Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

No tak. Z jednej strony nie powstawałyby beznadziejne tematy, ale z drugiej niektórzy wymyślaliby najdziwniejsze tematy i pytali czy mogą taki założyć, dla nabicia sobie posta. A zresztą chyba po to jest wyszukiwarka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:14, spam to ja napisał:

Świetny pomysł, ale do landrynki też mało kto zagląda, więc trzeba by jeszcze zrobić coś takiego,
jak przy pisaniu pierwszego posta na forum, z tym że tam przekierowuje nas do regulaminu, a
tu by odsyłało nas do tematu.

Ulepszenie godne przemyślenia :)...

Adamzzz --->

Dnia 28.04.2007 o 19:14, spam to ja napisał:

Dla mnie świetnym pomysłem byłby licznik liter w poście. Można by kontrolować liczbę znaków na bieżąco.

Mnie by to trochę rozpraszało. Poza tym nie sądzisz, że niektórzy napalaliby się bardziej na ilość znaków, chcąc
podrasować sobie średnią ;)...

milten6 --->

Dnia 28.04.2007 o 19:14, spam to ja napisał:

A zresztą chyba po to jest wyszukiwarka :-)

Wątek ten mógłby stanowić pewną podporę lub alternatywę dla niej. Poza tym, szukajka działa ostatnio dosyć niestabilnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę? Ten pomysł jest beznadziejny. Jeszcze mamy innych wyręczać w korzystaniu z wyszukiwarki? (do tego często psującej się) Jak ktoś będzie chciał się spytać czy może założyć jakiś wątek to zapyta się o to w różowej landrynce, a jak będzie miał to gdzieś to i tak tego nie zrobi.

Dnia 28.04.2007 o 18:49, gothicsheep napisał:

Adamzzz

A po co Ci licznik znaków? Przecież nie ma na forum zasad, że posty muszą mieć jakąś konkretną objętość. Każdy pisze tyle ile ma do powiedzenia i nie wiem co by mu dało to, że wie ile znaków ma jego post. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by się przydało żeby na pasku kategorii (gry, pomoc techniczna itd.) dodać jeszcze jedną pozycje a mianowicie (kurde, skąd u mnie takie słownictwo?) Tematy Zamknięte. No i forum byłoby trochę czytelniejsze bo praktyczne można by było sobie to odznaczyć i nie byłoby widać żadnych dubli i bezsensownych tematów. A poza tym kłódki są bardzo fe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z obsługi w ogóle zagląda do tego tematu ? Przydało by się trochę zaktualizować przyklejony post.
Choćby wyrzucenie tego punktu:

Umieszczenie przyciskow ''URL'' i ''Odpowiedz'' w prawym gornym rogu posta
sprawdziliśmy to, bo sami mieliśmy taki plan - ale wyglądało na prawdę źle - przy przewijaniu szczególnie :). Kwestia jest jeszcze do rozważenia, ale to zależy przede wszystkim od opinii większej liczby osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zrobić, aby w każdym temacie na samym dole(podobnie jak na gs) było "zgłoś naruszanie zasad":P? Poprawiło by to funkcjonowanie co poniektórych wątków...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja propozycja :


Według mnie powinniście zrobić coś takiego jak wasza gazeta , wiem że macie cdprojekt insider ale to nie to ja bym chciał żebyście wydali takie czasopismo kture miało by conajmniej 100 stron i by było wszystko napisane co dzieje sie w firmie , nad czym wszyscy pracujecie itp . może jeszcze byście dodawali jakieś małe plakaty do gazety albo naklejki i tp . i by każdy mógł zamuwić prenumerate no nie tak drogą jak cda koło 100 zeta roczna wtedy to by sie opłaciło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszce 1 bardzo by napewno każdy chciał coś takiego jak karta kredytowa :) byście mogli takie zrobić powiecmy za 5 każy miał by taką karte a na niej by mogły być wirtualne pieniądze , punkty itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:18, Lak5 napisał:

Według mnie powinniście zrobić coś takiego jak wasza gazeta

1) Kto by to kupował? Kto płaciłby za otrzymanie 100 stron reklamy jakiejkolwiek firmy, tylko po to, żeby się dowiedzieć, jakie to oni mają interesujące trudnośći i ciekawostki nt. ich pracy (czuć telenowelą). A ewentualne recenzje raczej nie byłyby zbyt obiektywne.
2) No i kwestie finansowe - normalne czasopisma w dużej mierze finansowane są przez reklamy, a w piśmie o grach największym popytem cieszą się reklamy gier. A CDP nie może płacić sam sobie, a dopuszczanie do swojej ulotki reklam konkurencji nie wydaje się być dobrym pomysłem.

Nie wiem jak ty, ale ja nie zamierzam płacić za reklamę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam propozycję z związku z powstawaniem bezsensownym tematów. [także i dubli] Można by było zrobić tak, że nowy temat możemy stworzyć dopiero po awansowaniu na jakąś rangę np. przodownika czy brygadzistę.
Zapobiegło by to powstawaniu tematów typu "Problem z xxXxxXxx [gra]" czy "Pomocy" co jest zmorą dzisiejszego forum, gdyż jak wszyscy wiemy, większość obywateli która jest nowa na forum jednocześnie mająca problem z jakąś grą, tworzy dublowskie tematy. Wtedy zmusiło by ich to do korzystania z wyszukiwarki i znalezienia takiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:33, milten6 napisał:

Wtedy zmusiło by
ich to do korzystania z wyszukiwarki i znalezienia takiego tematu.


taaaa jasne albo po prostu dopisaliby się do pierwszego lepszego wątku na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Były już takie propozycje, byłoby to jednak nie fair w stosunku do nowych użytkowników, a przecież wszyscy powinni być traktowani jednakowo. Nie możesz też zakładać że każdy nowy nie ma pojęcia o pisaniu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tworzenia tematów- może mogłoby być coś takiego jak weryfikacja nowo założonych tematów? Zanim temat będzie widoczny na forum, moderator/moderatorzy zobaczyłby pierwszy post założyciela i musiałby/musieliby wyrazić zgodę na jego założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale raczej czasochłonny i pracochłonny. Są godziny, w których na forum nie ma żadnego moderatora. I co wtedy? Trzeba czekać kilka godzin na zatwierdzenie?
Pomysł ogólnie dobry, ale trzeba by było jakąś inną drogą żeby był skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:48, ko?nik napisał:

Pomysł dobry, ale raczej czasochłonny i pracochłonny. Są godziny, w których na forum nie ma
żadnego moderatora. I co wtedy? Trzeba czekać kilka godzin na zatwierdzenie?


Widocznie trzeba. Nikomu czekać kilka godzin nie zaszkodzilo, przecież się nie pali....To tak jak z stawianiem komentarzy na stronach typu wp.pl- tam też moderatorzy wypowiedź muszą najpierw zatwierdzić, żeby była widoczna. A że są tylko ludźmi i często nie mogą zrobić tego od razu, to trzeba zrozumieć i z pokorą przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję - może w statystykach danego użytkownika było by napisane ile dzisiaj napisał postów, bo wyszukiwanie w zestawieniach miesięcznych jest dosyć trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu wpadłem na pomysł żeby gram stworzyło radio internetowe, by przynajmniej czas milej zleciał. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł by możan było przyczepić temat (tym takim ptaszkiem) ze środka tematu.
Często ludzie dają linki do innych tematów i żeby taki sobie przypiąć trzeba z niego wyjść wyszukać i dopiero przypiąć. Tak by było to mniej uciążliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 16:47, edeń napisał:

A ja mam taką propozycję - może w statystykach danego użytkownika było by napisane ile dzisiaj
napisał postów, bo wyszukiwanie w zestawieniach miesięcznych jest dosyć trudne...

Statystyki musiały by być codziennie uaktualniane - po tygodniu wykończył byś Vilmara, a to też człowiek mimo, że niebieski ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować