Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order gry Dragon Age: Początek!

47 postów w tym temacie

Brakuje mi takiej gry w mojej xboxowej kolekcji. Wstrzymam się na jakiś czas dopóki nie pojawią się jakieś konkretne komentarze tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 zł? O te 20 za dużo!
A poza tym... Obrączka Pamięci i Dalijski Pierścień Obietnicy!?! Jedno do szybszego expienia, drugie ogólnie ułatwiające rozgrywkę... Co za kretyński pomysł. Pierwszy raz widzę żeby ''konta premium'' występowały w grze singleplayerowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczekujecie rozgrywki RPG najwyższej jakości i w nowoczesnej oprawie audiowizualnej? Sklep gram.pl wychodzi naprzciw Waszym oczekiwaniom"
Sprzedajac Dragon Age?
...
Nie widze zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, wychodzą naszym oczekiwaniom NAPRZCIW :D eh, czyli, kup u nas to przez parę tygodni będziesz się mógł popisywać wyższym poziomem, potem i tak okaże się że fani coś wymyślą i te przedmioty będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 17:47, Madoc napisał:

Drogawo... dziękuję, postoję. Gdzieś tak do Platynowej Kolekcji poczekam i średniej 8.5/10.

Wyjąłeś mi to z ust :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś nie ruszały mnie podobne hasełka "Oczekujecie rozgrywki RPG najwyższej jakości i w nowoczesnej oprawie audiowizualnej?". Jestem graczem, miłośnikiem cRPG ale zawsze daleko mi było do całej tej marketingowej wrzawy, pseudo hasełek i bełkotu PRowców, a wszelkie akcje typu: stanie w kolejkach za jakąś grą całymi dniami są godne jedynie politowania.
Poczekam, poczytam, "zbajrzeone" pierścionki nie są mi do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech kupcie sobie najnowsze CD-Action i przeczytajcie wywiad z p.Kicińskim a zrozumiecie czemu gry takie drogie się zrobiły.... I nie spodziewajcie się teraz raczej niższych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:07, Masik napisał:

Ech kupcie sobie najnowsze CD-Action i przeczytajcie wywiad z p.Kicińskim a zrozumiecie
czemu gry takie drogie się zrobiły.... I nie spodziewajcie się teraz raczej niższych cen.

A możesz przybliżyć nieco? Bo nie kupuję CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Ogólnie jest kryzys jak wiadomo. Zachodni wydawcy narzucają coraz większe koszty na wydawców.
Więksi z nich (CD Projekt) części z nich nie może zaakceptować i wykorzystują to inni (podpisanie współpracy Blizzarda z LEMem = Starcraft 2 za 180 zł) Cd Projekt rok zarobił około połowę tego co 2 lata temu więc musieli podnieść ceny o 5 do 30 zł na najdroższych tytułach. Starają się także dbać o jakość i wolą wydać grę za 119 z masą bajerów niż za 99 "gołą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę raczej kupię - ale ciśnienia na składanie pre- ordera nie mam. Poczekam spokojnie do premiery i pierwszych opini o grze. A nuż też jakiś sklep będzie miał taniej. Choc akurat tej ceny za przesadnie wysoką nie uważam (w porównaniu do takiego Starcrafta 2 chociażby) - zresztą dystrybutorem jes EA, ci to pewnie zalinią cenę w swoim sklepiku ;-). Mowa oczywiscie o wersji blaszakowej. Konsolowa - jak to w Polsce, tradycyjnie drogo (choć i tak zeszli ponizej dwóch stów, czym się zresztą nie omieszkali pochwalić).

Abi_Dalzim,

Bajdurzenia pana Kicińskiego dlaczego podnieśli ceny gier na PC (niedużo w sumie, więc jakiejś tragedii nie ma) i kłamstwa dlaczego mają horrendalne ceny na gry konsolowe (jakoś na Zachodzie mozna kupić dużo taniej niż w Polsce) mozesz też poczytać na Polygamii (o ile mnie pamięć nie myli) i na GOL-u . Przeprowadzili tam z Kicińskim dość obszerny wywiad przy okazji zawieszenia/kasacji konsolowego Wiedźmina. Ewentualnie - znajdziesz to gdzieś w necie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekt najzwyczajniej odczuwa już kryzys, ale nie będę wymieniał przykładów, bo nie chcę zostać zwyzywanym przez tutejszych forumowiczów.
Samą grę zamówię na bank, ale czekam na jakieś informacje o edycji kolekcjonerskiej. Poza tym... wydawcą Dragon Age w Polsce nie jest aby EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować