Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Hahahhahahahah :DDDD Ten się śmieje ktoś sie śmieje ostatni.

Nigdy nie lubiłem snajperów i grałem nimi tylko po to, by zabić innych snajperów. Co prawda można powiększyć swojego e-penisa, bo fragi lecą jeden za drugim, ale psuje to frajdę innym graczom. Gra snajperem z qs wygląda tak, że siedzi się kampiąc i obserwując połowę mapy. Pojawia się przeciwnik PPM + LPM i kill. Teraz przynajmniej snajperzy będą mieli ograniczone pole widzenia lunetą lub opóźnione składanie się do strzału. Według mnie najlepiej, by było gdyby strzelać ze snajperki można było tylko i wyłącznie leżąc z rozstawioną bronią na dwójnogu. Co prawda z jednej strony snajperzy mogli, by się skryć, ale z drugiej nie wyskakiwali i nie chowali się non stop z/za przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:13, Sipso2008 napisał:

Aaa! Grałeś? Już wiesz?

Nie, nie mam Xboxa, nie grałem. Ale wystarczy użyć rozumu: to nadal CoD, ten sam engine. No i przecież dziesiątki gameplayi można już znaleźć w necie i popatrzeć jak to wygląda. Oh dear.

Dnia 27.10.2010 o 18:13, Sipso2008 napisał:

Chcę też zauważyć, że CoD to nie tylko gra dla samych snajperów. Nie wszyscy chcą grać
samymi quick scopami i tylko od nich padać.

Jak tak patrzę, tego typu komentarze pojawiają się tylko od ludzi, którzy nigdy nie ogarnęli snajperki i psioczą bo od niej giną. Eh.

EDIT @up:
"...ale psuje to frajdę innym graczom."

hahahahahahhahahah!!!!111oneoneeleven
Równie dobrze można powiedzieć, że komuś psują frajdę karabiny maszynowe. Nie uogólniaj.

By tuby zlikwidowali, a nie snajperek się tykają. Niedługo dobiorą się też do automatów, bo za szybko strzelają czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. QS nie ogarnąłem do tej pory w MW2, ale powiem szczerze, że szacun dla tych, którzy z nich siekają, bo żeby to opanować, trzeba dużo treningów, a rezultaty są świetne. Mi to zbytnio nie zepsuje zabawy w B-O, bo jestem innym typem snajpera, ale będzie dużo negatywnych komentarzy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:00, Outlander-pro napisał:

Nie ja jeden się poirytowałem.


Wiesz, równie dobrze można się irytować, że nie da się uderzać przeciwnika kolbą... Pewne rodzaje broni po prostu nie są przeznaczone do niektórych zadań i wypadałoby się z tym pogodzić. Snajperka nigdy nie była bronią przeznaczoną do walki na bliskie odległości i wszyscy, którzy z niej w ten sposób korzystają, powinni się zastanowić, czy grają właściwą klasą.

OHK dają niesprawiedliwą przewagę i bardzo dobrze, że przewagę ową Treyarch chce zlikwidować. Jeśli ktoś chce bawić się snajperem, to niech robi to tak, jak powinno się tą klasę prowadzić - z daleka, skrycie. A do walki w zwarciu niech weźmie sobie postać korzystającą z pistoletów maszynowych czy subkarabinków. Tak będzie lepiej dla wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:00, Outlander-pro napisał:

Bez wysiłku? Wiesz ile trzeba mieć skilla by z dwóch metrów wygrać snajperką starcie
z automatem? W takich sytuacjach życie ratuje dobry, wyćwiczony QS. Działa to też na
dalekie odległości - zobaczę kogoś na drugim końcu mapy, on zobaczy mnie. Jako, że w
tej grze karabiny są uber celne i mają minilany odrzut, to kto wygra starcie? Podczas
gdy ja będę lunetę do oka przykładał, tamten zdąży wywalić we mnie pół maga. Rujnują
grę takimi decyzjami. Do QS''ów skill potrzebny jest, a też nigdy nie spotkałem się z
opinią by było to wkurzające. Nie zdziwię się, jeśli gracze będą się burzyć tak jak ja.


Nie chcę mi się powtarzać tego co Outlander napisał więc dodam ,że go popieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Engine tutaj nie ma nic do rzeczy, bo zauważ, że recoil pomiędzy CoD2 a MW2 to różnica wielkości kanionu, a to nadal ten sam silnik.

Dziesiątki gameplayi. Z konsoli. Jako iż Treyarch mówiło, że BO ma być grą typowo PCtową istnieje szansa na to, że recoil na PC będzie większy. Poza tym nawet na konsolach widać, że recoil większy już jest od MW2.

Ze snajperką radzę sobie dobrze. Problem w tym, że granie snajperem mnie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:27, Outlander-pro napisał:

> samymi quick scopami i tylko od nich padać.
Jak tak patrzę, tego typu komentarze pojawiają się tylko od ludzi, którzy nigdy nie ogarnęli
snajperki i psioczą bo od niej giną. Eh.

Jak grałem snajperką to ogarniałem ją bardzo dobrze. Jak mówiłem Fragi lecą jeden za drugim, ale wole grać dynamicznie najlepiej z SMG, a wtedy snajperzy bardzo uprzykrzają życie. Po prostu tak jak niektórzy cały czas ganiają z tubą, tak inni non stop latają ze snajperką. Poziom noobostwa podobny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 08:41, byverter napisał:

ze snajperką. Poziom noobostwa podobny ;)


Lepiej bym tego nie określił... Zresztą i tak już usunęli QS z gry , możecie płakać dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę newsów:
-będzie możliwość stworzenia własnego trybu gry: zakłada się lobby i ustala jakie killsteaki są, perki, broń, limity punktowe itp
-granatniki będą wyłączone przez parę sekund na początku każdej rundy. No cóż, zawsze coś, ale i tak jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, by ktoś walnął z GLa na początku rundy przez całą mapę i kogoś zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:56, Outlander-pro napisał:

Parę newsów:

>(...)
>jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, by ktoś walnął z GLa na początku

Dnia 29.10.2010 o 13:56, Outlander-pro napisał:

rundy przez całą mapę i kogoś zabił.


To chyba mało grałeś ... ja juz wiele takich sytuacji doświadczyłem a zwłaszcza na S&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2010 o 14:09, Purek napisał:

To chyba mało grałeś ... ja juz wiele takich sytuacji doświadczyłem a zwłaszcza na S&D.


Grałem naprawdę dużo, wierz mi i takie sytuację z tubą zdarzały się ekstremalnie rzadko, bo nooby nie umieją celować przez całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Na przykład miałem już wycelowane miejsce jako broniący na terminalu ale często tylko raniłem ludzi zamiast zabijać. Zresztą dużo było "glichy" albo miejscówek żeby cały team przeciwnika powybijać w pierwszą sekundę meczu :D najbardziej podobał mi się Highrise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakąś fajną okazją, by Black Opsa kupić w pre-orderze z czymś gratis. Do MW2 udało mi się upolować kubek wysokiej jakości. :D

Znalazłem takie coś: http://sklep-callofduty.pl/promocje.html
Jednym z bonusów jest koszulka, a drugi gratis zostanie ujawniony 6-go. Co to tym myślicie? Kupował ktoś w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:56, Outlander-pro napisał:

Parę newsów:
-będzie możliwość stworzenia własnego trybu gry: zakłada się lobby i ustala jakie killsteaki
są, perki, broń, limity punktowe itp

Wreszcie ktoś pomyślał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 20:55, mikonator napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki... Czy Black Ops będzie wysyłane 8.11.10? Czyli dojdzie
do graczy w dzień premiery, czy gra zostanie wysłana dopiero 9.11.10?


Tego jeszcze nie wiadomo. A jeśli chodzi Ci kiedy rozpocznie się wysyłka w sklepie gram.pl to najlepiej spytać tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=4863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 20:55, mikonator napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki... Czy Black Ops będzie wysyłane 8.11.10? Czyli dojdzie
do graczy w dzień premiery, czy gra zostanie wysłana dopiero 9.11.10?


Cytat ze sklepu gram.pl "Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 8.11.2010"
Wysyłka to wysyłka. Chyba, że dojdzie do jakichś nieplanowanych problemów, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:16, Sipso2008 napisał:

> A ja mam pytanie z innej beczki... Czy Black Ops będzie wysyłane 8.11.10? Czyli
dojdzie
> do graczy w dzień premiery, czy gra zostanie wysłana dopiero 9.11.10?

Cytat ze sklepu gram.pl "Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 8.11.2010"
Wysyłka to wysyłka. Chyba, że dojdzie do jakichś nieplanowanych problemów, w co wątpię.

Jeśli wysyłka 8, to dojdzie kurierem w ciągu 24h, czyli najpóźniej dnia następnego. Don''t worry i tak nie odpalisz nowego CoDa przed premierą - steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować