Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Temat do pocieszania [m]

397 postów w tym temacie

Mnie denerwuje:
1) Bezsensowne przedmioty w szkole
2) Radio Maryja, TV Trwam i wszyscy fanatycy kościoła(nie mówię tu o wierzących, tylko o fanatykach)
3) To że jestem nieśmiały i mam blokadę gdy chcę pogadać z dziewczyną (a jak wśród znajomych to w ogóle pod ziemię lecę)
4) To że mam uczulenie na chemię i prawie nic nie mogę jeść
5) To że mi coraz mniej gier działa na kompie
6) Dziewczyna mojego brata, która się cholernie rządzi :P

Chcecie, odpowiadajcie, nie chcecie, nie. Mam nadzieję że mnie nie skarzecie za pisanie w staarym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

2) Radio Maryja, TV Trwam i wszyscy fanatycy kościoła(nie mówię tu o wierzących, tylko o fanatykach)
3) To że jestem nieśmiały i mam blokadę gdy chcę pogadać z dziewczyną (a jak wśród znajomych
to w ogóle pod ziemię lecę)


Ad.2) Nie jesteś osamotniony w tym cierpieniu ;D.
Ad.3) Ja mam tak samo, a właściwie miałem, bo teraz, gdy jest piękna pogoda aż chce się żyć, a z dziewczynami gadam najchętniej ;). Mam nadzieję, że wiosna zadziała i na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

Mnie denerwuje:
1) Bezsensowne przedmioty w szkole


Hehe być może są niezaciekawe, ale w liceum ( bo wnioskuję, że jesteś w gimnazjum ) będziesz miał takie przedmioty na jakie postawisz i szkołę, jaką sobie wybierzesz...

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

2) Radio Maryja, TV Trwam i wszyscy fanatycy kościoła(nie mówię tu o wierzących, tylko o fanatykach)


Prawdziwi fanatycy, Ci najbardziej ortodoksyjni i nietolerancyjni są naprawdę denerwujący i uprzykrzający życie... Tak jak Ty nie przepadam za Ojcem Dyktatorem - jego radiem , telewizją, a nawet armią ze specyficznymi nakryciami głowy, a pochodzę właśnie z Torunia.

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

3) To że jestem nieśmiały i mam blokadę gdy chcę pogadać z dziewczyną (a jak wśród znajomych to w ogóle
pod ziemię lecę)


Nie musisz się przejmować - wiele osób tak ma szczególnie w młodości. Z czasem to zanika, a raczej z wiekiem. Powiem Ci, że miałem podobnie - może nie było tak źle, ale coś koło tego. No więc zawsze w towarzystwie dziewczyn byłem speszony, małomówny itp, teraz to się zmieniło i otwieram się, ale nie od razu. Rozmowa się rozkręca, a w międzyczasie i ja. Często właśnie tacy speszeni i małomówni faceci w młodości, gdy np: podeszli do dziewczyny, to koledzy reagowali w sposób - "uuu Krzysiu zakochał się w Angelice!" itp, co automatycznie powodowało zamknięcie się w sobie takiego dziecka...

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

4) To że mam uczulenie na chemię i prawie nic nie mogę jeść


Tu to rzeczywiście masz problem... Wiesz chemia w pożywieniu jest szkodliwa, jednak taka dolegliwość, w czasach w których do wszystkiego dodaje się konserwantów, sztucznych barwników itp jest nie lada problemem. Pomyśl sobie, że na świecie jest wiele osób takich jak Ty, którzy potrafili odnaleźć radość życia - Ty także spróbuj!

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

5) To że mi coraz mniej gier działa na kompie


Na pocieszenie powiem Ci w tajemnicy ( wszyscy i tak będą wiedzieć, ale co tam... ), że sam mam kompa z procesorem 600 mhz... Już weselej? :P

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

6) Dziewczyna mojego brata, która się cholernie rządzi :P


Jak to dziewczyna, ale nie martw i pociesz myślą, że bez mężczyzny kobieta długo by nie pociągnęła... One są od nas uzależnione :D Podobnie jak my od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie męczą i męczą:
- błędy z przeszłości o których niestety nie moge zapomnieć;
- rodzice którzy przesadzaja ze wszystkim;
- fałszywi przyjaciele, którzy wyciągają z Ciebie wszystko, a następnie wygadają to komu popadnie;
- brak PRAWDZIWYCH przyjaciół którym mogłabym powiedzieć wszystko bez obawy, na jego reakcje;
- szkoła która psuje mi nerwy;
- różowe lalki barbie stukające obsacikami po ulicach i ich wstrętne ''hihi'';
- wyłączające sie samo gg;
- że nikt nie komentuje mi GS''a!

xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- błędy z przeszłości o których niestety nie moge zapomnieć;

Zdarza się... :/

Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- rodzice którzy przesadzaja ze wszystkim;

Też się zdarza... :/

Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- fałszywi przyjaciele, którzy wyciągają z Ciebie wszystko, a następnie wygadają to komu popadnie;
- brak PRAWDZIWYCH przyjaciół którym mogłabym powiedzieć wszystko bez obawy, na jego reakcje;

Tu mam szczęście... ;)

Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- szkoła która psuje mi nerwy;

To mam gdzieś... ;) tj. szkołę... tzn... nerwowe sytuacje w szkole

Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- różowe lalki barbie stukające obsacikami po ulicach i ich wstrętne ''hihi'';

Oj tak, oj tak... :// ehhh, z drugiej strony jak na taką patrze to czuję się dowartościowana ;]

Dnia 06.05.2007 o 13:12, 3wkA napisał:

- że nikt nie komentuje mi GS''a!

Nie ma czego skomentowac... ;) Ale Twój odzwiedziło już sporo osób ^_^ Ja tu się ciągle taka nowa czuję... No bo jakby nie patrzec jestem nowa ;]

Ostatnio dręczy mnie... lenistwo, musze się tego pozbyc, ale nie chce mi się ;P

Ufo2

>3) To że jestem nieśmiały
Tez tak kiedyś miałam, wydawało mi się, że to źle, ale faktycznie przeszło i mój charakter mi się podoba, wolę tak niż byc jakąś super przebojową :) i sama odkryłam jakiś czas temu, że to już dla mnie nie problem... A płci przeciwnej jakoś nigdy się nie bałam hmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 23:11, Ufo2 napisał:

3) To że jestem nieśmiały i mam blokadę gdy chcę pogadać z dziewczyną (a jak wśród znajomych
to w ogóle pod ziemię lecę)

Z tym punktem jestem z tobą. Ale kiedyś miałem gorzej bo spie***rniczałęm. Teraz jest lepiej. Cłopie jak ci się z jakąś nie uda to se daj siana. Znajdzie się inna która cię pokocha ;). Sam myślę że ja z moją drugą połówką będę szczęśliwy jeżeli troszkę bardziej się postaram i poświęcę Jej więcej czasu. Tobie też to radze. Staraj się być miły i nie zapuszczaj buraka kiedy Ją zobaczysz. Ani nie uciekaj ;). Wiem z własnego doświadczenia że tak lepiej nie robić. Jak chcesz to jeszcze mogę Ci trochę po podpowiadać jak to z dziewczynami. Oczywiście jeżeli już wiesz to się na mnie nie obrażaj że tak do ciebie mówię. Napisz na gg lub tlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<cry>
:(
Ja nie mogę się podnieś od czwartku...a to za sprawą...
Wprawdzie dla wielu koniec roku szkolnego jest chwilą radości lecz dla mnie i dla wielu moich znajomych...:(
A wszystko za sprawą filmu przygotowanego przez dwie moje koleżanki. Półgodzinny seans składający się ze zdjęć i krótkich filmików nagranych na komórkach z całych trzech lat! na dodatek w tle leciały ckliwe pioseneczki, które tylko potęgowały...cry. Dało się słyszeć płacz...ja też nie wytrzymałem i poleciało mi kilka łez. Wątpię abyśmy wcześniej zdawali sobie sprawę, że już nigdy możemy sie nie zobaczy;(...
</cry>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie płaczę jak bóbr, dzisiaj rozstałem się z osobą, którą bardzo kochałem... ;(
Uznałem teraz, że... Nie ma sensu. Nigdy nie ułożę sobie życia. ;/
P.S. Spokojnie, nie potnę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:06, xbit71 napisał:

W tym momencie płaczę jak bóbr, dzisiaj rozstałem się z osobą, którą bardzo kochałem...
;(
Uznałem teraz, że... Nie ma sensu. Nigdy nie ułożę sobie życia. ;/
P.S. Spokojnie, nie potnę się...

ani nie przewiesisz stryczka przez żyrandol ?? obiecaj nam !!
współczuję ci ale pamiętaj żę za każdym rogiem może być osoba która zmieni swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:18, Pegee napisał:

współczuję ci ale pamiętaj żę za każdym rogiem może być osoba która zmieni swoje życie

Wiem...
Ja chyba potrzebuję pomocy psychologa. ;/
Nie wytrzymuję, ciągle płaczę. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:26, xbit71 napisał:

Ja chyba potrzebuję pomocy psychologa. ;/

Nie, ty potrzubujesz osoby której mozesz sie wyżalić, ędąc z nią (nie przez GG). I nie chodzi mi tu o psychologa tylko o przyjaciółkę - ona zawsze podniesie na duchu. A ty potrzubujesz sie komuś wyżalić, wypłakać, pogadać. Psycholog tu nie jest potrzebny.

Dnia 10.05.2008 o 18:26, xbit71 napisał:

Nie wytrzymuję, ciągle płaczę. ;(

To dobrze ze płaczesz. To normalne. Najlepszy sposób by wyrzucić to wszystko z siebie. Płacz ile tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zdechła mi papużka o imieniu Agatka , która chorowała już od dłuższego czasu... Właśnie zakopałem ją w ogródku... Chyba się załamię... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:34, Sebat1 napisał:

Dzisiaj rano zdechła mi papużka o imieniu Agatka , która chorowała już od dłuższego czasu...
Właśnie zakopałem ją w ogródku... Chyba się załamię... ;(

Dobrze, że łopaty nie połamałeś kopiąc dziurę, bo twarda gleba, oj twarda ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 13:36, Tokix napisał:

Dobrze, że łopaty nie połamałeś kopiąc dziurę, bo twarda gleba, oj twarda ; )


No wykopać dół nie było łatwo , ale nie musiał być głęboki , więc jakoś sobie poradziłem.

A tak w ogóle to , czy Ty przypadkiem nie spamujesz , bo pocieszanie coś Ci słabo wychodzi ? (brak emotki w tym miejscu z wiadomych względów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Łączę się z tobą w bólu. Miejmy tylko nadzieję że Kalejdoskop dotrzyma słowa i nie będzie tu pisał. Odbanowali go - sprawiedliwości stało się zadość a teraz niech odejdzie w spokoju i niech nas nie męczy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:47, Lfdracon napisał:

Odbanowali Kalejdoskopa... znowu zacznie się pieprzenie o syczących monitorach, promieniującym
pudełku z gry i PSI Ballach... ;\


ja się podpisuję pod tym.

właśnie, zauważcie, że niby nie wraca bo chce sprawiedliwości, a nie statusu czy powrotu do forumowania, ale jakos 13 postów już dziś zdążył naspamić.
ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować