Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype - recenzja

66 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 21:03, Gol_Galad napisał:

(gdyby tak została
wydana przynajmniej z 8-9 miesięcy temu w takim stanie, bo by mogła liczyć nawet na tytuł
roku nawet)

bo wtedy rywalizowałaby z równie bezpłciowym i na dłuższą metę nudnym Assasins Creed? Z tą różnicą że Prototype nie udawałby gry o skrytobójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamba11 - bo niektórzy przechodzą take gry naciskając WSAD i PPM. Dlatego dla nich jest Prototype nudny :)

A jeśli chodzi o mnie, pod względem akcji, Prototype wyskoczyło na pozycję pierwszą, a spadło Gears Of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie animacje, z grą byłoby cienko. Całe szczęście nawet podstawowy cios ma w sobie ładunek ogromnej siły i wielkiego wkurzenia. To piękne, gdy zaciśnięta pięść bohatera wydaje się być zaciśnięta ze wszystkich, potężnych sił. Ekspresja pierwsza klasa.

Tylko bohater jednak ciut mętny. Niby wszystko ok- kapturek, ogólna prezencja- ale twarz ma jak kolejny Scofield. Chociaż w sumie zawsze to jednak lepiej niż Wielki_Wkurzony_Murzyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak wysoka ocena?Gra monotomna,auta wyskakują znikąd,błędy,zbyt łatwa nawet na najtrudniejszym poziomie trudności,typowy średniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej. Po gameplay''u gra wyglądała całkiem przyzwoicie i miałem ją w najbliższym czasie nabyć, ale widać się trochę pomyliłem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście nie posiadam tego tytułu ale miałem okazję w niego zagrać i nie wyobrażam sobie żebym go nie miał. Jak tylko waluta wpłynie do mojego portfela, zamówię natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra bardzo się podoba.Przeszedłem cały Story Mode i muszę powiedzieć,że jest to najlepsza tego typu gra,w jaką kiedykolwiek grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co AC ma z tą grą wspólnego? Gościa w kapturze? Nie przypominam sobie, żeby Altair kiedykolwiek rozwalił jakąś ulicę swoją wielką, czarną, wkurzoną łapą...

Gra jest dobra, ale nie przechodziłem drugi raz. Niczego się po tej grze nie spodziewałem i niczego nie oczekiwałem, dlatego się nie zawiodłem. Fajna gra-demolka z lekkostrawną fabułą. A takie też czasem się chętnie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie stwierdzam, że każdy, kto pisze, że gra jest nudna albo podobna do AC po prostu w nią nie grał. Przy takich możliwościach rozwoju postaci, tak zróżnicowanych misjach i takim tempie gry połączonych z radością bycia tym nie do końca dobrym bohaterem nie ma miejsca na nudę. Słaba grafika? Na litość boską... przy takiej ilości ludzi na ulicach i takich masach akcji na ekranie nie ma możliwości lepszej bez spadku płynności animacji. Żadna gra nie ma takich tłumów mięsa armatniego, które poddaje się prawom fizyki. Co więcej, nawet po ukończeniu story mode (około 15h) miałem ochotę grać dalej i przeszedłem grę drugi raz. Ktoś napisał, że łatwa i zbugowana.... no ręce opadają. Ludzie nie oceniajcie gry w którą nie graliście. Ta gra stopniowo podnosi trudność i w pewnym momencie na normalu zaczyna się robić frustrująco trudna. Błędów też nie uświadczyłem, a przeszedłem grę dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się gra bardzo podoba. Potrzebowałem na nią aż 29 godzin gry. Grafika jest w sam raz. Jakby była lepsza to gra byłaby zbyt sprzętożerna a tak pójdzie na prawie każdym kompie przeznaczonym do gry. Misji pobocznych może wszystkich nie przeszedłem ale przecież nie są takie bardzo nudne. Osobiście przez pierwsze 3-4 godziny gry nie mogłem oderwać się od monitora, później zapał trochę minął ale dalsze upgrade''y Alexa nie pozwalały zrezygnować z dalszej gry. Mam tylko prośbę, czy ktoś na PW mógłby mi opisać historię Hope? Bo jestem ciekaw a jakoś nie oglądałem filmików z Web of Intrigue a teraz już nie mam gry na dysku by je obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra jest nudna", "nie polecam", "bo Assassin''s Creed i InFamous są lepsze", "katastrofa" - You fail! Kocham komentarze was, trollików, którzy na gram.pl ostatnio rozmnażacie w tempie porównywalnym do królików.

Nie zaliczyłem jeszcze Prototype (swojej kopii gry jeszcze nie mam, gram u znajomego), choć muszę przyznać że gra jest ZNAKOMITA. Ten chaos, ta demolka, te moce głównego bohatera, ten klimat... Gra jest naprawdę przemiodna! Fabuła jest, bądź co bądź, szczątkowa i średnio interesująca - ale czego można oczekiwać od tego typu produkcji, jak nie dziesiątek godzin satysfakcjonującej rozwałki? Prototype mogę z czystym sumieniem polecić każdemu fanowi gier akcji - tak ogromnego ładunku grywalności nie posiada żaden znany mi free roamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:41, Arachnos napisał:

Spokojnie stwierdzam, że każdy, kto pisze, że gra jest nudna albo podobna do AC po prostu
w nią nie grał. Przy takich możliwościach rozwoju postaci, tak zróżnicowanych misjach
i takim tempie gry połączonych z radością bycia tym nie do końca dobrym bohaterem nie
ma miejsca na nudę. Słaba grafika? Na litość boską... przy takiej ilości ludzi na ulicach
i takich masach akcji na ekranie nie ma możliwości lepszej bez spadku płynności animacji.
Żadna gra nie ma takich tłumów mięsa armatniego, które poddaje się prawom fizyki. Co
więcej, nawet po ukończeniu story mode (około 15h) miałem ochotę grać dalej i przeszedłem
grę drugi raz. Ktoś napisał, że łatwa i zbugowana.... no ręce opadają. Ludzie nie oceniajcie
gry w którą nie graliście. Ta gra stopniowo podnosi trudność i w pewnym momencie na normalu
zaczyna się robić frustrująco trudna. Błędów też nie uświadczyłem, a przeszedłem grę
dwa razy


Wydaje mi się ze jesteś troche poczatkujacym graczem. Ci "niektórzy" ocenieja grę jako juz zaprawieni. Przeszedłem i stwierdzam ze gra wcale niestaje sie trudniejsza, mimo iz udalo mi sie ją zaliczyc na najwyzszym poziomie trudności i to nie w 15 h tylko w 8 lub 9. Juz bez przesady gra niejest tak trudna i dluga zeby tle trzebabl nad nia siedziec...Poza tym co do fizyki, to wdaje mi sie dosc slaba, robi wrazenie ale chyba glownie przez to ze uderzenie i slady po nich sa prawie identyczne. Nie wnika to z engine''u. Grafika jest za slaba jak na dzisiejsze standarty(przynajmniej w moim niemaniu). No i rzeczwiscie gra sie nudzi po krotkim czasie. Na poczatku jest naprawde zajefajna, ale jak juz poznamy wszystkie ciosy i kody combos''ów to potem tak do konca gry...Udgreat''y wcale sie tak nie roznia jeden od drugiego, prewaznie tylko sila lub obszarem ataku. W obecnej sytuacji wcale nieszkoda ze taka krotka, bo ciezko by bylo dotrwac do konca.
Ale wiecie co, chciałbym zobaczyć drugą część, serio ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 00:23, Niflheim napisał:

"Gra jest nudna", "nie polecam", "bo Assassin''s Creed i InFamous są lepsze", "katastrofa"
- You fail! Kocham komentarze was, trollików, którzy na gram.pl ostatnio rozmnażacie
w tempie porównywalnym do królików.

Odezwał się zacofany troll.... w odróżnieniu od Ciebie miałem tą przyjemność grać w obie gry jak i w Prototype tak i w InFamous a skoro grałem to mogę ocenić wedle swoich własnych kryteriów, trakie zacofane trolle jak ty uważają, że wszystko to co nie jest zgodne z Twoją Prawdą jest trollowaniem, opinie są ok tylko wtedy jeśli podpinają się pod twoją opinię, a dla MNIE specjalnie byś tego nie przeoczył ta GRA JEST NUDNA JAK FLAKI Z OLEJEM po raz drugi byś tego też nie przeoczył.... fakt Fabuły w tej grze nie uświadczyłem a sama rozwałka na milion różnych sposobów znudziła mnie po 3 godzinach gry, widziałeś InFamousa i grałeś by oceniać ja grałem i InF co się tyczy Fabuły niszczy Prototype... w obu przypadkach możemy rozwijać moce głównego bohatera nie wiem jak to jest w P bo nie wytrwałem tak długo dlatego tej kwestii nie oceniam - powiem tylko jedno InF przykuło mnie do monitora <mówię o wersji angielskiej od polskiej uciekłem> te komiksowe przerywniki i ten głos głównego bohatera.......

Jeśli przyjąłeś do wiadomości to, że są ludzie co mają inne zdanie które jest wypadową własnych gustów to fajnie a teraz wróć łaskawie pod swój most i siedź sobie tam spokojnie i w ciszy.. bo zamiast normalnie niektóre posty skomentować karmisz ludzi swoimi pseudowizjami .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 00:23, Niflheim napisał:

"Gra jest nudna", "nie polecam", "bo Assassin''s Creed i InFamous są lepsze", "katastrofa"
- You fail! Kocham komentarze was, trollików, którzy na gram.pl ostatnio rozmnażacie
w tempie porównywalnym do królików.

Więc Twoim zdaniem nie można mieć swojego zdanie - już Ci to dawno napisałem.
Czynnik dokonany czy nie - kogo to obchodzi? Moze im się nie podoba (mi też) a może podoba - oczywiście jakby się podobało to byś nic nie napisał. Akurat porównanie do AC jest nie na miejscu ale do InFamous jak najbardziej. Nie chcę się rozpisywać tylko powiem - KAŻDY MA SWOJE ZDANIE I NIE MUSISZ SIĘ Z NIM ZGADZAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:41, Arachnos napisał:

Spokojnie stwierdzam, że każdy, kto pisze, że gra jest nudna albo podobna do AC po prostu
w nią nie grał. Przy takich możliwościach rozwoju postaci,


nie jest ich tak duzo, potem juz mamy "lvl2, lvl3 itp" ktory zwieksza ich moc, no i niektore moce sie powtarzaja (w powietrzu, na ziemi).

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Arachnos napisał:

tak zróżnicowanych misjach
i takim tempie gry połączonych z radością bycia tym nie do końca dobrym bohaterem nie
ma miejsca na nudę.


misje poboczne to kpina, watek glowny jest przyzwoity, ale na 5 w skali 1-6 nie zasluguje.

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Arachnos napisał:

Słaba grafika? Na litość boską... przy takiej ilości ludzi na ulicach
i takich masach akcji na ekranie nie ma możliwości lepszej bez spadku płynności animacji.
Żadna gra nie ma takich tłumów mięsa armatniego, które poddaje się prawom fizyki. Co
więcej, nawet po ukończeniu story mode (około 15h) miałem ochotę grać dalej i przeszedłem
grę drugi raz.


skonczylem raz, potem za drugim razem szybko doszedlem do fullupgrade i zostalo tylko zbieranie web of intrigue, ktore jest fajnym dodatkiem - niestety zdobywa sie go glownie poprzez skakanie po dachac jak glupi na czas - a to mi sie nie podobalo. zebralem z 70% i dalem sobie spokoj. Co do grafiki liczba textur ludnosci powinna wzrosnac i to znaczaco - kazdy zolnierz tego samego typu wyglada tak samo, a cywilow jest tylko kilka typow. Bazy wojskowe zawsze wygladaja tak samo...

Dnia 13.07.2009 o 23:41, Arachnos napisał:

Ktoś napisał, że łatwa i zbugowana.... no ręce opadają. Ludzie nie oceniajcie
gry w którą nie graliście. Ta gra stopniowo podnosi trudność i w pewnym momencie na normalu
zaczyna się robić frustrująco trudna. Błędów też nie uświadczyłem, a przeszedłem grę
dwa razy.


latwa ? normal jest stosunkowo prosty. bugi ? nie stwierdzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że jest coś źle ze mną skoro po wyłączeniu gry po trzech godzinach nie miałem zamiaru do niej wracać,ale teraz widzę że kilka osób też twierdzi że gra jest monotonna więc jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować