Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

On to robi naumyślnie... Nie rozgryzałem tego, ale to na pewno nie przypadek, że akurat mu się takie coś ciągle dzieje.

Piotrek, zmienia frazę > to jest odpowiedź na posta dodanego przez i na koniec podkłada inny nick/tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zmienia tą część "To jest odpowiedź na posta dodanego przez Piotrek K." na np. takie coś "To jest odpowiedź na posta dodanego przez Twój stary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak to mozliwe, jak moj stary nie ma dostepu do gram.pl ;/? Nooooo.... jak tooooo... Stary mnie oszukuje czy jaaaak?!?!


Naprawde nie macie innych zmartwien ;)? dziecko sie bawi i chce zdobyc rozglos czyms takim - nie ma sensu dodawac mu satysfakcji ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że coś sie popsuło na forum, i dlatego tu napisałem ;P Nie wpadłem na to że on sobie coś tam powpisywał, sorka za zamęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:42, Piotrek K. napisał:

No, ale jak to mozliwe, jak moj stary nie ma dostepu do gram.pl ;/? Nooooo.... jak tooooo...

A no to wszystko zmienia ;P

Dnia 29.01.2008 o 19:42, Piotrek K. napisał:

Naprawde nie macie innych zmartwien ;)? dziecko sie bawi i chce zdobyc rozglos czyms takim
- nie ma sensu dodawac mu satysfakcji ;)...

Nie no, my tylko próbujemy to rozgryźć, a że przy okazji dajemy mu satysfakcję to trudno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:42, Piotrek K. napisał:

Naprawde nie macie innych zmartwien ;)? dziecko sie bawi i chce zdobyc rozglos czyms takim
- nie ma sensu dodawac mu satysfakcji ;)...

To o to Ci chodzi ;P. Mi tam osobiście nie zaimponował, bo jak i ja się bym na tym znał, to też mógłbym tak zrobić. Ale pytanie tylko, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to rozgryzłem mniej więcej, i to czysty HTML, nic ciekawego ;P Łee a jednak nie...

Dobra mniejsza o to, jakieś pierdoły to są, które nic nie dają, ode mnie eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o reklamach na GS''ach ? Fuck.... i to Google Reklamy. Jeśli ktoś zna program który blokuje reklamy niech poda link i chyba każdy skorzysta....
edit : na razie AdBlock powinien wystarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:15, Soleila napisał:


Prawda jest taka, że gramsajty kosztują. Nas. :) Na szczęście nie Was.


No tak, wiadomo, że miejsca na serwerze za darmo nie macie, ale czemu właśnie Gramsajty? Ja już bym wolał zwiększoną częstotliwość reklam gdzie indziej, ale żeby ich na sajtach nie było, to , w mojej opinii, wszystko by popsuło, tak jak i idee sajtów jako stron dla Nas jak i nastrój pewnej odrębności Sajtów od np. forum, strony itp...

Dnia 29.01.2008 o 18:15, Soleila napisał:

Tak to jest.. zauważcie,
że tam gdzie nie ma abonamentu są reklamy, tam gdzie są reklamy, nie ma abonamentu...


Ok, starczy, łapię tą rzuconą mimochodem aluzję, że jak narzekamy na reklamy (nie na wszystkie, tylko na te na sajtach :P ) to może ich nie być w ogóle, tak?
Tylko że coś za coś, tzn. zero % reklam = sto % abonamentu ;)
Nie trzeba, rozumiem to od dawna :P

Dnia 29.01.2008 o 18:15, Soleila napisał:

(znaczy znam jeden wyjątek.. ale.. :))


Znaczy się Gry On-Line? :P
No i w zasadzie przez to ten portal traci ciagle swoich użytkowników :P

----

@RRohen: Ja znam kilka takich wtyczek, które idealnie się pokrywają i wszystko blokują - ja serio będą reklamy na sajtach to sie poda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby na forum był formuowicz miesiąca czyli ten kto najwęcej postów, tematów i komentarzy dodał.
Na innych forach tak widziałem i na tym też mogłoby być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 09:11, milten6 napisał:

Pomysł beznadziejny z prostej przyczyny..., kategorii "Spamer miesiąca" tu nie potrzebujemy...


I tak jest zawsze zajęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w sumie to takie coś jest... Klikasz na "Statystyki" i "Zestawienia miesięczne", tam wszystko jest... No albo po prostu "Statystyki" zjeżdżasz na dół i masz listę tyle, że tam jest ogólna liczba postów, a nie tylko na miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 09:09, HEB napisał:

Ja chciałbym żeby na forum był formuowicz miesiąca czyli ten kto najwęcej postów, tematów i
komentarzy dodał.
Na innych forach tak widziałem i na tym też mogłoby być...

Jeśli już miałby być forumowicz miesiąca to nie za pisanie postów (spam) tylko za jakieś "dobre uczynki" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:41, Pablo Querte napisał:

Jeśli już miałby być forumowicz miesiąca to nie za pisanie postów (spam) tylko za jakieś "dobre uczynki" xD


Musiałby się pojawić przycisk: "pomógł" jak na niektórych forach ;)
Tylko zastanawiam się po co? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:43, walgierz napisał:


Musiałby się pojawić przycisk: "pomógł" jak na niektórych forach ;)
Tylko zastanawiam się po co? ^^

Dla szpanu ;) W sumie to takie wymyślanie nowych bajerów na siłę jest lekko chore. Przydałoby się coś w stylu lepszego serwera, żeby forum się nie wieszało ;) (i to jest pomysł!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować