Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 08:02, milten6 napisał:

> Moderatorzy ?
> np. jak ktoś wpisze na dole do tego przykładowego komentarza co ty napisałeś : minus pt:
nie
> podoba mi się twoja twarz

Moderatorzy? Pomijając nawet fakt, że będą mieli więcej pracy,

Tragedia, można powiedzieć że wraz z opcją edytowania też przybyło im pracy...

Dnia 18.01.2008 o 08:02, milten6 napisał:

zauważ tylko, że w przykładowym
komentarzu użytkownika "A", nie było żadnych treści nadających się do zmoderowania. Wypowiedź
użytkownika "Z" zostaje usunięta ponieważ nie była zgodna ze zdaniem ogółu. Gdyby wprowadzono
takie coś (choć i tak jestem pewny, że nigdy nie zobaczymy tego na forum, bo tak jak pisałem
- pomysł jest beznadziejny)

Ja nie mówię że trzeba koniecznie usuwać , można było by równie dobrze zastosować tylko ukrywanie jak na wykopie
>prowadzenie dyskusji stało by się bezsensowne. Wystarczyło by,

Dnia 18.01.2008 o 08:02, milten6 napisał:

że większa część użytkowników ma inne zdanie niż przykładowo użytkownik "Z", a jego posty były
by usuwane. To narusza swobodę wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:10, Geek with AS napisał:

Tragedia, można powiedzieć że wraz z opcją edytowania też przybyło im pracy...

A to niby czemu?

@Mroczny Joga

Dnia 18.01.2008 o 12:10, Geek with AS napisał:

/.../ wedłuk mnie /.../

OMFG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:40, rob006 napisał:

A to niby czemu?

Jak to czemu?! Teraz mod musi sprawdzac kazdy edytowany przez autora post, bo przeciez przed edycja mogly byc tam bluzgi i inne tresci niezgodne z regulaminem ;) Paranoja...

Dnia 18.01.2008 o 16:40, rob006 napisał:

OMFG...

''OMFG'' WEDLUK mnie to malo powiedziane (napisane?)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:40, rob006 napisał:

> Tragedia, można powiedzieć że wraz z opcją edytowania też przybyło im pracy...
A to niby czemu?

No bo muszą sprawdzać posta dwa razy

Dnia 18.01.2008 o 16:40, rob006 napisał:


@Mroczny Joga
> /.../ wedłuk mnie /.../

>'OMFG' WEDLUK mnie to malo powiedziane (napisane?)... ;)
szo fy hcecie, jeśt dopsze napiszane. Moszna pofiecieć rze on jest miszczem ortografji . Hchcem pobieraci ó nieko nałuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:32, Geek with AS napisał:

No bo muszą sprawdzać posta dwa razy


Ta, jasne... I w ogóle to czytają wszystkie posty na forum i sprawdzają czy nikt tam nie bluzga przypadkiem. 3k dziennie, cóż to jest dla modów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:43, Budo napisał:


Wracamy do tematu ludzie, ktoś ma jakąś propozycję, albo pytanie? ;]


Ja bym tylko chciał, żeby na gramsajtach w tabeli "Ostatnio gram w..." dodano jeszcze jedną platformę, a mianowicie PSX. Tyle mi do szczęścia brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:43, Budo napisał:

Wracamy do tematu ludzie, ktoś ma jakąś propozycję, albo pytanie? ;]

Ja mam propozycję. Usprawnić wyszukiwarkę. Najlepiej obie. Bo potem jest chmara tematów dubli i dostaje taki nowy polecenie: "na drugi raz korzystaj z wyszukiwarki". Ale jak ma korzystać jak często nawala? No i od jakiegoś czasu totalnie nie działa mi (i chyba nie tylko mi) zmiana wyglądu na Gsie (ogólnie tamta kategoria - nawet koloru belki zmienić się nie da).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przylaczam sie do prosby - wyszukiwarka szwankuje szczegolnie przy tlustych tematach z mnostwem postow. praktycznie zawsze otrzymuje komunikat o bledzie, przeprosinach i zachecie do sprobowania pozniej - tylko kiedy to pozniej bedzie bez bledow, przeprosin i kolejnej zachecie by sprobowac pozniej :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

& mała16
ostatnio chyba Laid Back [w każdym razie ktoś z blue] pisał, że nie da rady łatwo i szybko [a więc wcale] naprawić wyszukiwarki... niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy naprawią wyszukiwarkę to mam super rozwiązanie, ktoś np. pisze : GOTHIC 2 BEZIMIENNY ma za małego !
I wysyła to, i wyskakuje mu w tym okienku : Zanim wyślesz temat zapoznaj się z tymi oto topicami ( I TAM WSZYSTKIE TOPIKI Z FRAZĄ GOTHIC), bardzo prawdopodobne że znajdziesz tam rozwiązanie lub że temat się dubluje. Wiadomo nie zlikwiduje durnych topiców , ale poważnie je ograniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:44, Budo napisał:

A czy ktoś ma jakieś realne propozycje?
/sorki, nie mogłem się powstrzymać:P/


Zamknijmy ten temat :)

@pizmak666
Albo skasujmy całe forum. O, to jest pomysł! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do czegoś takiego potrzebne było by wg mnie tagowanie tematów. znaczy, że wpisujesz w wyszukiwarce jakąś frazę związaną z możliwym tematem i masz wszystkie, które zostały taką frazą otagowane. imho coś takiego bardzo by ułatwiło nam życie i wyszukiwanie... a i to co piszesz było by wtedy możliwe.

@rob006
nie ograniczajmy się, wszystkie zamknijmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:46, pizmak666 napisał:

do czegoś takiego potrzebne było by wg mnie tagowanie tematów. znaczy, że wpisujesz w wyszukiwarce
jakąś frazę związaną z możliwym tematem i masz wszystkie, które zostały taką frazą otagowane.
imho coś takiego bardzo by ułatwiło nam życie i wyszukiwanie... a i to co piszesz było by wtedy
możliwe.

Mądrze myślisz, stare tematy nieużywane i tak pozostaną bez tagów a te nowe można będzie otagować/otagują moderatorzy. Tagi powinny być obowiązkowe wtedy przy tworzeniu tematu .Ale jak zwykle skończy się na tym że nic się nie chce programistom .

Dnia 18.01.2008 o 19:46, pizmak666 napisał:


@rob006
nie ograniczajmy się, wszystkie zamknijmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:54, Geek with AS napisał:

Mądrze myślisz, stare tematy nieużywane i tak pozostaną bez tagów a te nowe można będzie otagować/otagują
moderatorzy. Tagi powinny być obowiązkowe wtedy przy tworzeniu tematu .Ale jak zwykle skończy
się na tym że nic się nie chce programistom .


nie, że się nie chce. to po prostu jest trudne i czasochłonne [już wiem, zasięgnąłem nieco info tu i tam ^^]. choć uważam, że mogło to by trafić pod rozważania panów, którzy się tym zajmują...

@rob006

Dnia 18.01.2008 o 19:54, Geek with AS napisał:

Albo skasujmy całe forum. O, to jest pomysł! ;D


to jak, kasujemy? gdzie ściągniemy program do kasowania for? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

& pizmak666

Pff, problemy macie. Cały internet wywalić do piachu! Komputery wysadzić i spokój będzie ;D. Słowo "troll" przetrwa wtedy tylko w opowiadaniach starych ludów xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:59, pizmak666 napisał:

nie, że się nie chce. to po prostu jest trudne i czasochłonne [już wiem, zasięgnąłem nieco
info tu i tam ^^]. choć uważam, że mogło to by trafić pod rozważania panów, którzy się tym
zajmują...

A mi się wydaje że lepiej byłoby ograniczyć co bardziej wydumane zmiany, bo im więcej udziwnień, tym forum działa gorzej. Nie potrzebnie została podwojona liczba postów, które widać w temacie (po tym jak słowna zabawa padła ;)), bo to w takich wielkich kobyłach są największe problemy z szukajką. Jak jakiś temat przestałby wyświetlać nowe posty, to zamykamy i zakładamy kontynuację. Poza tym tak z 1/4 tematów z końca listy można by chyba spokojnie skasować - może to poprawiłoby wydajność wyszukiwarki tematów (choć gdzieś słyszałem, że kasowanie postów/tematów sprawia jakieś problemy).
Poza tym można by stworzyć kolejny filtr typu "KOSZ", gdzie wrzucane byłyby zamknięte tematy, które kompletnie do niczego nie służą (typy setny temat o Gothicu). Po jakimś czasie jakiś nudzący mod mógłby kasować te starsze. :)

Dnia 18.01.2008 o 19:59, pizmak666 napisał:

to jak, kasujemy? gdzie ściągniemy program do kasowania for? :P

Wystarczy młotek i dostęp do serwerowni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować