Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed na PC

130 postów w tym temacie

O bardzo dobra wiadomość dla mnie :)
Miałem zamiar ją kupić razem z PS3, ale jak widać nie będzie takiej potrzeby. W grę grałem na PS3 i PS2, na tej drugiej ją ukończyłem w całości, i muszę powiedzieć, że bardzo mi się przyjemnie grało.
Grę na pewno wyląduje u mnie na półce, tylko cena od LEM będzie zapewne kosmiczna >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna konwersja na PC z jakimś rocznym opónieniem :D Nie ma to jak być na czasie i grać w gry, które ludzie na konsolach juz dawno ograli i zapomnieli hehe :) Ale zarabić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość: grałem trochę na PS2 i gra bardzo mi się podobała,świetna jak na tę konsolę grafika,fajna walka,moce - mam nadzieję,że na PC będzie jeszcze lepiej - jako fan uniwersum SW na pewno kupię tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:16, piteros29 napisał:

Kolejna konwersja na PC z jakimś rocznym opónieniem :D Nie ma to jak być na czasie i grać w gry, które ludzie na konsolach juz dawno ograli i zapomnieli hehe :)

No i co z tego? Czy to czyni ich lepszymi? Niektórzy wyznają dziwną "ideologię" jakby od grania w dniu premiery zależało ich życie. Później się dziwią, że twórcy i dystrybutorzy tak na nich żerują. To jest dopiero śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 13:26, Principes napisał:

Sama gra jest OK, fabuła to jej mocna strona - inna sprawa, że do Dark Forces II jej
daleko.

(S) TFU jest ok i ma dobrą fabułę? Coś przespałem? Toć to jedna z najdebilniejszych historii w całym kanonie tworzona wg obowiązującej już od dekady zasady "mam gdzieś co za scenariusz zrobicie i jak mało kupy się trzyma - ja mam mieć z tego kasę". Coś na poziomie tego serialiku "The clone wars".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Ja też uważam, że TFU jest ok i ma dobrą fabułę, nie wiem czemu miałaby być "debilna". Fabuła jest bardzo fajna, lubię Expanded Universe i fabule tej gry nie mam nic do zarzucenia. I możesz mi powiedzieć, co się w fabule kupy nie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kilka osob pisalo - zero zaskoczenia. Gra slaba, bardzo zle sie sprzedala no to musieli wypuscic na pc. Cieszcie sie kolenym sredniakiem, ja wole poczekac na God of War 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:50, mikim napisał:

Lol. Ja też uważam, że TFU jest ok i ma dobrą fabułę, nie wiem czemu miałaby być "debilna".
Fabuła jest bardzo fajna, lubię Expanded Universe i fabule tej gry nie mam nic do zarzucenia.
I możesz mi powiedzieć, co się w fabule kupy nie trzyma?

nastolatek, syn dwójki jedi zostaje tajnym uczniem vadera i na polecenie mistrza morduje szturmowców, zachowuje się jak debil przy pani oficer w której się zakochał i tak naprawdę nie chce być zły, na koniec rozp*****la wszystko i wszystkich łącznie z Vaderem, prawie imperatorem i ISD na orbicie, ale niestety ginie a jego znak staje się symbolem rebelii.
zacząć od tego że mamy kolejnych jedi którzy się gzili tak by rada nie widziała, to że połączono dwa debilizmy ale oczekiwane przez dzieciaki (grać sithem i zabijać szturmowców. Po co robić dwie gry, lepiej wrzucić do jednego wora), to że byle pierdółka o mało nie zabija gościa który zamordował setki jedi i ściąga z orbity niszczyciele kiedy Yoda ma problem z głupim myśliwcem? Już łaskawie pomijam "przejście na jasną stronę".. no cholera to bawiło pierwsze 15 razy, nie można złej postaci pozwolić być złą? -.- Tak, to chyba wystarczy.
A miało być tak pięknie, gra o Vaderze polującym na Jedi.. tylko po co jak można sprzedawać figurki starkillera a metalowa puszka nie umie biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:35, dark_master napisał:

(S) TFU jest ok i ma dobrą fabułę? Coś przespałem? Toć to jedna z najdebilniejszych historii
w całym kanonie tworzona wg obowiązującej już od dekady zasady "mam gdzieś co za scenariusz
zrobicie i jak mało kupy się trzyma - ja mam mieć z tego kasę". Coś na poziomie tego
serialiku "The clone wars".


Widzę, że dla niektórych ludzi stwierdzenie pokroju "gra jest OK, fabuła to jej najmocniejszy element" równoznaczne jest z "TEH GAME jest AWESUM, fabularnie Torment SUXORZ compared to TFU''s AWESUMENESS".
Fanatycznym miłośnikiem Star Wars nie jestem, kanonu nie znam na pamięć, fabuła w grze wybitna nie jest, jak i cała gra - ale nie odniosłem wrażenia, żeby coś tu odstawało poziomem od debilizmów zaserwowanych choćby w filmach. Według mnie, historyjka napędza całość i spełnia swoje zadanie.

Dnia 25.07.2009 o 15:35, dark_master napisał:

Jak juz kilka osob pisalo - zero zaskoczenia. Gra slaba, bardzo zle sie sprzedala no to musieli wypuscic na pc.


Głębia twoich przemyśleń wręcz poraża... Palnij jeszcze raz coś durnego, chętnie znów się pośmiejemy.

Dnia 25.07.2009 o 15:35, dark_master napisał:

Cieszcie sie kolenym sredniakiem, ja wole poczekac na God of War 3 :)


Miłej zabawy. Nie zapomnij zmówić paciorek do Sony przed jedzeniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to źle się sprzedała? 7 milionów sprzedanych egzemplarzy to słaba sprzedaż? Co prawda na wszystkie platformy, ale to jest naprawdę świetny wynik.

PS. Czemu ta gra ma trafić na peceta? Przecież ma super hiper ekstra ultra fizykę, której żaden pecet nie pociągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:54, mrarqueek napisał:

Jak juz kilka osob pisalo - zero zaskoczenia. Gra slaba, bardzo zle sie sprzedala no
to musieli wypuscic na pc. Cieszcie sie kolenym sredniakiem, ja wole poczekac na God
of War 3 :)


Tak, kiepsko się sprzedała. Wiesz w ogóle jak się sprzedała ? Mam wrażenie, że to sobie wymyśliłeś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:30, RamiroPL napisał:

PS. Czemu ta gra ma trafić na peceta? Przecież ma super hiper ekstra ultra fizykę, której
żaden pecet nie pociągnie!


Głupi się urodził czy udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zwyczajnie kiepska, nie warta nawet aktualnej konsolowej ceny czyli 119 zeta. Oczywiście jak ktoś lubi klepanie w przyciski wyświetlane na ekranie to będzie fajne, ale dla mnie ta gra to poziom troszkę wyższy od crap-ów wydawanych z okazji filmów np. Iron Man. Nie tym miałabyć ta gra. Jak dla mnie jest gorsza od JK II czy Jedi Academy którego pamiętam z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:40, loczyn napisał:

> PS. Czemu ta gra ma trafić na peceta? Przecież ma super hiper ekstra ultra fizykę, której żaden pecet nie pociągnie!

Głupi się urodził czy udaje?

Niekoniecznie ale stwierdzenie to ociera się o "prawdę" głoszoną przed premierą konsolowych wersji przez samych twórców przecież (o ile jeszcze pamięć mi nie szwankuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować