• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.11.2005 o 23:27, SHOGUN_YAMATO napisał:

U mnie to nie działa.

Jutro reinstaluję WINDOWSa może to coś da :/

Spróbuj najpierw zainstalować Soldnera ale pamiętaj, by wyłączyć antywirusa i firewalla. Również podczas uruchamiania gry wyłącz antywirusa i firewalla.
Szkoda czasu na reinstalację systemu (acz możliwe, że w Twoim przypadku jest to jedyne wyjście, nie wiem).
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Translation pLease:

ok guys this night i finished my work on the polish version!

this is the way how to make this **** soldner version run!

1. go to SSW/portal and start the jwdcom.exe
2. go to SSW/game/content/data/Xml and delete all files inside the directory xml, but DONT delete the directory Xml!
3. start soldner and have fun!

CU on the killingfields
W-O (Project-Zero Development)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 11:35, matrix33 napisał:

> U mnie to nie działa.
>
> Jutro reinstaluję WINDOWSa może to coś da :/
Spróbuj najpierw zainstalować Soldnera
ale pamiętaj, by wyłączyć antywirusa i firewalla. Również podczas uruchamiania gry wyłącz antywirusa i firewalla.
Szkoda
czasu na reinstalację systemu (acz możliwe, że w Twoim przypadku jest to jedyne wyjście, nie wiem).
Powodzenia.


Ja muszę przeinstalować Windowsa z innych powodów niż ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2005 o 03:10, White-One napisał:

Translation pLease:

ok guys this night i finished my work on the polish version!

this is the way how to make this ****
soldner version run!

1. go to SSW/portal and start the jwdcom.exe
2. go to SSW/game/content/data/Xml and delete all files
inside the directory xml, but DONT delete the directory Xml!
3. start soldner and have fun!

CU on the killingfields
W-O
(Project-Zero Development)

Tłumaczenie:
OK, dzis w nocy skońcyłem pracę z polską wersja.
To jest sposób by zmusić tą **** wersje gry do działania:
1. Wejdźcie do katalogu SSW/portal i uruchomcie plik jwdcom.exe
2. idźcie do katalogu SSW/game/content/data/Xml i usuńcie wszystkie pliki w katalogu Xml, ale NIE usuwajcie katalogu.
3. Uruchomcie Soldnera i dobrej zabawy!
Do zobaczenia na polach śmierci W-O
(Project-Zero Development)
Od tłumacza: ufff, nie mam jak sprawdzić, bo dopiero jutro bedę w domu, ale prosze o test i podanie swych wrażeń na głównym forum gry. Popatrzcie na godzinę postu White-One - On naprawdę ciężko pracował by nam pomóc. Sacunek, podziękowania i pozdrowienia dla Niego!.
Acha, uruchomieniu jwdcom nie towarzyszą specjalne efekty. Czasem pokazuje się ikonka na pasku stanu i tyle.
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 15:18, panzertoter napisał:

Mam podobny problem, ale wynika on chyba w moim przypadku z faktu, iż moje połączenie z netem odbywa się przez NAT.

Natomiast
co do samej gry - czy w kampanii single player da się w jakiś sposób werbować podkomendnych? Czy też kampaniaa jest całkowicie
jednoosobowa, bez oddziału (sterowanego przez komp)? I jaki sens mają gratyfikacje za przejście danej misji w kampanii (np.
m4 z granatnikiem) skoro mogę taką broń wybrać od początku, a w magazynie mam ją w ilość 99 sztuk - jak zresztą każdą inną.
To samo dotyczy czołgów, helikopterów etc.


No waśnie w singlu jest dostęp do wszystkich broni i sprzętu już na poczatku gry, mam wrazenie że gram na kodach bo w pierwotnej wersji gry w wersji angielskiej na poczatku gry ma sie dostep do ograniczonej liczby sprzetu,( np. jest tylko jeden Abrams i jeden Bradley, a karabinków M4 jest tylko 10 sztuk a reszty broni jest jeszcze mniej niemówiąc o tym ze asortyment jest bardzo ubogi bo brak wszystkich modeli) i wtedy gra w singla ma sens bo tak naprawde gracz wykonując misje dostaje coraz to nowe modele broni i sptrzętu. Niewiem dlaczego w polskiej wersji gry mamy dostep do caości arsenau i to w takiej liczbie"99" to odbiera ochote grania - niczym gra na kodach. Czy to jest kolejny blad tej gry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2005 o 11:41, Navy Seals PL napisał:

zrobilem to co zostalo podane i nadal niewidze nigdzie mozliwosci zalozenia konta on line

Po prostu wejdź w tryb gry on=line. Tam wyswietli ci się ekran kreacji konta. Rzeczywiscie nie ma osobnej zakładki (Załóż konto" w głównym menu.
U mnie to działało.
Powtórzę: po uruchomieniu Soldnera wejdźcie do "graj na sieci" albo coś takiego, nie pamietam bo nie jestem u siebie i nie mam jak sprawdzić. Powinien pojawić sie ekran Kreacji konta.
Acha, i pamietajcie o wyłączeniu antywirusów i firewalli. WYŁĄCZENIU, dezaktywacja z pracą w tle nie pomaga.
A co do gry single - zgadzam się, to jest jakby na stały włączony cheat "wszystkie bronie". Jak ktoś powiedział na forum oficjalnym "I think poolish version is completely fubared..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nic z tego dalej nic wchodzac w rozgrywke wieloosobowa i pojawia mi sie tableka do serwerów ale nie wyswietla ich i pisze ze portal nie jest zainicjowany czy cos . wylaczylem wszystkie antywirusy. du..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie działa i mogę grać na sieci.
A Ryu Takarashi - White-One jest Niemcem i mieszka w Niemczech, więc 3:00 u nich to 3:00 u nas. Tak dla ścisłości.
Nie wiem co wam poradzić. Spróbujcie zainstalować Soldnera od nowa ale PODCZAS INSTALACJI wyłączcie antywirusa i firewalla.
Jeśli to możliwe, to zainstalujcie grę na dysku C: Co prawda nic o tym nie mówią, ale może to mieć znaczenie.
Zróbcie to, co radził White-One, czyli uruchomcie plik jwdcom.exe, usuńcie zawartość katalogu xml i odpalcie grę (przy WYŁĄCZONYM antywirusie i firewallu).
Po uruchomieniu gry z głównego menu wejdźcie na grę sieciową. Powinnniście znaleźć ekran logowania/tworzenia nowego konta "nałożony na ekran serwerów.
Jeśli to nie pomoże to spróbujcie odpalić grę poprzez plik Soldner.bat który znajduje się w głównym katalogu z grą.
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczerze mówiąc to nie wiem... U mnie już działa, choć czasem mnie wyrzuci do Windowsa, ale może to przez brak map?
W ogóle gra on-line w Soldner to jest to. jeśli ktoś chce przeżyć wrażenia z pola walki, to Soldner jest dobrym symulatorem. Grałem i mam bardzo dobre wrażenia.
Napiszę na forum gry, ze masz problemy. Jeśli znasz angielski lub niemiecki to zapraszam. Oni tam sa bardzo przyjaźnie nastawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować