Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Odnosicie też takie dziwne wrażenie ''pustego miasta'' ? Kurcze bardzo ubogo to wygląda, wiem że w tej grze skupiamy sie kompletnie na czymś innym ale taka marka jak Rockstar mogłaby się bardziej przyłożyć do tego elementu tym bardziej, że mają już dostęp do masy elementów chociażby z gta i rdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą gre robiło Team Bondi, nie Rockstar :). Wyszła tylko pod szyldem Rockstara. Inna sprawa że ja w ogóle nie odniosłem wrażenia pustości miasta grając w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale mój angielski który jest na poziomie rozszerzonym (matura 100%) nie jest wystarczająca aby rozumieć płynnie wszystkie zwroty akcji i dialogi. Cieżko się grą, chyba poczekam za spolszczeniem (które jest już w drodze) a wtedy będę dopiero kontynuuował grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:25, knopfler napisał:

Tą gre robiło Team Bondi, nie Rockstar :). Wyszła tylko pod szyldem Rockstara. Inna sprawa
że ja w ogóle nie odniosłem wrażenia pustości miasta grając w tą grę.


Tak lecz odrazu widać, że ludzie z rockstar games mieli bardzo duży udział w tworzeniu LA Noire. Gra aż razi w oczy tym ich specyficznym klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. LA Noire zainstalowane, jednak gra mi się nie włącza. Launcher działa, gdy klikam Launch Game nie ma żadnego errora, po prostu zero reakcji. Nie wiecie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 22:16, Piotr13PL napisał:

Nie wiem jak wy, ale mój angielski który jest na poziomie rozszerzonym (matura 100%)
nie jest wystarczająca aby rozumieć płynnie wszystkie zwroty akcji i dialogi. Cieżko
się grą, chyba poczekam za spolszczeniem (które jest już w drodze) a wtedy będę dopiero
kontynuuował grę.



Ja mam dokładnie ten sam problem:D Dopiero jak kilka razy coś zepsuje to wtedy jakoś się powoli kapuje. Ale poważnie, niektóre zwroty są bardzo trudne, mimo iż dubbing jest dopasowany idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:28, Pepperdwf napisał:

czy optymalizacja jest taka sama jak w gta4?



Lepsza. Gra mimo iż jest nowsza działa znacznie płynnie niż GTA IV .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:25, Kirabaxior napisał:

Pytanie. LA Noire zainstalowane, jednak gra mi się nie włącza. Launcher działa, gdy klikam
Launch Game nie ma żadnego errora, po prostu zero reakcji. Nie wiecie co mam zrobic?


Patcha instalowałeś?

@Pepperdwf: U mnie akurat GTA IV działało dośc dobrze. L.A. Noire też działa dobrze. Nie mam zastrzeżeń, ale wydaje mi się że grafika jest trochę słabsza od tej w GTA IV, stąd też może optymalizacja jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:26, Smileyer napisał:

Ja mam dokładnie ten sam problem:D Dopiero jak kilka razy coś zepsuje to wtedy jakoś
się powoli kapuje. Ale poważnie, niektóre zwroty są bardzo trudne, mimo iż dubbing jest
dopasowany idealnie.


Kretyństwo nie pozwolić słtumaczyć TAKIEJ gry bo "zepsują klimat" napisy -.- No pewnie. wrr! Zrobiłem sobie przerwe w grze specjalnie dla NFS The Run, mam nadzieje że niedługo wyjdzie ten patch fanowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:53, Smileyer napisał:

Gra jest niesamowita, ale u mnie tnie się tak ,że maasakra. Użycie procesora na 100%...
Nie wiem , wymagania minimalne niby spełniam..


a na jakiej konfiguracjii grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 08:37, Marcin08 napisał:

> Gra jest niesamowita, ale u mnie tnie się tak ,że maasakra. Użycie procesora na
100%...
> Nie wiem , wymagania minimalne niby spełniam..

a na jakiej konfiguracjii grasz?



Dell Studio 1555, minimalne ustawienia graficzne :)

@Piotr13PL Co do tych napisów to jest naprawdę ostra przesada, bo to w sumie gra, która głównie opiera się na czytaniu dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, jakby wydać Planescape Torment po angielsku ;) Ja też za kilka dni będę posiadaczem gry, ale nie wiem jak dam sobie radę, jak angielskiego aż tak dobrze nie znam. No, ale cóż, są poradniki, które trochą pomogą zrozumieć grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem oryginalną wersję gry L.A. Noir na PC. Mój komputer spełnia minimalne wymagania tej gry. Gra się zainstalowała. Gdy włączam Launch game to nic się nie dzieje, kompletnie gra nie odpowiada. Nie wiem co robić. Czy ktoś możemy mi pomóc. Bardzo proszę. Normalnie po instalacji powinno się włączyć aktualizacja klucza do gry, a mi nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować