Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 16:42, Fumiko napisał:

Tia i może jeszcze żeby Ci za granie płacili?


Przydałoby się. Już mi wystarczy abonament w Lineage 2, i tak jest to jak dla mnie sporo.

zerohunter -> woo, wiesz, a co to google? Akurat szukać umiem, tylko nie wiem jaka gra jest warta polecenia. Bo wszędzie jest wszystko ładnie opisane, że jest w ogóle kolorowo, a potem okazuje się że zwykły chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:39, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie, gram to w L2, to w GW, ale jeszcze bym chciał w coś grać. O co mi chodzi.
Rozbudowany świat, pełna interakcja ze wszystkim (czy jakoś tak, tj. nie tak jak w GW),
żeby wszędzie można było spotkać graczy, jak najmniej trollów, brak żadnych opłat, czy
to abonament, czy to opłata za grę, grafika ładna, oprawa muzyczna też, wiele klasy,
rozbudowany system, uhm, wszystkiego, od klas po wiele opcji, eh, coś jak L2 :)


Nawet WoW taki nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie nie ma darmowego mmorpga który by spełniał twoje kryteria, nawet z płatnymi byłby problem taki znaleźć ( chociaż teraz gracze Tibii mnie pewnie zjedzą na śniadanie, "prafta"? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:12, mokra skarpeta napisał:

Prafta, prafta !!!!!! Heheheh, a co do posta Jaki Ganh1, może poczekaj na Warhammer Online?
:)


No właśnie mnie zaciekawił, ale podobno abonament. I czy jest osadzony w realiach WH, czy raczej takich rpg fantasy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila panowie bo teraz mnie zamotaliście, że sie poczułem jak Tibiijczyk ;)
Chodzi o Age of Reconing? czy wychodzi "ten" prawdziwy Warhammer online który faktycznie ma z papierowym wiele wspólnego a o którym czytałem gdzieś wiele lat temu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i ja zgłupiałem :P. Ale chodzi mi o tego, który wyjdzie we wrześniu. Nie...za dużo informacji...:) W każdym bądź razie, sorka że wprowadziłem cię w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuję porady.
Interesuje mnie darmowa gra mmorpg, coś w rodzaju Ragnaroka-sam, nawet świetną postacią nie zabijesz nawet 70% potworów z gry-potrzebujesz kolegów. Chodzi o taką kooperację z przymusu ale bez przesady. Mile widziana różnorodność klas, niech to nie będzie gra z serii IGG. Dużo skilli, przedmiotów niekoniecznie. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no spoko nic się nie stało ;) Sam już nie wiem co wychodzi we wrześniu :D Jeśli chodzi o Age of Reconing, to naprawdę będzie świetna gra, ale z papierowym jakoś trochę mało ma wspólnego ( oprócz świata oczywiście) Dość spory nacisk na PvP, zdobywanie miast, twierdz itp, wojna totalna jednym słowem, chociaż w świecie WFRP.
Ja czytałem w jakiejś gazecie kiedyś o Warhammer online, takim typowym mmorpg ( postać miasta, questy gildie, zbieractwo itp.) który chociaż dostał zezwolenie games workshop na wykorzystanie marki, to GW go nie "sponsorowała", że się tak wyrażę, nie brała udziału w produkcji, po prostu dali twórcom wolną rękę.... zresztą poszukam zaraz....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:58, m-kirpluk napisał:

Cześć, potrzebuję porady.
Interesuje mnie darmowa gra mmorpg, coś w rodzaju Ragnaroka-sam, nawet świetną postacią
nie zabijesz nawet 70% potworów z gry-potrzebujesz kolegów. Chodzi o taką kooperację
z przymusu ale bez przesady. Mile widziana różnorodność klas, niech to nie będzie gra
z serii IGG. Dużo skilli, przedmiotów niekoniecznie. Macie jakieś pomysły?


Widze że grałeś w Ragnarok online, czy tę gre można pobrać za darmo wsieci i czy wymaga abonamentu? Czy też może teraz mówisz o innej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby pytać i być zasypywanym pytaniami odnośnie pytania... No dobra, grałem w RO, tak, kilka lat łącznie i oceniam je lepiej niż diablo 2 bo grałem raz w jedno raz w drugie (o gustach się nie dyskutuje nie przychodźcie mi do domu z siekierą). Serwery dzielą się na kilka oficjalnych, płatnych na których gra 30000-50000 osób i prywatne- tych są setki, są one nielegalne, bezpłatne. Jak chcesz wiedzieć więcej to pisz na moje namiary z gramsajta.

EDIT: OrzeszKu zapomniałem odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz akurat zacząłem grać w Lineage II i powiem że jestem całkiem mile zaskoczony ową grą , naprawdę po kilka godzin dziennie da się pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:30, heaton 1992 bdg napisał:

A ja teraz akurat zacząłem grać w Lineage II i powiem że jestem całkiem mile zaskoczony
ową grą , naprawdę po kilka godzin dziennie da się pograć :)


Widzisz, na początku jest miłe zaskoczenie, potem jest nałóg :) Ta gra po 40 lvl, tj. 2 klasa staje się tak wciągająca że aż szok !O_O! PS. Na jakim serwerze grasz? Lionna, Bartz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:11, lukasz11111 napisał:

GW, GW i GW -> The best of the best!

Lepszego MMO nie ma. I nie dyskutować xD


MATKO!! GW to NIE , NIE, jest MMO. GW to CORPG, tak trudno zapamiętac? Różnica znacząca - i nie ten topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:16, Budep napisał:

> GW, GW i GW -> The best of the best!
>
> Lepszego MMO nie ma. I nie dyskutować xD

MATKO!! GW to NIE , NIE, jest MMO. GW to CORPG, tak trudno zapamiętac? Różnica znacząca
- i nie ten topic.


Ale różnica. No to CORPG jest lepsze niż MMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:33, lukasz11111 napisał:

> > GW, GW i GW -> The best of the best!
> >
> > Lepszego MMO nie ma. I nie dyskutować xD
>
> MATKO!! GW to NIE , NIE, jest MMO. GW to CORPG, tak trudno zapamiętac? Różnica
znacząca
> - i nie ten topic.

Ale różnica. No to CORPG jest lepsze niż MMO!


Zgadzam się z kolegą ale GW i tak najlepsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować