Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy BioShocka pracują nad nową strzelaniną

15 postów w tym temacie

Haha, to że 2K Boston zrobiło SS2 to chyba dobry żart. Wielu ludzi uważa BioShocka za pewną "kontynuację" SystemShock 2, a chyba tylko dlatego, że nazwa się jakoś tak kojarzy. A tak w ogóle to System Shock 2 zrobiło Looking Glass Studios! Swoją drogą SS2 jest grą genialną i nieporównanie lepszą od BioShocka :)

O tak, SS3 mógłby być genialny, już sam tytuł "System Shock 3" byłby niezłym "kopem marketingowym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widać że się nie znacie. Łatwo znaleźć informację, że System Shock 2 stworzyło studio Irrational Games z małą pomocą Looking Glass Studios. Swoją drogą Irrational Games założyli dawni pracownicy LGS. A wiecie jak nazywa się teraz Irrational? 2K Boston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dokładnie nie wiem, jaka jest historia nazwy firm IG i LGS, zastanawiam się też która firma miała większy udział w produkcji SS2, LGS czy IG, jednak widać że autor newsa nie zamieścił tutaj takich informacji, może specjalnie, aby ożywić dyskusję :)
Ale jedno jest pewne, SS2 był i jest genialny, powstały nawet do niego pewne mody, a jeśli mieliby robić trójkę, to faktycznie mógłby to być HIT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby było to coś w rodzaju freadom force. Mało jest takich gier. Nie chcę kolejnego cośtam-shock''a. Wolę coś bardziej energicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier 2K Games grałam tylko w Bioshocka i muszę powiedzieć, że to naprawdę oryginalna i świetna gra. Ma taki ciekawy "organiczny" (:P) klimat i dość nietypowy świat strzelaniny. Jak chcą zrobić coś podobnie udanego to ja już czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować