• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.11.2005 o 11:00, matrix33 napisał:

Acha, uruchomieniu jwdcom nie towarzyszą specjalne efekty. Czasem pokazuje się ikonka na pasku
stanu i tyle.
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki!


A co jeśli w ogóle nic się nie dzieje przy próbie urchomienia jwdcom ?. Tak jest przynajmniej u mnie. Aha i gratulacje dla CDP za nieumieszczenie informacji o tym że giera nie chodzi na gf 2/4 mx (znaczy chodzi, ale są cyrki :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No proszę - już nawet człowiek z zagranicy White-One dwukrotnie starał się nam pomóc. A co robi CD Projekt ?
Minęło już parę tygodni od premiery. Więc .....
Według mnie CD Projekt może robić jedną z czterech rzeczy :
1. Robi patcha,
2. Ma nas w dupie,
3. Robi patcha i ma nas w dupie,
4. Nie robi nic.
Która odpowiedź na pytanie : "Co robi CD Projekt w sprawie Soldnera" - jest prawidłowa ?
Zgadnijcie ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2005 o 22:03, Ponury.pl napisał:

No proszę - już nawet człowiek z zagranicy White-One dwukrotnie starał się nam pomóc. A co robi CD Projekt ?
Minęło już
parę tygodni od premiery. Więc .....
Według mnie CD Projekt może robić jedną z czterech rzeczy :
1. Robi patcha,
2. Ma nas
w dupie,
3. Robi patcha i ma nas w dupie,
4. Nie robi nic.
Która odpowiedź na pytanie : "Co robi CD Projekt w sprawie Soldnera"
- jest prawidłowa ?
Zgadnijcie ...... :)


Zdawać by się mogło że z tego co mówi to wybieram opcję nr 3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No coż, ten ktoś zza granicy to developer gry.White-One jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne.
Ja szczerze bym radził CD-Projektowi skontaktować się z nimi. Oni naprawdę są pomocni a zależy im na powiększeniu grona grającego w Soldnera. Dziś jak grałem z nimi to wspominali, że to Jowood skopał grę dla nas, nie CD Projekt. Nie wiem... Nieważne. Gra jest SUPER i zależy mi, aby jak najwięcej Polaków w nią zagrało. CD Projekcie, apeluję!
Acha, StaQ, nie przejmuj się, po uruchomieniu jwdcom po prostu uruchom Soldnera. No i grafika... GF 200MX to prawdopodobnie za słabo... Przykro mi...
No i kilka słów o rozgrywce. Zwolenników Counter Strika ostrzegam - akcja toczy się wolniej, mapy sa ogromne a strzały śmiertelnie niebezpieczne. Nie da się robić bunny hopingu i innych tego typu manewrów. Po prostu solidna symulacja pola walki (ale uwaga - nie symulacja pojazdów! to jest uproszczone). Zwolenników symualcji militarnych zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Matrix 33 nie martw sie tym ze Cie wyrzuca do Windowsa u mnie w wersji angielskiej Soldnera mam srednio 2 wyrzutki w ciagu dnia <crash logs> i na razie nie instaluje polskiej wersji bo moge grac a potem kto wie co sie stanie po jej instalacji. Wole poczekac az wszystko bedzie chodzilo w wersji PL. Wracajac do samej gry jest SUPER symulacja mozna sie niezle postrzelac wiara gra z calego swiata fajnie gdyby i Polakow tam nie zabraklo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2005 o 23:58, wizart napisał:

Matrix 33 nie martw sie tym ze Cie wyrzuca do Windowsa u mnie w wersji angielskiej Soldnera mam srednio 2 wyrzutki w ciagu
dnia <crash logs> i na razie nie instaluje polskiej wersji bo moge grac a potem kto wie co sie stanie po jej instalacji.
Wole poczekac az wszystko bedzie chodzilo w wersji PL. Wracajac do samej gry jest SUPER symulacja mozna sie niezle postrzelac
wiara gra z calego swiata fajnie gdyby i Polakow tam nie zabraklo. Powodzenia

OK, dzięki za słowa wsparcia. Wydaje mi się, że wyrzuca mnie wtedy, jak przeładowuje na mapę, której nie mam.
Fajnie, że jest ktoś, kto podziela moje zdanie. Tak, chciałbym, by byli tam Polacy. Powiem więcej - oni tam na Polaków czekają. Założyli nawet drużynę polską do rozgrywek państwowych. Na razie jest w niej kilku Niemców (ech... znak czasów...)...
Do zobaczenia na polu walki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 00:02, matrix33 napisał:

OK, dzięki
za słowa wsparcia. Wydaje mi się, że wyrzuca mnie wtedy, jak przeładowuje na mapę, której nie mam.
Fajnie, że jest ktoś,
kto podziela moje zdanie. Tak, chciałbym, by byli tam Polacy. Powiem więcej - oni tam na Polaków czekają. Założyli nawet
drużynę polską do rozgrywek państwowych. Na razie jest w niej kilku Niemców (ech... znak czasów...)...
Do zobaczenia na
polu walki! :)


Wyrzuca Cie nie dlatego ze laduje mape tylko to sa zapewne bledy w grze u kolegi w Niemczech na grze niemieckiej <crash logi> tez wystepuja i on tez nie wie co jest. Mysle ze to gra jest troche z bledami ale i tak warto pograc :). Jak nie pogram troche kazdego dnia to wydaje mi sie ze czegos mi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanko - czy w soldnera można grać w lanie, czy tylko w necie ?? A jeśli tak to jam mam postawić srwer?? Słyszałem że jest do tego specjalny path.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2005 o 13:52, wizart napisał:

W wersji angielskiej w singla tez sa dostepne wszystkie bronie i pojazdy chyba tylko na piracie musi byc ograniczona ilosc.


nie na piracie tylko na pierwotnej wersji, po spaczowaniu może i jest dostep do wszystkich broni i pojazdów w liczbie 99. według mnie to bezsens bo w singlu jak sie zaczyna z małą ilością sprzętu a w miare wykonywanych misji dochodzą nowe bronie i pojazdy wtedy gra jest ciekawsza :D naszczęście działają w polskiej wersji savy z angielskiej pierwotnej wiec teraz sobie gram zdobywając sprzet od poctaw i jest super :) nielubie ułatwień w stylu 99 sztuk wszystkiego. Pozatym przydał by sie wyższy poziom singla bo gra sie dziecinnie prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 20:47, Navy Seals PL napisał:

nie dziala mi net :( nie moge zalozyc konta niech ktos pomoze

Spróbuj przy instalacji wyrzucić z managera zadań wszystkie niepotzrebne procesy, jakieś automatyczne updaty, obsługi bajerów itp. Niech zostaną tylko najniezbędniejsze dla komputera procesy.
Przy uruchamianiu to samo - tylko niezbedne procesy.
U mnie teraz jest tak, że nie muszę osobno uruchamiać jwdcom.exe. Nie wiem co się stało. Po prostu zainstalowałem próbnie na dysku C: (właśnie przy minimum procesów), uruchomiłem jwdcom.exe i potem grę. Po wejściu na graj on-line pokazał mi się ekran serwerów, a na nim nałożony ekran logowania/kreacji konta. Założyłem konto i jest dobrze. Teraz nawet nie muszę uruchamiać, jak wspomniałem, tego procesu.
Acha, ściągnij sobie mappacka, bo jak już uruchomisz (czego Ci życzę) to jest on potrzebny na większości serwerów.
Pozdrawiam i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie dalej nie działa. Jak to ma tak wyglądać jak teraz to ja chcę zwrot kasy bo 20 PLN piechota nie chodzi. Jka ktoś coś sprzadaje to ma to działać normalnie a nie za pomocą jakiś kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fakt gra jest skopana... całe szczęście KTOŚ sie całą sprawą zainteresował.. szkoda tylko ze nie CD Projekt. Może coś robią, moze...... Najgorszy jest brak jakiejkolwiek informacji. Zraziłem się do Soldnera własnie przez te problemy jakie miał Matrix. Zobaczymy ... moze mi przejdzie . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Postanowiłem napisać do pomocy technicznej, więc oto co mi napisali (imho rotfl :)):
>Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.
>
>Informujemy, iż w chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną problemu. Jak najszybciej postaramy się wypuścić >odpowiednią poprawkę naprawiającą tę niedogodność. O pojawieniu się odpowiedniej łatki poinformujemy na >naszej stronie internetowej.

Swoją drogą parę postów temu (czyt. 18 października) napisali że wiedzą już co jest przyczyną problemu :). Czy nie mogli po prostu wydać wersji angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słuchajcie, już nie bardzo wiem, jak wam pomóc, a bardzo chciałbym byście zagrali :(
Spróbujcie może przy instalacji wyrzucić wszystkie niepotrzebne procesy. Mam podejrzenia co do procesów Ati*** ( coś tam). Wyrzućcie je i zainstalujcie grę i uruchomcie zgodnie z sugestią W-O.
Chciałbym, byście zagrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem z -(Czech Republic ) niemam Polski klavisz, to napisze tak jakosz - chcialem bym wiedziec, co jest wsystko v opakovaniu(produktu ) tej gry SOLDNER - Jest tam - Sodner Secret Wars i data disk Marine Corps na danym jedinym CD ??? a jest tam CD KEY do gry , ktury sieu wklada(wpisuje ) v grze ?? , czy jest to innaczej zrobjone i jak ?, bo jezeli jest CD key tak to mozna ten oto CD key zapisac po zainstalovaniju patche SOLDNERA SSW ver. 33628 originalu (nie Polskie ) gry i mozna by bylo po problemu!!! - ja chce kupicz tej oto gre jusz dlugo i u vas jest tanie.. Ja mam v domu ver. Deutche a English a chce do tej gry wpisacz CD key z Polska gry .
Chcialem bym z kimcz pogadacz o tom problemu , to mi idze lepjej - mam ICQ 318-671-817 , NetMeeting , i SKYPE - my nick is : doktorx1234 - przes microfon Dzienki za chentnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować