Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2010 o 21:05, Zand79 napisał:

cze jak wybić okno przeskakując przez nie? bo zdaje się ze jest takie wyzwanie

Strzelam. Może Sprint + Crtl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... nie potwierdziłem tego na 100%, ale kurcze wydaje mi się, że 2 razy weszło mi to samo wyzwanie dziś... coś w stylu zabójstw (100 nożem itp. dokładnie nie wiem). Zdziwiło mnie to, ale co tam, gra się fajnie to nie zwracałem na to uwagi...
Może serwery nie wyrabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei zauważyłem, że w BO potrafią się zmieniać mapy np. na początku jak grałem na Nuketownie za tym samochodem ciężarowym na środku mapy był taki murek na którym stały jakieś paczki (można się było za nim schować i ostrzeliwać przejście oraz garaż a ostatnio go niema. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie ogarniam , właśnie dałem wszystko na max detale , i działa lepiej niż na minimalnych...

Tym którzy nie mogą grać z powodu zbyt małej ilości fps''ów , spróbujcie tego u siebie , a nuż zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra po trzecim dniu gry (głównie nuketown) zaczynam już ogarniać grę, i poprawiłem z 0.6 na 0.77.
Jakie mam odczucia? Otóż na nuketown okropnie wkurza grenade spam, bo kiedy już entny raz zabija cię rzucony na oślep granat to się można wkurzyć. A także naprawę mam wrażenie że niemało jest cheaterów, szczególnie z wallhackami. Co do streaków a heli nawet nie mam co marzyć, bo mój największy to 7 a wykorzystuje głównie skan. I jeszcze jedno jak włączyć zasilanie w zombie na tej nazistowskiej mapce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 18:38, mikim napisał:

Aby włączyć zasilanie w kinie, musisz wcisnąć przełącznik obok kurtyny.

Ale jakoś nie mogę wciskam f i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 17:34, korinek2 napisał:

Ja tej gry nie ogarniam , właśnie dałem wszystko na max detale , i działa lepiej niż
na minimalnych...

Tym którzy nie mogą grać z powodu zbyt małej ilości fps''ów , spróbujcie tego u siebie
, a nuż zadziała...

dla mnie ta gra to swego rodzaju powtórka z dirt1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera, czy ludzie nie mają ustawionej ŻADNEJ klasy z wyrzutnią? 8 osób w drużynie, ja jedyny który próbuje zestrzelić helikopter.

Jeszcze to cholerstwo strzela przez 2 metry ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 20:33, Grey_Wolf napisał:

Jasna cholera, czy ludzie nie mają ustawionej ŻADNEJ klasy z wyrzutnią? 8 osób w drużynie,
ja jedyny który próbuje zestrzelić helikopter.

Jeszcze to cholerstwo strzela przez 2 metry ściany.

Też mnie to rozwala. W praktycznie wszystkich rozegranych przeze mnie meczach byłem chyba jedynym (!!!) graczem z wyrzutnią LAW. Cóż, punkty za helikoptery tylko dla mnie :) Gorzej jak flary zdąży wystrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować