Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

1. Odpowiedziałem na zdanie "Proszę cię boże,żeby następna część CoD była tylko na konsole..." - dla mnie to trochę niezrozumiale, bo łatwiej dla takiego bobobo kupić grę na konsole, a to czy będzie na PC i tak by nic nie zmieniło.
2. Mi chodzi płynnie :). Komfort z grania bardzo fajny, no ale problemy są, jestem świadom. Tylko po co do mnie pijesz, skoro ja zupełnie na ten temat nie pisałem?
3. FPS + Konsola - najpierw zagraj, potem oceń. Z reguły piszą tak osoby, które styczności z graniem w taki sposób nie miały. Polecam spróbować, bo miliony użytkowników konsol nie mają z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:55, mikim napisał:

Nie prościej kupić następnym razem na konsole, zamiast w ogóle nie chcieć gry na peceta?

A mógłbyś dołożyc 100zł bym nie musial dalej zbierac i kupic konto gold? Pomyśl...Z tym też są wydatki podwójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydać jeden raz na rok pieniądze równe kosztowi gry - straszne, naprawdę. Zwłaszcza, że płacenie za XBL jest opłacalne, ze względu na mnogość funkcji. Co prawda polski XBL jest na razie mało rozwinięty, ale wierzę, że za jakiś czas to się zmieni.

Jak Cię nie stać na abonament w Xboksie, to kup PS3 - zawsze jest jakaś alternatywa, a nie biadol na forum, że brakuje Ci setki do abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na Steama i w Singlu mam przegrane 6 godzin, a w Multi... 91. Kurde, chciałbym pograć w inne gry, ale do cholery nic mnie nie ciągnie oprócz niego. I obawiam się, że to się skończy dopiero na 15 prestiżu, a do tego długa droga bo jestem dopiero w połowie drugiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:10, Hartus napisał:

Tak patrzę na Steama i w Singlu mam przegrane 6 godzin, a w Multi... 91. Kurde, chciałbym
pograć w inne gry, ale do cholery nic mnie nie ciągnie oprócz niego. I obawiam się, że
to się skończy dopiero na 15 prestiżu, a do tego długa droga bo jestem dopiero w połowie
drugiego ;/

A tam, nie p$%rdol. Jeżeli dobrze Ci się spędza czas przy jednej grze, to po co druga?
Zupełnie jak z kobietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 19:17, BartexooN napisał:

A mógłbyś dołożyc 100zł bym nie musial dalej zbierac i kupic konto gold? Pomyśl...Z tym
też są wydatki podwójne.


Co gorsza nie dostałbyś dwóch kluczy w cenie jednego :-D. Straszne.

Teraz krótko o patchach: po drugim gra zaczęła działać naprawdę przyzwoicie, po ostatnim jest jeszcze lepiej. Ze względu na znakomitą kampanię polecam grę wszystkim wahającym się. Grę przeszedłem na GF 9800gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:39, Wemidius napisał:

> A mógłbyś dołożyc 100zł bym nie musial dalej zbierac i kupic konto gold? Pomyśl...Z
tym
> też są wydatki podwójne.

Co gorsza nie dostałbyś dwóch kluczy w cenie jednego :-D. Straszne.

Teraz krótko o patchach: po drugim gra zaczęła działać naprawdę przyzwoicie, po ostatnim
jest jeszcze lepiej. Ze względu na znakomitą kampanię polecam grę wszystkim wahającym
się. Grę przeszedłem na GF 9800gt.

I jak było z płynnością/detalami? Pytam bo sam mam 9800GT a grę zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:46, rtyrtyrty napisał:

I jak było z płynnością/detalami? Pytam bo sam mam 9800GT a grę zamierzam kupić.


Tryb dla jednego gracza przechodziłem po zaaplikowaniu drugiej poprawki.
Rozdzielczość 1680x1050, detale: aa x4, cienie wyłączone, anizo chyba wyłączyłem. Pierwsza misja kiepsko (często spadało nawet poniżej 20 klatek na sekundę) - dziwna sprawa, reszta już przyzwoicie (rzadko poniżej 30fps, zazwyczaj około 50).
W trybie dla wielu graczy po ostatnim patchu mam przyzwoite 40-50fps.
[Procesor: Pentium Dual Core e2160 @3Ghz, 4GB pamięci RAM]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam dwa szybkie pytania.

1. Jak w praktyce wygląda sprawa z wersją na PS3? W trakcie gry bardzo przeszkadza ta brzydka grafika? I czy oprócz niej są jakieś poważniejsze błędy (spadek FPS, lagi, wywalanie z gry)?

2. Jak wygląda kwestia trybu zombie? Ile jest map (słyszałem, że 2-3- to prawda)? Są jakieś nowości (oprócz broni, ofkorz)?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:02, Renzov napisał:

1. Jak w praktyce wygląda sprawa z wersją na PS3? W trakcie gry bardzo przeszkadza ta
brzydka grafika? I czy oprócz niej są jakieś poważniejsze błędy (spadek FPS, lagi, wywalanie
z gry)?

Grafika nie przeszkadza, ale nie jest najwyższych lotów... Częste lagi i wyrzucanie z gry to prawda (przynajmniej do czasu kiedy jeszcze grałem w te grę, jakieś 2 tygodnie temu). Ponadto naprawdę ciężko znaleźć jakiś serwer.

Dnia 21.12.2010 o 16:02, Renzov napisał:

2. Jak wygląda kwestia trybu zombie? Ile jest map (słyszałem, że 2-3- to prawda)? Są
jakieś nowości (oprócz broni, ofkorz

Tryb Zombie to jedyne co udało się twórcom. Są 3 mapy, ciekawe bronie (możliwość jakichś kombinacji z tą bronią). Ogólnie to jest to jedyny tryb w który gra się fajnie.


Osobiście odradzam zakupu tej gry, jeśli narzekaliście na MW2 to przy tym będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem zainstalowałem dziś coda wszystko się pięknie zainstalowało,gra się włącza ale nie da się grac... bo się strasznie zacina;x.Mój komputer spełnia wymagania.Czym to może być spowodowane i jak to mogę naprawić?;/ Z góry thx za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 19:38, Hartus napisał:

A tak umiecie? :D Na pierwszym jak długo utrzymałem się bez śmierci, na drugim efekt
końcowy.

No pewnie. Nie ma czym się tak podniecać bo na Nuketown przy odrobinie szczęścia jesteś killer. Z helikopter jedziesz wszystkich i mają przerąbane. Dlatego też chodzę z wyrzutnią rakiet i przy odrobinie szczęścia po 10 sekundach kolesia niema na niebie. A jak bluzgają później :D

20101226194600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 19:53, Lisun napisał:

Mam pytanie - czy też macie w grze bug, że nie widać tła emblematu?

Poczytaj sobie na 51 stronie Call of Duty Black Ops...Też gadają ludzie dot. tego co ty masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować