Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 08:19, Nalfein napisał:

Do 3 razy sztuka: jest marzec, co z wydaniem Afterfalla?


Hej, niestety nie mamy oficjalnej informacji od studia Nicoals Games w sprawie tego czy marcowa data premiery Afterfall''a zostanie utrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę prośbę skierowaną do CD Project o wydanie gry Arcania: Upadek Setarrif w Polsce. Swoją prośbę uzasadniam tym, iż pomimo wielu uwag graczy skierowanych do gry Arcania: Gothic 4, jest pewne grono osób, które ciepło przyjeło ową grę i na pewno chciałoby kontynuować swoją przygodę w nadchodzącym dodatku.

Nie wymagam już nawet dubbingu do gry, lecz by były chociaż same napisy po Polsku w wersji kinowej, a przede wszystkim by dodatek chociaż zagościł w sklepie www.gram.pl

Czy jest panie Konsulu szansa, że dodatek Upadek Setarrif zostanie wydany w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie o Arcanię. Czy macie zamiar wydać ten dodatek, a jeśli tak to czy będzie dostępna paczka podstawka+dodatek? Jeśli nie, to czy macie zamiar w najbliższym czasie do dodać tę grę do np. Platynowej Kolekcji lub innej tańszej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą do Konsula o udzielenie stosownych informacji dotyczących wznowienia dystrybucji gry pt Neverwinter Nights 2 przez sklepy. Wiem, że wciąż można zakupić poszczególne egzemplarze, ale przykładowo na gram.pl i innych sklepach internetowych wstrzymano sprzedaż. Zaś w mojej najbliższej okolicy nie znajduje się żaden odpowiedni sklep komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możesz ujawnić jakieś szczegóły na temat wiosennej konferencji CDP (np. data), a przynajmniej to, czy takowa w ogóle jest planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, co do dodatku do Arcanii. W przeciągu najbliższego tygodnia powinien pojawić się oficjalny komunikat prasowy z odpowiedzią czy będziemy wydawcą "Fall of Setarif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:52, karvaialka napisał:

Witam, czy możesz ujawnić jakieś szczegóły na temat wiosennej konferencji CDP (np. data),
a przynajmniej to, czy takowa w ogóle jest planowana?


Hej, konferencja jest planowa. Przynajmniej tyle na obecną chwilę mogę powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mogło się pojawić, także z góry przepraszam za dubel ;)

Co z Legendami RPG (Saga Baldur''s Gate, Saga Icewind Dale, Planescape: Torment i Lionheart: Legacy of the Crusader) w Extra Klasyce Gold? Odkąd nowa Extra Klasyka miała zadebiutować na rynku to wspomniane Legendy RPG miały wejść do serii, potem z "przyczyn niezależnych" od CDP miały się pojawić później. Trochę czasu już minęło, a to ani widu, ani słychu o tym wydaniu. Planujecie to jeszcze wydać? Jeśli tak to kiedy? Bo Legend RPG z Platynowej Kolekcji nie można nigdzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać jak inni o ponowne wydanie Neverwinter Nights 2 jak również o ewentualną reedycje pierwszej części tej gry. Czy np. diamentowa edycja NWN 1 ponownie pojawi się na półkach sklepowych?

Ważną informacją jest sam fakt wydania/reedycji tych pozycji - dużo bardziej niż termin ponieważ samo wydanie w (jakimś) terminie oznacza, że nie ma potrzeby szukania gier w drugim obiegu czy na aukcjach internetowych.

Mam też uwagę odnośnie wydania legend rpg - na obecnych komputerach z monitorami panoramicznymi starsze gry praktycznie nie nadają sie do gry. Dopiero od ok 2 lat wydawcy zapewniają w swoich produktach pełne wsparcie dla nowych monitorów. Fakt ten bardzo martwi ale chyba nie mamy an to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na obecną chwilę Legendy RPG i seria NWN są poza planem wydawniczym CD Projekt i nie będą dostępne w sprzedaży. Mogę Was również z przykrością zapewnić, że w przeciągu najbliższych miesięcy ta sytuacja się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei pytanie nieco inne, niekoniecznie dotyczące konkretnej gry, ale pracy/stażu w CDP. Pamiętam, że kiedyś pojawiały się różnorakie oferty, obecnie z kolei od dłuższego czasu w zakładce "Kariera" widnieje to samo.

Stąd moje pytanie: Czy istnieje możliwość pracy/stażu w CDP? Czy poszukujecie kogoś, czy aktualnie macie pełny skład? A jeśli jest możliwość stażu/pracy w CDP, to gdzie ewentualnie można udać się po konkretne informacje?

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 20:19, Tenebrael napisał:

A ja mam z kolei pytanie nieco inne, niekoniecznie dotyczące konkretnej gry, ale pracy/stażu
w CDP. Pamiętam, że kiedyś pojawiały się różnorakie oferty, obecnie z kolei od dłuższego
czasu w zakładce "Kariera" widnieje to samo.

Stąd moje pytanie: Czy istnieje możliwość pracy/stażu w CDP? Czy poszukujecie kogoś,
czy aktualnie macie pełny skład? A jeśli jest możliwość stażu/pracy w CDP, to gdzie ewentualnie
można udać się po konkretne informacje?

Z góry dzięki :)


Hej,
w jakim dziale interesuje Cię staż? Obecnie ekipa jest kompletna, ale nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować świeżej krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 09:54, Miliydan napisał:

Hej,
w jakim dziale interesuje Cię staż? Obecnie ekipa jest kompletna, ale nigdy nie wiadomo
kiedy będziemy potrzebować świeżej krwi :)


Głównie w dziale marketingu i reklamy, ze względu na kierunek studiów (psychologia społeczna ze specjalnością reklama, marketing i PR). Stąd zresztą uderzam właśnie tutaj, bo widzę, że tym się właśnie w CDP zajmujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować