Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2010 o 09:50, NikiNicoo napisał:

tylko kiedy?

Myślę, że po nowym roku. Może nawet w weekend III Króli da się coś ugrać.

Dnia 31.12.2010 o 09:50, NikiNicoo napisał:

Zasady

To chyba proste - 0 czitów, bez wyzywania się - to podstawa.
Jeżeli chodzi o rzeczy zakazane - to ustalimy razem. Ja od siebie proponuję wywalenie Drugiej Szansy, Miotacza Ognia, Granatnika i zakaz używania wyrzutni na ludziach (można strzelać do śmigłowców).

Dnia 31.12.2010 o 09:50, NikiNicoo napisał:

tryby gry
mapki.

To ustalamy "na żywca". Ja w lobby ustawiam, a potem na Steam czacie wyrażacie opinię, czy gramy, czy zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztaby na Nuketownie to masakra. Premie meczowe są większe od tego co mi się udawało zdobyć przy normalnej grze :D Teraz pytanka dwa:
1. Skoro prawie wszystko przepada po prestiżowaniu to w co można zainwestować kasę by się nie zmarnowała ??
2. Czy jest jeszcze jakiś sensowny atut w 3 slocie oprócz hakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2010 o 10:50, Kerigun napisał:

1. Skoro prawie wszystko przepada po prestiżowaniu to w co można zainwestować kasę by
się nie zmarnowała ??

W wykupienie wszystkich warstw na eblemacie, jak najwięcej obrazków do emblematu i jak najwięcej teł (tłów?)

Dnia 31.12.2010 o 10:50, Kerigun napisał:

2. Czy jest jeszcze jakiś sensowny atut w 3 slocie oprócz hakera?

Ninja jest dobry na S&D jak się lubi grać na słuch. Ale tak czy siak IMO haker jest najlepszy. Ktoś się skampi z czujnikiem między jajami myśli, ze nikogo nie ma i dostaje nagle kulkę w łepetynkę. No i widać claymore''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 10:53, Markush napisał:

> 2. Czy jest jeszcze jakiś sensowny atut w 3 slocie oprócz hakera?
Ninja jest dobry na S&D jak się lubi grać na słuch. Ale tak czy siak IMO haker jest najlepszy.
Ktoś się skampi z czujnikiem między jajami myśli, ze nikogo nie ma i dostaje nagle kulkę
w łepetynkę. No i widać claymore''y


Dla mnie jeszcze fajniejsze jest zaminowanie skrzynki :D Raz udało mi się tak zabić kogoś. Chciałbym widzieć jego minę :D No i przejmowanie sprzętu :D Kilka razy mi się SAM''a udało zhakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:34, Markush napisał:

Ale co ja sie realizmu tu doszukuje.

No właśnie - nie ma to jak CZ75 w roku 1968 :D.
Czy FAMAS FELIN (zaprojektowany dopiero w 2001 roku) używany przez wojska radzieckie w 1968.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2010 o 11:44, Lisun napisał:

Czy FAMAS FELIN

No z tym to na prawdę pojechali po bandzie i to mocno. No, ale wiesz, większość grających tego nawet nie zauważy. I ja za bardzo nie zwróciłem na to uwagi, bo nie wiedziałem w jakim roku się toczy akcja gry.
Jakby tak popatrzeć to sporo broni jest z przyszłości.

Biorąc informacje z wikipedii i mając nadzieje, że daty są prawdziwe:
Co tu robi L96A1, AUG, M4, Kiparis (?), spas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 13:48, Last_Aid napisał:

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego przy kupnie broni podstawowej, która kosztuje 2000
punktów, coś odejmuje mi dodatkowe 2000 punktów?!


Po prostu bug. Włącz i wyłącz grę to może się naprawi. Jak nie to niestety straciłeś kasiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosanna na wysokości!! UDAŁO MI SIĘ ODPALIĆ TĘ GRĘ :):)
Trwało to tydzień. Na jednym kompie pomógł format, na drugim totalna reinstalka sterów od grafiki a na trzecim nie działa nadal pomimo formatu i absolutnie czystego systemu (windows 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2010 o 13:50, bobobo napisał:

Po prostu bug. Włącz i wyłącz grę to może się naprawi. Jak nie to niestety straciłeś
kasiorę ;)


Ten bug trwa od kilkunastu dni! Na początku grania w multi było wszystko normalnie, ale potem się coś zwaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:42, Jedimax napisał:


Ja tylko dodam że to moja drużyna się pomyliła i grała jak by to był TDM a nie HQ. Mecz przegrany, chyba raz sztab mieliśmy i za to max 200 pkt dostałem. Jak by był team dobry i dobiłbym do 250 pkt za sztab to kto wiem, może miałbym więcej :D Ale graty się należą za taki wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:58, Kerigun napisał:

Zaszalałem :D Ponad 43 000 XP w jeden mecz :D HQ na nuketown. Z czego max 8000 z samej
gry :D Dużo wyzwań się zebrało :D



Lol ? Więcej zgonów niż zabitych. Dodatkowe pkt. dostałeś za wyzwania a nie za samą grę.
Jedimac, nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem kampanię i mam pytanie:

Spoiler

Czy Was też szlag trafił jak zobaczyliście śmierć Petrenki? Myślałem że się popłaczę tym bardziej że przypomniałem sobie zakończenie WaW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była wzmianka o gramowym meczu w BO. Od razu mówię - zapisać mnie. Od jutra powinienem mieć już neta (teraz siedzę na bezprzewodowym Oranżu z przekroczonym limitem, nawet na steama nie mogę wejść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyprestiżowałem wkońcu, pierwszy i chyba ostatni. Chociaż w BO niczego tak naprawdę nie tracimy po wbiciu na prestiż. W MW2 jak ktoś (np ja :D) sobie zdobywał wszelakiej maści "ozdóbki" czy choćby kamuflaże za HSy to żal było prestiżować. Ogólnie był powód by nie kasować sobie prestiżem osiągnięć. A w BO ?? Wszystko od razu dostępne i wystarczy wbić na odpowiedni lvl i zapłacić i już to mamy. Aha, takie coś znalazłem przy okazji :D Po jakiemu to ??

20110102194820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować