Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Nikt nie wie jak rozwiązać mój problem? Podczas gry musiałem zresetować kompa i teraz przy próbie pojawia się komunikat, że została nieprawidłowo zamknięta i czy chcę uruchomić w trybie awaryjnym... daję tak lub nie, a gra nie rusza... zostaje mi jedynie reinstall czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie!!!
ja nawet gry nie mogę uruchomić,po 15 minutach dopiero menu mi się pokazało.A misji nie da się wlaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia 9.0 za to user score
7.2 na Xboxa, 5.3 na PC oraz 6.2 na PS3
Ocenki już się powoli zbierają.
Teraz albo utrzyma się na poziomie +- 90 albo spadnie - tak jest najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... już nie mogę się doczekać końca pracy. Potem w autko i do MM... czytając wasze posty w sumie myślę, że lepiej kupić wersję na PS3 niż sie "użerać" ze steamem, freamrate itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:00, Deturis napisał:

Teraz albo utrzyma się na poziomie +- 90 albo spadnie - tak jest najczęściej.


Yyy, a może być inaczej???

Utrzyma się, albo się nie utrzyma.
Wypiję colę, albo nie wypiję.
Jutro będzie ładna pogoda, albo nie będzie.

Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włsnie skonczyłem swoj 3 godzinny maraton przy Black ops :P Grałem na ps3 tylko multi. Pare uwag które rzuciły mi sie w oczy :)

-śliczna grafika
-IMO super dzwięk
-w końcu jest jakis rcoil
-masa dodatkó pierdółek itp
-cod points-mi sie to bardzo podoba coś a''la cs.
Na minus bym zaliczył spadający framerate na niektórych mapach, i to ze nie wiem czy wciągnie mnie tak jak cod4. Narazie jest super,o wiele lepiej niż w przypadku mw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , chciałbym zainstalować grę na drugim komputerze , czy steam może mi w tym przeszkodzić , przy instalacji jest wymagane wprowadzenie klucza cd , co się stanie gry zrobię to drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:04, BluesBoy napisał:

Tja... już nie mogę się doczekać końca pracy. Potem w autko i do MM... czytając wasze
posty w sumie myślę, że lepiej kupić wersję na PS3 niż sie "użerać" ze steamem, freamrate
itp...


Ja mam nadzieję, że steam zdoła ustabilizować się do czwartku (wolne trzeba jakoś wykorzystać). Na razie problemy wielkie, ale czekam, aż inna kupiona gra mi się zaktualizuje (ponad 1GB!) i będę miał co robić :)
Na razie grałem chwilkę w multi- szkolenie... strasznie dziwna grafika, nie wiem czy to wina kompa/ustawień czy tak ma być. Wygląda biednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra, kurier do mnie zapukał! :P

A tym większe moje szczęście, że w paczce, tuż obok gry, koszulki i dwóch nieśmiertelników znalazłem... Kubek z pre-ordera MW2. Dawali taki w Empiku i gdzieś tam jeszcze. Czy ktoś jeszcze dostał ten ostatni prezent czy mnie wylosowali?

Sklep w którym kupowałem: http://sklep-callofduty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:33, Feallan napisał:

/ciach

Dokładnie, ale w dodatku post nie miał być w tym temacie (tylko w tym o ocenie Black opsa) mała gafa z mojej strony, ale i tak dobrze, że przy temacie Black Ops zostało :)

No i nie raz są przypadki, że ocena pójdzie do góry, ale to się mało zdarza, co oczywiście tu nie jest wykluczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2010 o 16:43, Radekl2 napisał:

Na razie grałem chwilkę w multi- szkolenie... strasznie dziwna grafika, nie wiem czy
to wina kompa/ustawień czy tak ma być. Wygląda biednie...


Mi po minucie grania wywala blue screena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:46, korinek2 napisał:

Mi po minucie grania wywala blue screena :D


Nie ma co sobie nerwów psuć... ja po pierwszej misji jestem nieco rozczarowany dynamiką (a może tak miało być...), strasznie dla mnie się porusza i strzela... czekam aż ponaprawiają to, a jak już pisałem- mam inne gry, tyle wytrzymam :)
Coś na temat fabuły:

Spoiler

chyba w końcu jakaś będzie :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:51, Mercuror napisał:

Czy tylko mi nie działają serwery ani Steam, ani Black Ops?...


Mi w Steamie pisze "brak połączenia", ale aktualizacja do jednej gry się ściąga, dlaczego? Pojęcia nie mam... Jednak pewnie za dużo osób CoD''a kupiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:53, Radekl2 napisał:

Mi w Steamie pisze "brak połączenia", ale aktualizacja do jednej gry się ściąga, dlaczego?
Pojęcia nie mam... Jednak pewnie za dużo osób CoD''a kupiło :)


No sporo tych CoDow zostalo zakupionych. Odebralem dzisiaj w punkcie odbioru gre James Bond 007: Blood Stone, to sie dowiedzialem, ze dzisiaj uzytkownicy zglaszaja sie praktycznie tylko po CoDa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować