Zaloguj się, aby obserwować  
Tomoya-kun

Visual Novel - temat ogólny

1301 postów w tym temacie

Jakby kogoś ciekawiło Baka Tsuki dropnęło tłumaczenie Tomoyo After a w ich miejsce picknęło to Doki. Tak, Doki-fansubs. Nie pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograł już tu ktoś web triala Aiyoku no Eustia? Warto poświęcić parę godzin na ściąganie (swoją drogą wszystkie mirrory mają u mnie zabójczy transfer ~30-40 kb/s :/) czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:45, Lex napisał:

Ograł już tu ktoś web triala Aiyoku no Eustia? Warto poświęcić parę godzin na
ściąganie (swoją drogą wszystkie mirrory mają u mnie zabójczy transfer ~30-40 kb/s :/)
czy odpuścić?

Szczerze mówiąc pierwsze pół godziny grania jest fajne i klimatyczne, ale potem wchodzą moebloby i skupianie się na nudnych postaciach zamiast na tych ciekawych. Ogólnie średnie to a pełna wersja ponoć jeszcze słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sengoku Rance
Tę grę zesłali bogowie, gdyż iście niebiański poziom trzyma. Jednocześnie całkiem wymagająca strategia i eroge do kwadratu. Ah, te dylematy - zaliczyć panienkę czy wzmocnić państwo. :D
A jeszcze główny bohater, Rance, chędoży na prawo i lewo(m.in. jeden z celów gry - zdobyć 300 kobitek), to jeszcze wojaczką się zajmuje - Japonie podbija, pełną pięknych księżniczek oraz innych barwnych postaci(np. jedna to ładnie zabezpieczona, np. strzela kunaiami z pomiędzy nóg :D). Dawno mnie nic tak nie wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 22:56, Tohno napisał:

> Sengoku Rance
No to jak ci się podobało to spróbuj teraz Big Bang Age

Jeszcze nie skończyłem, gdyż wczoraj zacząłem dopiero, a owe BBA obadam sobie w swoim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 22:49, Gol_Galad napisał:

A jeszcze główny bohater, Rance, chędoży na prawo i lewo(m.in. jeden z celów gry - zdobyć
300 kobitek), to jeszcze wojaczką się zajmuje - Japonie podbija, pełną pięknych księżniczek
oraz innych barwnych postaci(np. jedna to ładnie zabezpieczona, np. strzela kunaiami
z pomiędzy nóg :D). Dawno mnie nic tak nie wciągnęło.


Hym... Tą recenzjąmnie zainteresowałeś, tylko na początku przejść G-senjou no Maou. Nie dawno co zacząłem, a fabuła nieźle wciąga, jest bardzo fajna. Na dodatek OST jest świetne, to są po prostu wariację różnych bardzo znanych utworów, jak Etiuda Rewolucyjna, czy Canon D-dur Pachelbel''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:37, Buhahahahaha napisał:

Mógłby ktoś mi podesłać linki, gdzie można znaleźć Melty Blood i Disc+Plus w dobrym stanie?
Mój mail to

Spoiler

aazzaagg@gmail.com


Tsukihime Pluc-Disc szukaj jako Tsuki-Bako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę, zamierzam pierw dokończyć G-senjou no maou. Ale gra już mnie zauroczyła swoją oprawą audio-wizualną. W dodatku ciekawe klimaty, lata powojenne i kryminał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem w Clannad prawie wszystkie podstawowe routy oprucz Nagisy który niedługo kończę, w menu powinienem mieć 8 orbów ale widzę tylko 7. Nie wiem czy coś schrzaniłem czy to ma może związet z tym:After this option, there will be a small scene with Ibuki.
If you have completed Fuuko''s path and arrive at this scene
at any time, you will lose an Orb of Light and it will
disappear from the main menu. Don''t worry; it doesn''t affect
getting into After Story, and it will come back later. This
will only happen once, and you will not lose additional
Orbs if you see the scene again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 16:04, Piotrbov napisał:

Jeśli zrobiłeś coś takiego to się nie martw, a jeśli nie, to opuściłeś jedną z dróg.

Tak jak myślałem to nic specjalnego Fuko route zrobiłem przed Komurą więc wychodzi na to że powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Stein''s Gate. Nie mogę jej uruchomić. Cały czas wyrzuca jakieś errory - na początku brakowało libvorbisfile.dll, później libvorbis.dll, teraz wyrzuca komunikat "nie znaleziono punktu wejścia procedury vorbis_window w bibliotece libvorbis.dll". Podejrzewam, że to wina jakiegoś kodeka, ale nie mogę nic znaleźć na necie. Ktoś może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:17, Buhahahahaha napisał:

Mam problem ze Stein''s Gate. Nie mogę jej uruchomić. Cały czas wyrzuca jakieś errory
- na początku brakowało libvorbisfile.dll, później libvorbis.dll, teraz wyrzuca komunikat
"nie znaleziono punktu wejścia procedury vorbis_window w bibliotece libvorbis.dll". Podejrzewam,
że to wina jakiegoś kodeka, ale nie mogę nic znaleźć na necie. Ktoś może pomóc?

Język japoński ustawiony podczas instalacji? W ogóle wyszło już tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować