Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 16:27, Budo napisał:


A pomysł skaybaya to lipa z założenia, bo nowi (i nie tylko nowi) nie czytają przypiętych postów
i to jest fakt, dowodów mamy kilkanaście na tym forum.
Przykro mi panowie, wysilcie sie bardziej :P


Tak i na 100% przeczytają ten sam tekst jeśli wrzuci im go jakiś spamer nabijający punkty taaak to genialny pomysł pozwólmy spamerom spamować dalej w końcu nie robią nic złego oni tylko pomagają... :P Swoją drogą dospamiłeś już do tych 11k ? :P
Ech czy ja nie mówiłem czegoś na ten temat :P A co sądzisz o tym pomyślę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19318&pid=63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:42, Budo napisał:

Eee, wg mnie kiepski pomysł, bo userzy zakładający lawinowo tematy i tak tych przypiętych nie czytają.

Tu można by rozpatrzyć sprawę zablokowania buttona "Załóż temat" i odblokować go wtedy, kiedy jeden z moderatorów, bądź pracowników CDP udzielił pozwolenia (w temacie traktującym o tym, czyli moja wcześniejsza propozycja), po uprzednim rozważeniu - czy dany wątek ma sens i warto go założyć. Ale jak już wspomniałem, sprawa nadaje się do (mocnej) dyskusji.

Dnia 21.02.2007 o 16:42, Budo napisał:

to by chyba nie działało. Zresztą były już takie wątki i zostały zamknięte z tego
co pamiętam również z takich powodów, że taką funkcję powinien spełniać wątek różowy.

No właśnie, nie były one różowy, co się równało się z ich niestabilnością. A nowy user nie będzie raczej "ganiał" tematu. Powinno być na odwrót.

Dnia 21.02.2007 o 16:42, Budo napisał:

Ale zawsze możesz wysłać formularz na naszą skrzynkę, zobaczymy co o tym myśli reszta.

Tak zrobię.

Dnia 21.02.2007 o 16:42, Budo napisał:

Tylko nie zakładaj takiego tematu, bo pewnie ktoś zamknie :))

Nie skończyłoby się to zresztą dla mnie za dobrze ^_^.

Podsumowując. Moim zdaniem i tak nie ma nic do stracenia, więc śmiało można spróbować (narazie oczywiście bez blokowania buttona "Załóż temat"), przekonalibyśmy się, co by z tego wynikło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:58, skaybay napisał:

Tak i na 100% przeczytają ten sam tekst jeśli wrzuci im go jakiś spamer nabijający punkty taaak
to genialny pomysł pozwólmy spamerom spamować dalej w końcu nie robią nic złego oni tylko pomagają...


Jak ktoś odpowie Ci w różowym wątku i poda linki to na pewno jest większa szansa że tam zajrzysz, niż jakby wisiało to sobie w osobnym przypiętym temacie- swoją droga masa osób sie burzy że jest za dużo przypiętych tematów.

Dnia 21.02.2007 o 16:58, skaybay napisał:

Ech czy ja nie mówiłem czegoś na ten temat :P A co sądzisz o tym pomyślę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19318&pid=63


Trochę zakrawa to na dyskryminację niektórych, a to nie przejdzie. Nie jest to wyjście zdaje się... poza tym dołożyoby nam roboty, a na to żaden zdrowy mod nie pójdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 17:05, Budo napisał:


Trochę zakrawa to na dyskryminację niektórych, a to nie przejdzie. Nie jest to wyjście zdaje
się... poza tym dołożyoby nam roboty, a na to żaden zdrowy mod nie pójdzie ^^


Ech a pomyśl o czymś takim :
bumelanci i wywrotki nie mogą zakładać nowych tematów lepsze? A i zautomatyzowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 17:29, skaybay napisał:

Ech a pomyśl o czymś takim :
bumelanci i wywrotki nie mogą zakładać nowych tematów lepsze? A i zautomatyzowane...


Jak dla mnie zdecydowanie dobry pomysł, mam dość czytania "bogatych merytorycznie" tematów w stylu "Ej nie zamykajcie mojego nowego tematu !".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:03, Larry Laffer napisał:

Ja bym proponował by ten temat był jednym z automatycznie przypiętych u każdego...


Kiedyś był, ale tak jak mówiłem, masa ludzi narzeka na zbyt dużą ilość przypiętych wątków, a cdp na pewno woli bardziej przypiąć temat o jakiejś premierze, niż zapyziały i stary temat z propozycjami, gdzie nikt nie zagląda ;]
btw komu zależy to i tak znajdzie i napisze, a reszta przynajmniej nie narzeka... a cdp też sobie ze znalezieniem poradzi w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcąc zmienić podpis muszę zrobić to przy okazji pisania posta ? A np awatar można zmienić w każdej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:59, lukmistrz napisał:

Dlaczego chcąc zmienić podpis muszę zrobić to przy okazji pisania posta ? A np awatar można
zmienić w każdej chwili...


Dzięki za odpowiedź, naprawdę dzięki. Chciałbym tez powiedzieć, że chyba niepotrzebne są tematy typu ile "macie lat" skoro są Gramsajty...nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują te przypięte tematy - Polska Wersja Guild Wars? - nie interesuje mnie wyszukiwanie błędów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:06, Adamzzz napisał:

Mnie denerwują te przypięte tematy - Polska Wersja Guild Wars? - nie interesuje mnie wyszukiwanie
błędów w grze.

Podpisuję się pod tym. Polska wersja Guild Wars, obchodzi mnie tyle, co przyrost naturalny Azerbejdżanu w 1995 roku. Dlaczego nie ma możliwości odznaczenia tych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 09:54, lukmistrz napisał:

Chciałbym tez powiedzieć, że chyba niepotrzebne są tematy
typu ile "macie lat" skoro są Gramsajty...nie ?

Zgadza się, niepotrzebne. Ale zważ na fakt, że zostały one założone przed powstaniem gramsajtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Adamzzz. Na stałe powinien byc przypięty tylko jeden temat: "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:14, Graszczur napisał:

> Mnie denerwują te przypięte tematy - Polska Wersja Guild Wars? - nie interesuje mnie wyszukiwanie

> błędów w grze.
Podpisuję się pod tym. Polska wersja Guild Wars, obchodzi mnie tyle, co przyrost naturalny
Azerbejdżanu w 1995 roku. Dlaczego nie ma możliwości odznaczenia tych tematów?



Może być tak, że na początku ma się je przypięte ale jak ktoś nie chce to żeby mugł sobie "odpiąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:14, Graszczur napisał:

> Mnie denerwują te przypięte tematy - Polska Wersja Guild Wars? - nie interesuje mnie wyszukiwanie

> błędów w grze.
Podpisuję się pod tym. Polska wersja Guild Wars, obchodzi mnie tyle, co przyrost naturalny
Azerbejdżanu w 1995 roku. Dlaczego nie ma możliwości odznaczenia tych tematów?


To samo można powiedzieć o topicu "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! ", tymbardziej że ja np jak wielu innych użytkowników, jestem na gram.pl od samego początku :) Także po grzyb mi to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:20, Sth`Devilish napisał:

Także po grzyb > mi to ;]

Nie po grzyb, tylko żebyś pomagał nowym, leniu przebrzydły a nie tylko rozrywka i rozrywka.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:20, Sth`Devilish napisał:

To samo można powiedzieć o topicu "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! ", tymbardziej
że ja np jak wielu innych użytkowników, jestem na gram.pl od samego początku :) Także po grzyb mi to ;]


Żebyś mógł od czasu do czasu pomóc nowym i odpowiedzieć im na pytania ;) Przecież nowi użytkownicy sami sobie zbytnio nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:23, TYHE napisał:

> Także po grzyb > mi to ;]
Nie po grzyb, tylko żebyś pomagał nowym, leniu przebrzydły a nie tylko rozrywka i rozrywka.
;)


Oj, z tym przebrzydłym to sobie wypraszam, ale leń ze mnie jest jak najbardziej, a co!! ^^
PS. Dam sobie tego screena z tym postem na tapetę jeśli pozwolisz, TYHE do mnie przemówiła, muhaha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejną drobną propozycję: ostatnio przeczytałem w dużym natężeniu posty, które narzekały na zaśmiecanie forum zamkniętymi tematami. Proponuję więc, aby koło pól do wyboru kategorii dodać jeszcze jedno polę do ukrywania zamkniętych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować