Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Ja bym zagrał, ale nie chcę was upokarzać. Za dobry jestem. Gameplay jest zbyt no-skillowy. :(

Hmm nerf Famasa? I tak każdy normalny człowiek gra AK47 i nie sprayuje jak idiota. Z resztą Famas nigdy nie wygra z AK. Na serwerach jakich gram nie widziałem nigdy kogoś z Famasem. Chyba, ze się gra w TDM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 20:18, Markush napisał:

Ja bym zagrał, ale nie chcę was upokarzać. Za dobry jestem. Gameplay jest zbyt no-skillowy.
:(

Hmm nerf Famasa? I tak każdy normalny człowiek gra AK47 i nie sprayuje jak idiota. Z
resztą Famas nigdy nie wygra z AK. Na serwerach jakich gram nie widziałem nigdy kogoś
z Famasem. Chyba, ze się gra w TDM :/

mała korekta wszyscy grają commando,ak47 i AUG

Co do patcha chętnie sprawdzę ale mam pewne wątpliwości bo moja historia z nimi tak wyglądała

1.01 - spierdzielił 800x600 nie grywalne
1.02 - poprawił 1080p high detale grywalne
1.03 - spierdzielił totalnie 800x600 znowu dzięki wspaniałej detekcji sprzętu
1.04.- powrót do normalności 1080p znów grywalne
1.05 - kaszanka zone strikes back znowu 800x600 grywalne jak pokaz powerpointa
1.06 - death before disco jakby 1.05 nie spierdzielił grafiki to jeszcze wyszukiwarka serwerów jak chorągiew na wietrze.
1.07 - WTF????!!!! dodać pojebane pingi + 2 poprzednie patche
1.08 i powyżej to nie wiem bo przed końcem marca wywaliłem grę z dysku

teraz mam nadzieję że jak zainstaluję nic złego się nie stanie bo Treyarch mnie do szewskiej pasji doprowadza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 20:18, Markush napisał:

Ja bym zagrał, ale nie chcę was upokarzać. Za dobry jestem. Gameplay jest zbyt no-skillowy.
:(

Hmm nerf Famasa? I tak każdy normalny człowiek gra AK47 i nie sprayuje jak idiota. Z
resztą Famas nigdy nie wygra z AK. Na serwerach jakich gram nie widziałem nigdy kogoś
z Famasem. Chyba, ze się gra w TDM :/


o.O na konsoli praktycznie tylko famas, galil i od czasu do czasu aug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:28, Maverick07 napisał:

ma ktoś problemy z logowaniem się do BO? Bo dziś od rana nie mogę się zalogować, cały
czas serwer niedostępny...


Rano jeszcze można było pograć tak gdzieś do 10. Teraz wszystkie serwery nie żyją. Jest z resztą napisane na twiterze http://twitter.com/#!/jd_2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:43, Jedimax napisał:

> ma ktoś problemy z logowaniem się do BO? Bo dziś od rana nie mogę się zalogować,
cały
> czas serwer niedostępny...

Rano jeszcze można było pograć tak gdzieś do 10. Teraz wszystkie serwery nie żyją. Jest
z resztą napisane na twiterze http://twitter.com/#!/jd_2020


Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje czy w black ops jest wiekszy odrzut broni niz w mw2?? mowie o multiplayerze, normalnym trybie nie hardcore i wersji pc. w black ops trudniej jest mi trafic oddalony cel (mid range) z powodu odrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:09, Malevyn napisał:

mi sie zdaje czy w black ops jest wiekszy odrzut broni niz w mw2?? mowie o multiplayerze,
normalnym trybie nie hardcore i wersji pc. w black ops trudniej jest mi trafic oddalony
cel (mid range) z powodu odrzutu.

Jest, i to w końcu sensowny. W MW2 to jakaś komedia. Szczególnie ACR, które ma zerowy odrzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 23:10, Malevyn napisał:

ciach

Bo pod względem technicznym gra jest niedorobiona (z tego co wiem tylko na PC i PS3, na XPudle gra-cudo). Co nie zmienia faktu, że pod względem grywalności, dla mnie, jest najlepszym CoDem.
Do MW2 nie wrócę, nie mam po co. Po paru wejściach na zhackowany serwer mam wszystko odblokowane na ostatnim prestiżu. Poza tym goście z G18, tubami i OMA zaczęli mnie mocno irytować.
PS. Jakbyś mógł, to stosuj interpunkcję, ortografię itp., bo ciężko się czyta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 12:41, Numenpl napisał:

no niby patch na pc jest ale ja tam nie widzę zmianki o famasie żenada.

A co nie tak z Famasem? Gram na PS3, i tam chyba jest wszystko w porządku, chociaż o Famasie mało mogę powiedzieć bo sie do Gail''a przyzwyczaiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować