Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

/.../

Oddałem i taka jest prawda.Tylko pytanie tkwi w tym,dlaczego nasz dystrybutor gry udaje również ,że jest wszystko OK itp.

P.S- Data którą dostałem to jest (treść co podałem wyżej) jest z 19 listopada. Również się zapytałem. Piszę to,bo coś podejrzewam. Odrazu od hipokrytów. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Josh Olin z Treyarch - "Nie mówiliśmy, że dźwięk zostanie "naprawiony" i dopasowany do Waszych przyzwyczajeń. Powiedzieliśmy, że audio zostanie podkręcone - to kompromis. Może nie jest przesadnie głośnie, tak że słychać wszystko przez solidne mury, ale kto powiedział, że granie na słuch to jedyny właściwy sposób gry? - napisał Josh Olin. Dźwięk w tej grze jest inny. Przyzwyczajcie się ."


Taa, po co naprawiać dźwięk skoro można się przyzwyczaić ? Idąc tym tokiem rozumowania można powiedzieć że Black Ops ma inną płynność rozgrywki niż inne gry i do tego też trzeba się przyzwyczaić.

@Outlander-pro
"Multi to sama przyjemność, problemy ze ścinkami były tylko przez pierwsze parę dni, potem wyszedł patch. Ci co nadal mają problemy to pojedyńcze przypadki."

Pozwól że ostatnie zdanie skomentuje donośnym śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 19:21, BartexooN napisał:

Zapomniałem czas temu otworzyc skrzynkę e-mail. I dot. problemu ,dystrybutor nasz jest
poprostu śmieszny...


Przecież na a tego typu e-maile odpisują boty.... znaczy ludzie co mają przygotowane wszystkie odpowiedzi nic nie piszą tylko ctrl+v
"Prosze dokladnie opisac problem, proszę takze dołączyć plik dxdiag.txt wygenerowany z narzędzia diagnostycznego Direct X ( proszę kliknąć na menu start uruchom [dla windows Vista/7 \"wyszukaj programy i pliki\"],wpisać dxdiag ,kliknąć ok , po zakończeniu testowania proszę kliknąć przycisk zapisz wszystkie informacje)."
Nie wiem czego ty się spodziewałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 20:34, Rogalenko napisał:

Taa, po co naprawiać dźwięk skoro można się przyzwyczaić ? Idąc tym tokiem rozumowania
można powiedzieć że Black Ops ma inną płynność rozgrywki niż inne gry i do tego też trzeba
się przyzwyczaić.


Idźmy dalej- gra ta zacina się w pierwszej misji w aucie (a teraz single nawet mi się nie uruchamia- błąd krytyczny DirectX [aktualizowany z płyty CoD]) trzeba się przyzwyczaić :) Multi zacina się po 2 mapach? Przyzwyczajcie się. Prędzej mi przycisk "restartu" na kompie się zepsuje niż sobie spokojnie pogram, ale cóż. Jak pisał Qutlander to są pojedyncze przypadki (sorry nie mogę się powstrzymać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 21:25, Radekl2 napisał:

> Taa, po co naprawiać dźwięk skoro można się przyzwyczaić ? Idąc tym tokiem rozumowania

> można powiedzieć że Black Ops ma inną płynność rozgrywki niż inne gry i do tego
też trzeba
> się przyzwyczaić.

Idźmy dalej- gra ta zacina się w pierwszej misji w aucie (a teraz single nawet mi się
nie uruchamia- błąd krytyczny DirectX [aktualizowany z płyty CoD]) trzeba się przyzwyczaić
:) Multi zacina się po 2 mapach? Przyzwyczajcie się. Prędzej mi przycisk "restartu" na
kompie się zepsuje niż sobie spokojnie pogram, ale cóż. Jak pisał Qutlander to są pojedyncze
przypadki (sorry nie mogę się powstrzymać...)


Jak masz 1 gb ramu to nie pograsz na min bo bedzie ten DirectX wyskawikał jak masz 1gb to dodaj 1 i bedzie smigan tak mniedzy min a średnimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 21:25, Radekl2 napisał:

> Taa, po co naprawiać dźwięk skoro można się przyzwyczaić ? Idąc tym tokiem rozumowania

> można powiedzieć że Black Ops ma inną płynność rozgrywki niż inne gry i do tego
też trzeba
> się przyzwyczaić.

Idźmy dalej- gra ta zacina się w pierwszej misji w aucie (a teraz single nawet mi się
nie uruchamia- błąd krytyczny DirectX [aktualizowany z płyty CoD]) trzeba się przyzwyczaić
:) Multi zacina się po 2 mapach? Przyzwyczajcie się. Prędzej mi przycisk "restartu" na
kompie się zepsuje niż sobie spokojnie pogram, ale cóż. Jak pisał Qutlander to są pojedyncze
przypadki (sorry nie mogę się powstrzymać...)

Od tygodnia na multi nie miałem ani jednej ściny , zawiechy czy jak to nazwać , że o singlu już nie wspomnę , gdyż chodził mi płynnie przez całą kampanię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem, zainstalowałem, zagrałem.
I powiem 3 słowa + jeszcze kilka: Ta... gra... się... TNIE! Jak jasna cholera się tnie.
Na początku wszystko było ładnie, nic się nie cięło, ani nic, a po jakichś 2 minutach... Masakra. No i w końcu po jakichś 10 minutach gra zupełnie się wysypała.
No, a poza tym to jednak CoD i tak jak przypuszczałem, 0% taktyki 100% bunnyhopingu. Mimo to tak czy siak pogram dłużej, włączę singla i cierpliwie poczekam, aż mi Acti zwróci pieniądze za produkt (bo ja się fatygował do sklepu jeszcze nie będę), który nie działa tak jak powinien, albo wypuści łątkę, która coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że nie możecie zdzierżyć twierdzenia, że są to pojedyńcze przypadki. Ale tak jest. Jakoś ja, ani 20 moich znajomych nie ma z grą problemów. Jakoś 100 tyś co w tej chwili gra w mutli też nie ma problemów. Nikt na serwerach się nie skarży. Skarg na forach też jest mniej. Zatem jak dla mnie to pojedyńczy przypadki, jeśli 5% graczy nadal ma problemy, które i tak pewnie naprawią (pracują nad kolejnym patchem).
Wrzućcie na luz, rozumiem, że jesteście wkurzeni, że wam nie działa, ale opanujcie się trochę. Zaistalujcie najnowsze stery do grafy i takie tam rzeczy, czasem w tym leży problem. Chill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zara mnie normalnie krew zaleje...
Po ostatnim patchu gra zaczęła mi się wieszać w dowolnych wybranych przez siebie momentach(single) i po 4/5 mapach w multi , nie ma to jak wypuścić aktualizację , która zamiast polepszać rozgrywkę , pogarsza ją...

Szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 22:52, Outlander-pro napisał:

Wybaczcie, że nie możecie zdzierżyć twierdzenia, że są to pojedyńcze przypadki. Ale tak
jest. Jakoś ja, ani 20 moich znajomych nie ma z grą problemów. Jakoś 100 tyś co w tej
chwili gra w mutli też nie ma problemów. Nikt na serwerach się nie skarży. Skarg na forach
też jest mniej. Zatem jak dla mnie to pojedyńczy przypadki, jeśli 5% graczy nadal ma
problemy, które i tak pewnie naprawią (pracują nad kolejnym patchem).
Wrzućcie na luz, rozumiem, że jesteście wkurzeni, że wam nie działa, ale opanujcie się
trochę. Zaistalujcie najnowsze stery do grafy i takie tam rzeczy, czasem w tym leży problem.
Chill.

Potwierdzam słowa Outlandera. Sam mam wielu znajomych w grze i nikt nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 22:52, Outlander-pro napisał:

Wybaczcie, że nie możecie zdzierżyć twierdzenia, że są to pojedyńcze przypadki. Ale tak
jest. Jakoś ja, ani 20 moich znajomych nie ma z grą problemów. Jakoś 100 tyś co w tej
chwili gra w mutli też nie ma problemów. Nikt na serwerach się nie skarży. Skarg na forach
też jest mniej. Zatem jak dla mnie to pojedyńczy przypadki, jeśli 5% graczy nadal ma
problemy, które i tak pewnie naprawią (pracują nad kolejnym patchem).
Wrzućcie na luz, rozumiem, że jesteście wkurzeni, że wam nie działa, ale opanujcie się
trochę. Zaistalujcie najnowsze stery do grafy i takie tam rzeczy, czasem w tym leży problem.
Chill.

no niestety to nie są takie pojedyńcze przypadki (nie wciskac mi takiej propagandy) to że 100.000 gra to nie znaczy że problemów nie ma

jutro walnę dwa-trzy filmiki na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 21:54, tomson52 napisał:

Jak masz 1 gb ramu to nie pograsz na min bo bedzie ten DirectX wyskawikał jak masz 1gb
to dodaj 1 i bedzie smigan tak mniedzy min a średnimi


Kto Ci powiedział, że mam 1GB? Mam 2- i jaka kolejna rada? Zainstaluj najnowsze stery- zainstalowałem, DirectX? Zaktualizowany. Jeszcze coś?
@Outlander 20 znajomych to rzeczywiście 99% nabywców CoDa. A sorry jeszcze Ty- 21. "Opanujcie się trochę"- oddaj mi to co wydałem na CoDa to się opanuję. Cieszę się Twoim szczęściem, że wraz z kolegami grasz sobie spokojnie, ale zrozum, że inni tak nie mogą i nie wciskaj kitu potencjalnym nabywcom, że wszystko jest ok- płacą Ci za reklamę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:57, Shinigami napisał:

Muszę przyznać, że nowe efekty graficzne przedstawiają się nad wyraz zachęcająco - widać,
że nowy DirectX dużo poprawił. Pytanie tylko dlaczego krawędzie tła są takie nierówne.
Czeka Cię zmiana grafiki na gwiazdkę.

Swoją drogą grałeś na serverze pełnym kamperów! - i to kiepskich.

BTW" jak tam pingi?


Jak się gra snajperem to ciężko nie kampić, powiem więcej, ze na planszach gdzie każdy może Cię zajść z każdej strony, opuszczanie bezpiecznego miejsca jest wręcz samobójstwem. Inna sprawa, że tych "snajperów" znajdzie się zawsze kilku w obydwu drużynach. A upgrade grafy? Chętnie ale brak funduszy. W sumie mam lekkie opóźnienie w grze ze względu na wymagania. Pingi na europejskich serwerach bardzo okej ;)

Jedną z rzeczy, które mnie zastanawiają jest zabranianie na niektórych serwerach używania na przykład claymorów czy perka "druga szansa" bo to"denerwuje ludzi". :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem ukończyłem kampanię na normalnym poziomie trudności [X360]. Świat po raz kolejny

Spoiler

został uratowany

. Już przed premierą wiedziałem, że nie ma co się spodziewać żadnych rewelacji i według mnie miałem rację. Mam takie samo zdanie, które wyraziło już większość recenzji, Black Ops to po prostu odgrzewany kotlecik po raz trzeci, ale nadal smaczny i dobrze przyprawiony. Ciekawy scenariusz bez żadnych niedomówień czy luk bez wyjaśnienia, do tego przedstawiony konflikt jest jednym z moich ulubionych co dodatkowo plusuje. Nawiązania do filmów też mi się spodobały. Nie jestem pewny w ile udało mi się ukończyć kampanię, dwie noce i koniec, ale lepsze to jak cztery godziny gry na hardzie. Oprawa graficzna, widać, że już się zestarzała, jest ładna i tyle. Soundtrack jest ok, ale jednak to nie to samo co można było usłyszeć w MW2, bez rewelacji. Ogólnie zawiedziony nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mogę Cię pocieszyć to powiem że mam tak samo, patch wszystko zepsuł, teraz nawet nie mogę grać

@Outlander

Jeżeli ktoś ma naprawdę dobry komputer, to prawda - chodzi mu płynnie. Treyarch podał że gra ma ruszyć na minimalnych ustawieniach i musi to zapewnić ! Gra teoretycznie działa ale działająca gra to przynajmniej te marne, stałe 30fps, a na razie nawet tego nie zapewnili. Dlaczego gdy cody robił Infinity Ward, gry były zawsze dobrze zoptymalizowane i działały nawet na gorszych specyfikacjach niż podane wymagania minimalne ? Odpowiedź jest prosta - umieli zoptymalizować grę w przeciwieństwie do Treyarch. U mnie sytuacja na steamie wygląda tak że "czterordzeniowcy" grają płynnie (choć też mają zastrzeżenia), a "dwurdzeniowcy" mają problem. Możesz się cieszyć zatem że dysponujesz dobrym sprzętem a w przeciwnym razie fartem. Po ostatnim updejcie na steamie pojawiło się na pewno ok. 6 stron z tematami o pogoroszeniu działania gry, więc proszę nie mów tu o jakiś 5% całej społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2010 o 15:43, Rogalenko napisał:

Jeżeli ktoś ma naprawdę dobry komputer, to prawda - chodzi mu płynnie.

Gra jest na tym samym silniku co dwie poprzednie? Rajt? To jakim cudem na Radku 4870, dwujajowym Intelu 3GHz, 4GB RAMU DDR3 gra się ścina raz na kilkanaście sekund (fakt, komputer ma już 2 lata, potworem nie jest, ale na litość boską ten silnik jest starszy)? To NIE jest wina komputera a Treyarch, a właściwie to Activision, że nie chcą wydać gry skończonej po betatestach, tylko, żeby była "byle na listopad". Czy ta gra miała keidys wersję beta? Czy może to my teraz jesteśmy jej testerami?

Swoją drogą to zabawne. Tutaj męczą się z tymi ścinami tyle czasu, a w takim BC2 patch wyszedł już kilka dni po rozpoczęciu zamkniętych beta testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować