Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 17:04, damianusz napisał:

A nie dało by się umieścić na stronce spolszczeń i kodów


90% gier CDP wydaje w języku polskim. Więc po co Ci spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 17:19, damianusz napisał:

bo istnieje jednak to 10%


zasadniczo to nie istnieje - kolega zle napisal. 99% gier wydanych przez cdp jest w jezyku polskim, pozostale byc po polsku zwyczajnie nie moga (np gry MMO).

ale tak z ciekawosci, napisz prosze do jakich gier CDP twoim zdaniem powinny byc dostepne spolszczenia. chetnie sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 17:52, D2T napisał:

ale tak z ciekawosci, napisz prosze do jakich gier CDP
twoim zdaniem powinny byc dostepne spolszczenia. chetnie sie dowiem.


Może do tych jeszcze nie spolszczonych, a bardzo fajnych (Starcraft i Broodwar). Wtedy polska wersja byłaby opcjonalna i nikt nie mówiłby "Nie bezcześcić legendy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:28, Modest-Vermin napisał:

Zauważyłem ze w swoich starszych postach mam niższą range co oznacza że nie ma automatycznego "domyślenia" do użytkownika.
Czy tą opcje macie w planach ?


Ktoś już powiedział, że jest to celowe rozwiązanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie chce mi sie przegladać tych 34 stron z propozycjami... wiec wybaczcie jesli dubluje pytanie...

Czy na gram.pl bedzie można kupić jakieś figurki z gier lub coś w tym stylu??

NiIe chodzi mi bynajmniej o gadżety ktore są sprzedawane razem z grami... jak np. mapa do "ŚPZ" tylko o przedmioty dla maniaków...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć czy dalej jest tak opcja jak było kiedyś, że jeśli miałeś zarejestrowaną gre to dodatek do niej lub nastepną cześć mogłeś kupić o 1/3 taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję, nie wiem czy już nie była poruszana, ale chyba nie ;)

CHodzi tu i podpis a dokładniej o to, że na starym forum jak np miałem podpis "AAA" i napisałem post 1 czerwca, później dajmy na to 10 czerwca podpis zmieniłem to ten post z 1 czerwca miał dalej ten sam podpis "AAA" a nie ten nowy ...
Czy można to zmienić, że jak zmienie podpis to nawet najstarsze posty będą miały ten nowy podpis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale podpis i status maja jednak troche inna funkcje i mysle, ze aktualizacja kazdego podpisu przy moich postach za kazdym razem jak go zmieniame bylaby dosyc fajnym rozwiazaniem :). Ale coz, nalezy poczekac co wymysli w tej kwestii CDP, bo gdybac nie lubie ;P. Choc moze jak wiecej osob o to poprosi to CDP tak wlasnie zrobi :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:09, Piotrek K. napisał:

Ale podpis i status maja jednak troche inna funkcje i mysle, ze aktualizacja kazdego podpisu przy moich postach za kazdym
razem jak go zmieniame bylaby dosyc fajnym rozwiazaniem :)


podpis będzie zapisywany przy poście, tak jak choćby status uzytkownika. Słowem, przy oglądaniu postów, widoczny będzie podpis z chwili w której dodawany był post. (ogólnie jednak podpisy nie zmieniają się co kilka chwil, a też mało kto ogląda cudze stare posty - więc nie powinno być to bardzo odczuwalne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:15, Destro napisał:

podpis będzie zapisywany przy poście, tak jak choćby
status uzytkownika. Słowem, przy oglądaniu postów, widoczny będzie podpis z chwili w której dodawany był post. (ogólnie
jednak podpisy nie zmieniają się co kilka chwil, a też mało kto ogląda cudze stare posty - więc nie powinno być to bardzo
odczuwalne :).

A czemu tak? Czy to jakoś bardzo bazę danych obciąża czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:59, Modest-Vermin napisał:

Zobacz mój post kilka odpowiedzi wyżej. Jest bardzo podobny, chodzi o co innego ale w sumie o to samo :)
A zobacz poniżej
odpowiedź Kerotha :)


Tak i mamy już odpowiedź... Niestety będzie zawsze taki jaki był, gdy dodawaliśmy post :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami to sobie myślę, że już najzwyklejsze forum na fora.pl jest bardziej komfortowe od tego :D ... albo co by daleko nie szukać, oficjalne forum Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:36, Tibor napisał:

Czasami to sobie myślę, że już najzwyklejsze forum na fora.pl jest bardziej komfortowe od tego :D ... albo co by daleko
nie szukać, oficjalne forum Wiedźmina :)


Dla mnie to tam zawsze CDP górował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 18:38, Vaxinar napisał:

Dla mnie to tam zawsze CDP górował :D


Bo jest inne niż wszystkie. Tu programiści na niczym się nie wzorują tylko "piszą" wg własnego pomysłu.
Na pęczki tych phpbb, ipb czy innych skryptów. Czasami także się zdarza że admini nie potrafią sobie poradzic i zmodyfikowac do własnych potrzeb lub do motywu fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:25, Modest-Vermin napisał:

Bo jest inne niż wszystkie. Tu programiści na niczym się nie wzorują tylko
"piszą" wg własnego pomysłu.
Na pęczki tych phpbb, ipb czy innych skryptów. Czasami także się zdarza że admini nie potrafią
sobie poradzic i zmodyfikowac do własnych potrzeb lub do motywu fora.


A niby forum asp to jest jedno i tylko CDP takie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować