Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed na PC

130 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2009 o 14:43, mikim napisał:

http://starwars.wikia.com/wiki/Imperial_I-class_Star_Destroyer

W The Force Unleashed był ISD klasy I, o czym możesz poczytać na Wookiepedii, a one mogły
wchodzić w atmosferę, o czym też jest tam napisane -,-.


VSD wchodziły, jako następcy Venatorów. ISD oras VSDII nie wchodziły, bo (cytuję) w okrętach tej klasy przestało to być potrzebne.
Mogę też podać jako przykład podać że SSD w jednej z książek też wystartował z powierzchni planety (był ukryty pod pałacem imperialnym) ale to po prostu jedna z bzdur które powinno się przemilczeć, a nie traktować jak wyrocznię (coś jak wspomnienie jednym wyrazem w niszowej gazetce, że Exile z KOTORa II był kobietą i teraz wszędzie ten bełkot jest powtarzany jak wyrocznia i niepodważalny dowód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, masz przed sobą jedno z najlepszych źródeł Gwiezdno-wojennej wiedzy i dalej trzymasz na swoim... Ja Ci przytaczam argumenty i daje źródła, ale nie, Ty wiesz najlepiej, bo jesteś najmądrzejszy :|. Brak mi słów. Nie będę dalej toczył z Tobą dyskusji, skoro nie przyjmujesz dobrych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(coś jak wspomnienie jednym wyrazem w niszowej gazetce, że Exile z KOTORa II był kobietą i teraz wszędzie >ten bełkot jest powtarzany jak wyrocznia i niepodważalny dowód).

To nie było jedno słowo i nie niszowa gazetka, a "The New Essential Guide to Droids", co sprawia, że w tej chwili kanoniczna płeć Jedi Exile to jest kobieta i to przyjmuje się jako punkt odniesienia w późniejszych produktach. Jakaś ciągłość musi być, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:37, Revanchist napisał:

>(coś jak wspomnienie jednym wyrazem w niszowej gazetce, że Exile z KOTORa II był
kobietą i teraz wszędzie >ten bełkot jest powtarzany jak wyrocznia i niepodważalny
dowód).

To nie było jedno słowo i nie niszowa gazetka, a "The New Essential Guide to Droids",
co sprawia, że w tej chwili kanoniczna płeć Jedi Exile to jest kobieta i to przyjmuje
się jako punkt odniesienia w późniejszych produktach. Jakaś ciągłość musi być, nie?


Heh co za bezsens. Gdzie tu ciaglosc jak KOTOR to tylko dwie czesci?
Jak ktos chcial napisac jakies opowiadanie nawiazujace do swiata KOTORa to juz jego sprawa jaka plec wybral. Jeden autor wybierze kobiete, drugi wybierze mezczyzne a trzeci napisze ze byl to obojniak z nieznanej nikomu rasy glutostworow (a dobry autor pozostawi ta sprawe nieroztrzygnieta). Dopuki cos nie jest potwierdzone przez tworcow swiata - Lucasarts - to nie moze byc uznane za kanoniczne. A Lucasarts jasno okresli, ze plec Jedi Exile jest taka jaka gracz sobie wybral grajac w KOTOR 2:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 20:02, Khraan napisał:

Heh co za bezsens. Gdzie tu ciaglosc jak KOTOR to tylko dwie czesci?


Mówię o CAŁYM uniwersum i innych źródłach, a nie tylko KOTOR-ach.

Dnia 26.07.2009 o 20:02, Khraan napisał:

Jak ktos chcial napisac jakies opowiadanie nawiazujace do swiata KOTORa to juz jego sprawa
jaka plec wybral.


Jakiś kanon musi być, a nie "hulaj dusza". Owszem, napisać sobie takie opowiadanka mogą, ale nie będą uznane już za kanoniczne. A seria "New Essential Guide" jest wydawnictwem oficjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:18, SoundWave napisał:

Zemsta jest dobra tylko wtedy, kiedy pokrzywdzona czuje sie usatysfakcjonowana.
I poradze sobie bez prokuratury- LA rzuca mi bycza kupa w twarz, mota, kreci i klamie
i za to nie ma kary? Hah, dobre sobie ;)

No mnie nie satysfakcjonuje kradzież za kłamstwo. Bo osobiście tą kradzieżą sam wyrządzam sobie więcej szkody. Nie kupie i tyle, a jedyna satysfakcjonująca mnie zemsta to byłby pozew z siedmioma zerami, ale to i tak nierealne więc pal licho zemstę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować