Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Conviction na 12 godzin

18 postów w tym temacie

Dobry wynik.
Tym bardziej że to będzie na pewno gra pełna akcji i w ogóle. Interesuje mnie też multiplayer.

Ale IMO w Chaos Theory Coop wymiatał. Tylko że miał mało misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie normal będzie zaprzyjaźnieniem się z grą. A poziom realistyczny zostawiam sobie jako danie główne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bez ukrywania się nie obejdzie" - wszyscy, którzy mieli 100% w choć jednej misji w Chaos Theory/Double Agent - uwaga, będzie tak jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:26, Qbli napisał:

"Bez ukrywania się nie obejdzie" - wszyscy, którzy mieli 100% w choć jednej misji w Chaos
Theory/Double Agent - uwaga, będzie tak jak zwykle :P

Dlatego ja od razu będę grał na tym wyższym poziomie trudności :) Oby się znowu dało prawie wszystko przechodzić "na ducha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wyniki współczesnych gier 12h to całkiem całkiem, ja zawsze starem się przechodzić gry na 100, zaglądać we wszystkie kąty więc może dojdę do 20 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z pół godzinki, powpisuje kilka razy "next mission" w konsoli i szybko przejdę. Tak trzymać hardcorowcy, wy zawsze przechodzicie gry 10 razy szybciej niż teoretycznie ustawa przewiduje !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:29, mefiperes napisał:

Jako fan SC, pewnie spróbuję swoich sił na najwyższym poziomie. :)

W moim przypadku podobnie, z serii nie ominąłem żadnej gry, a jedynkę i Double Agent "wymaksowałem" na wszystkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tej grze dwa lata temu i przez jakiś czas myślałem, że jej nie zrobią... Ale się wzięli do roboty. Nie jestem fanem SC, ale lubię się czasem poukrywać, a nie ma lepszej gry do ukrywania od SC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować