Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bałagan przy premierze gry Trine

32 postów w tym temacie

A ja się pytam, czy jakiś polski developer podejmie się wydania gry w wersji pudełkowej i w ''polskiej cenie''? Ta gra jest świetna, wnioskując po demku i gameplayu z co-opa, ale diablo droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra - Braid się chowa, chociaż też jest super. Dobrze, że w tym biznesie są jeszcze ludzie, którzy potrafią robić fajne gry, z pomysłem i ciekawością, żeby klienta przyciągnąć. Darmowe gierki też niejednokrotnie okazały się lepsze od jakiś gier z wielkich koncernów. Brakuje luzu w tych grach, dlatego Trine też ma szansę, tak jak znane już World of Goo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie euro/dolary wynika z przelicznika Steam, głównie, gdzie produkcje są czasem nawet o 100% droższe w euro niż w dolarach. W tym konkretnym przypadku gra kosztuje 30$, 30 euro lub 20 funtów. Więc jednak się da przeliczać waluty inaczej niż w stosunku 1:1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 Euro to moim zdaniem gruba przesada, jak na taki tytuł - bez żartów, przecież to zaledwie 20-osobowa ekipa i nie sądzę, aby to była jakaś megapostępowa produkcja... Na oko gierka jest warta 30, ale złotych, a nie 130...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:51, Zaitsev napisał:

30 Euro to moim zdaniem gruba przesada, jak na taki tytuł - bez żartów, przecież to zaledwie
20-osobowa ekipa i nie sądzę, aby to była jakaś megapostępowa produkcja... Na oko gierka
jest warta 30, ale złotych, a nie 130...

Nie przesadzaj. Co prawda nawet te 30$ nie wyskoczyło by raz dwa z mojej kieszeni, ale gra jak może coeniać po demie ma swoją wartość. 20$ dałbym bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:51, Zaitsev napisał:

30 Euro to moim zdaniem gruba przesada, jak na taki tytuł - bez żartów, przecież to zaledwie
20-osobowa ekipa i nie sądzę, aby to była jakaś megapostępowa produkcja... Na oko gierka
jest warta 30, ale złotych, a nie 130...

30 Euro to faktycznie dużo, ale 30 to też przegięcie w drugą stronę. Argument, że grę robiła 20-osobowa ekipa w ogóle mnie nie przekonuje, przekonuje mnie natomiast (do kupna) sama gra - ściągnij demo - gra jest prześliczna i miodna, naprawdę mnie urzekła! Inny przykład - Braid. Tam w ogóle ciężko mówić o "ekipie" twórców, ale za Braida też bym zapłacił więcej niż 30 zł, bo jest po prostu genialny!:) I jedyny argument za niższą ceną w przypadku takiego Braida (w pełną wersję Trine''a jeszcze nie grałem, więc nie wiem) to długość rozgrywki. To w moim odczuciu jedyne, co czyni z niego grę "mniejszą" od tych standardowych i automatycznie nasuwa też niższą cenę.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev ta gra jest warta 30 EURO bardziej niż taki np. PROTOTYPE 50 EURO! Ja właśnie nabyłem grę na steamie za te 30 EURO i polecam wszystkim, bo gra jest tego warta! Swoją drogą właśnie kończę Shadowgrounds a po ukończeniu Trine zamierzam pograć w Shadowgrounds Survival. Te gry to naprawdę mają dopiero klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jak dlamnie jest genialna, dawno nie widziałem tak dobrej platformówki i po 3-krotnym przejściu dema od 2 dni próbuję się powstrzymać przed wydaniem tych 30 euro ale nie wiem czy dam radę:/
Zgadzam się również że jest to mocno przegięta cena jak za taką produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, tylko nie wiem czemu wywala mi czarny ekran i wszystko wisi, musze twardy reset robić. Może za duże parametry ustawiam, no ale nie możliwe, bo mi nawet nie skacze, ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ,jak wyjdzie na Xboxie to przecież nie dadzą więcej ,niż za Watchmena - 1600 MP .1200 MSP to max ,jak za Braida ,CC ,czy nawet nowego BFa .A to zawsze mniej ,niż 30 Euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych droga dla niektorych mniej, kazdy zawsze bedzie miał jakies pretensje, ja uwazam że troche przesadzili.. Kupie ją dopiero w jakiejś kolekcji.. a narazie pozycze od kogoś może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jumpkov a co Ci się w The Path nie podoba? Co, grafa nie taka jak w Far Cry? Ach te dzieci neo. Lepiej na dwór byście poszli. Swoją drogą The Path ma ocenę 80/100 w metascore a to już o czym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować