Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 16:16, Radekl2 napisał:

Nie mam zamiaru bawić się w plikach gry nic... kupiłem i chcę grać normalnie!
Wam w ogóle udaje się multi włączyć?


Mi multi udaje się odpalić, ale za cholerę nie mogę sobie w niego pograć, po max 2 minutach dostaje freeza i jedyne co to zamknięcie ctrl+alt+del albo rr komputera. Co ciekawe, wcześniej taki błąd zdarzał się naprawdę sporadycznie, dziś po zainstalowaniu najnowszego patcha, mam go non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:16, Radekl2 napisał:

> /.../

Nie mam zamiaru bawić się w plikach gry nic... kupiłem i chcę grać normalnie!
Wam w ogóle udaje się multi włączyć?

mi działa bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Kurcze to ja mam tak, że uruchamiam wyskakuje pytanie o tryb awaryjny (ostatni restart), daję byle co i potem jeszcze jedno pytanie o zmianę konfiguracji (nowa karta graficzna), a dalej nic się nie dzieje...
kiedyś tak miałem z singlem, więc może przeciążenie serwerów mają czy coś. I tak nie ma co uruchamiać, bo pogram max. 2 rudny i błąd +restart... tak ja w singlu, tam mi błąd wyskakuje po kilku minutach (run out of memory)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:23, Radekl2 napisał:

>/.../

Kurcze to ja mam tak, że uruchamiam wyskakuje pytanie o tryb awaryjny (ostatni restart),
daję byle co i potem jeszcze jedno pytanie o zmianę konfiguracji (nowa karta graficzna),
a dalej nic się nie dzieje...
kiedyś tak miałem z singlem, więc może przeciążenie serwerów mają czy coś. I tak nie
ma co uruchamiać, bo pogram max. 2 rudny i błąd +restart... tak ja w singlu, tam mi błąd
wyskakuje po kilku minutach (run out of memory)...

1) to stary błąd z czasów mw1
2)weź odkurz tego złoma
3)jakie procek,system no i ile RAM mi na win Vista x64 to BO zjada max 1,2 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:37, Radekl2 napisał:

Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz
2GB RAM
Windows XP

procek: na oficjalnym forum - za słaby min 3 rdzenie, ludzie dają się nabrać bo x3 8750 =/= e6600
Ram: obecnie min 3 GB zalecane 4GB, 2GB to ze 4 lata temu był standard.
Windows xP - no dokładniej proszę bo zgaduję że 32bitowy i SP3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie jak nawet patche nie pomogą ;/

Dnia 20.11.2010 o 16:47, Numenpl napisał:

Windows xP - no dokładniej proszę bo zgaduję że 32bitowy i SP3??


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dziś nie mogę uruchomić ani multi ani singla... niby się ładuje, a potem cisza- na szczecie nic pewnie nie tracę, bo problemy z grą są nadal... no cóż- głupio wydane pieniądze, a Treyach sobie zarobili... szkoda, że większość nabywców to konsolowcy i tam problemów wielkich nie ma (prawda?), jeśliby było odwrotnie to myślę, że ruszyliby d*** i zrobili coś z tym... a tak wcisnęli nam kit, zarobili kasę, a my raczej szansy na zwrot gry nie mamy.
Szkoda, że klientów się w dzisiejszych czasach nie szanuje...
Kupiłem MW2 dość długo po premierze i żadnych błędów, gra mi się spodobała i zamówiłem BO, a tu taki bubel... no nic, jeszcze jeden Pre-order mam zamówiony (AC) i tam może nie będzie takich problemów...
Czekam z utęsknieniem na grę, która zostanie doprowadzona do końca, a potem będę uraczony wiadomościami o DLC (dzisiejsza wiadomość na gram.pl).
Pozdrawiam wszystkich, którzy mogą sobie spokojnie kilka meczyków w CoD''a pyknąć- macie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:55, Zand79 napisał:

Co jest dzisiaj? Z wyłączonymi wszystkimi filtrami pokazuje mi tylko 104 serwery i wszystkie
puste na dodatek żadnych PL

mi pokazuje 700 rankingowych i 2x tyle nierankingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko rozwala jedna rzecz - ci wszyscy ludzie, którzy nazywają każdą kolejną część CoDa ścierwem, wyłudzaniem kasy i odgrzewanym kotletem, a potem grzecznie idę do sklepu po nową odsłonę.
Śmiech warte. A potem płaczą po forach. Masochiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:16, Outlander-pro napisał:

Mnie tylko rozwala jedna rzecz - ci wszyscy ludzie, którzy nazywają każdą kolejną część
CoDa ścierwem, wyłudzaniem kasy i odgrzewanym kotletem, a potem grzecznie idę do sklepu
po nową odsłonę.
Śmiech warte. A potem płaczą po forach. Masochiści?

no niedopracowana to ona jest ale poczuje się jej magię jak choć raz zdobędzie się "HUEY lub HIND" i wtedy wady znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:16, Outlander-pro napisał:

Mnie tylko rozwala jedna rzecz - ci wszyscy ludzie, którzy nazywają każdą kolejną część
CoDa ścierwem, wyłudzaniem kasy i odgrzewanym kotletem, a potem grzecznie idę do sklepu
po nową odsłonę.
Śmiech warte. A potem płaczą po forach. Masochiści?

Jest na to lepsze słowo - idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w 100%. Za każdym razem mówią, że kolejnej części nie kupią, a potem biegną z jęzorem na wierchu i podnietą. Mówią, że nowe CoDy są do d*py, tylko czemu one rządzą obecnie na rynku? Wystarczy zrobić niby dłuższego singla i ciekawe multi, żeby przebić grę, a tacy twórcy nowego Medal of Honor tego nie potrafią. A najgorsi są jeszcze do tego dzieciaki, które ściągną grę z torrentów, przejdą singla i mówią, że gra to gó*no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:24, Numenpl napisał:

no niedopracowana to ona jest ale poczuje się jej magię jak choć raz zdobędzie się "HUEY
lub HIND" i wtedy wady znikają.


No ja czuję jej magię, masz rację. Nie mogę się oprzeć temu czarowi, kiedy grając na większości serwerów mam lagi i niespodziewane teleporty. Kiedy ktoś biegnąc 4 metry ode mnie, niestrudzony kulami z mojego AK w sekundę "dolatuje" do mnie z z nożem. Kiedy cleymore, który ma zdolność "wyczucia" wroga z dystansu 5 m "wybucha mi w twarz" choć odległość raczej by to uniemożliwiała. Kiedy tuż po wyjściu z respawna podjeżdżają 3-krotnie zj*bane samochodziki tuż pod nogi, po czym by za 4-tym respem w ciągu zaldwie 10 sek otrzymać jeszcze serię od wroga, który obowiązkowo zawsze stacjonuje w pobliżu punktu odradzania. Czuję także niesmowitą magię bijącą z szaroburych map, które w ogóle nie porażają polotem i startu nie mają nawet do tych z mw2. Nie dodałem nawet słowa o magicznych po prostu zdolnościach aimboterów i wh.

A ja myślałem, że mw 2 jest już szczytem porażek nagromadzonych w jednym multi. Widzę, że jednak zawsze może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować