Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity II: Ego Draconis - znamy wymagania sprzętowe

24 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 17:48, stefanio napisał:

Aha, to pograłem. Z moją grafiką to ja mogę co najwyżej popatrzeć na menu.


No to najwyzsza pora zainwestowac w kompa, a przynajmniej w karte. Bo TE wymagania sa naprawde niskie jak na dzisiejsze czasy, wiec pozniej, albo nawet i teraz omija cie wiele ciekawych tytulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu oszczedzaja... kto wie, moze na ps3 bylaby hitem?? ale nie poco sie przemeczac... ehh, obejdzie sie bez tego:) a w PC juz inwestowac przestalem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pecet miałby poważne problemy z odpaleniem gry, a że jest to dla mnie tytuł must have, Bogu dziękuję że gra ukaże się również na X360. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam zalecane ale zastanawiam się tez nad wersją na X360, zalezy jakie achivmenty dadzą. Na razie czekam na obniżkę ceny Sacreda2 na konsole.

Ciekawe czy Divinity II będize równie ogromna co poprzednik? Bo tamte gry były tak wielkie (m.in. czas jaki trzeba poświecić na ukończenie gry) był tak duży że niektórym (a o ludziach pracujących nie wspominając) na starcie odechciewało grać. "Tyle godzin poświęcone a końca nie widać" że zacytuję pewnego maniaka WoWa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania takie sobie. Zastanawiam się czemu większość producentów w zalecanych daje 8800GT/HD 3800...tak jakby na farta to pisali, bo z reguły na tych kartach da się grać na maksa...tak mi się wydaje. Poszłoby mi, może nie na maksa, albo na maksa, ale z niższą rozdziałką, bo mam "tylko" 9600GT, ale i tak w to nie zagram. Nie mój typ. Już prędzej w Dragon Age bym przyciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:47, 4ny4 napisał:

Można wiedzieć na kiedy została zapowiedziana premiera gry ? Ktoś może jest obeznany
w temacie ?



24 lipca 2009 ( światowa data premiery ) - gry-online
Release: Q2 2009 (EU) - gamespot
Release Date: Q4 2009 - ign

ps. na stronie gry jest link do preordera niemieckiego, tam podana jest data 27 lipca, i chyba tak bedzie - najpierw gra w niemczech a potem prace nad angielska versja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzeba będzie widzę zainwestować w sprzęt nowej generacji (lol).Jak na mojego złoma to wymagania ogromne.Kolejny dobry tytuł, który cichcem przejdzie obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nadciąga nowy Divine. Miło wspominam "jedyneczkę", ale jeszcze Beyond przede mną, także nie tak prędko zabiorę się za nową odsłonę.

Co do wymagań, to minimalne jako tako spełniam ;p Wszystko wyjdzie w praniu... jak zawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować