Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LAN to historia - twierdzi Blizzard

49 postów w tym temacie

Mnie to nie wzrusza. Mam kilka lepszych pozycji niż SC do grania w LANie :P i z całą przyjemnością wykorzystam je na następnym party z kumplami. Najwidoczniej zaoszczędzimy z kolegami kasę na SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział w "naszej" historii, a nie historii całej branży growej. -.-

Mi o szczerze mówiąc zwisa, LAN, czy net, dzisiaj to niewielka różnica. A S2 i tak nie kupię, nie lubię RTS'ów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieć poprostu wierzy że są nie pokonani na rynku ostatnio natknołem się na S2 w empiku preorder 169 zł za taką cene to gra powinna posiadać wszystko nawet lan + wszystkie rasy oni poprostu żerować na nas chcą z blizza robi się poprostu kolejny EA który posiada tytuły gier który wszyscy znają i robią wszystko pod pieniądze.
Wstydzili by się i czemu uważa że lan wypadnie z rynku co może WIFI zastąpi przecieć to pracuje w ten sam sposób więc nierozumiem żadnego argumentu który on użył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 12:54, UMC_Hugo napisał:

Już gdzieś o tym chyba ostatnio było. Blizzard chce po prostu utrudnić życie piratom.
Teraz będą mieć tylko singla :D


Piraci na pewno znajdą sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:00, Fang napisał:

Piraci na pewno znajdą sposób :(


Na co znajdą sposób? na BattleNeta? dobre sobie. Równie dobrze mogą szukać sposobu na granie w WoWa na jakiś prywatnych serwerach.
Na SP na pewno ulepszacze będą, ale SC to także i przede wszystkim zabawa sieciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się tego typu rozwiązanie. Chociaż z drugiej strony jak jest wybór bez lanu albo uciążliwe zabezpieczenia antypirackie to nie wiem co bym wybrał. StarCrafta nie kupie, ale na pewno zainwestuje w Diablo III nie ważne czy będzie gra po lanie czy nie:). Co do wypowiedzi KeeLee - Blizzard robi znakomite gry. Nie waha się opóźniać premiery, jeśli ich produkt jest niedopracowany. Dzięki temu otrzymujemy bardzo dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LAN to przeżytek? Tylko nie każdy ma zewnętrzne IP, a pograć z kumplami się czasem chce...Jasne, że można wbić wtedy na czyjś serwer, ale to nie to samo. No i najważniejsze mecze w CS-ie, WCIII i Stracrafcie odbywają się właśnie w sieci LAN, aby mieć pewność, że nie będzie żadnych problemów z łączem. Moim zdaniem pozbycie się całkowicie tego trybu to dość kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ucieszy was także wieść o tym, że SC II ma mieć...DRM, a także DLC oprócz trzech zapowiedzianych epizodów (Nie mam pojęcia, czy płatne... kto wie) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parasite mi nie o to chodzi że blizz robi kiepskie gry, mają na celu dobro graczy ale wiesz wymień ich dorobek gier da się to policzyć na palcach każda gra osiąga sukces tylko wiesz oni pracują kilkadziesiąt lat na jedną grą i co szkoda im czasu by zrobić LAN bo jest przestarzały. W tym wszystkim jest jakiś podstęp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie Starcrafta bez lana , z przyjacoółmi to tylko przez niego , Blizzartd się robi łasy na kase , i to bardzo , Starcraft 2 w trzech częściach , do tego dlc napewno też płatne ,to samo będzie z diablo . Gdy mialo się orginała można było legalnie pograć przez lana na kilku komputerach , chyba to tylko trochę nie w smak blizzardowi , 200 zl mniej albo i więcej , do tego nawet gdyby nie było lana , moje łącze 2 mb nie wiem czy by wytrzymało , 3 kompy albo 4 , 5 , byłyby starszne lagi , a najlepiej się gra w jednym pomieszczeniu swobodnie gadając , bez lagów. Jak Blizzard nie wprowadzi to już ma 500 zł mniej , ciekawe jak z resztą tych co składali petycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować