Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2014 o 15:11, lis_23 napisał:

Byłem wczoraj przypadkiem w Saturnie i postanowiłem zapytać o Fable III na PC; gra ponoć
została wydana w 2011 roku ale nigdy nie było jej w sprzedaży...czy ktoś z Was widział
ją na sklepowych półkach?
ponoć nawet piraci mają polską wersję językową, a w sklepach gry brak, paradoks jakiś...



To dziwna sprawa, ja w premierę grę dostałem bez problemu ze sklepu Internetowego. Tutaj masz dowód http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=27922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 17:16, Kirabaxior napisał:

Teraz juz nie znajdziesz :) Ciekawe czemu zresztą. Może wydawca gry w Polsce upadł.


Microsoft?, to on jest wydawcą gry w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze to przez Games for Windows Live? Na forum steam gry jest info, ze gry nie da sie aktywowac, bo gfwl marketplace jest wylaczony. Wiec kupno nowego pudelka/klucza nic nie da. Z uzywanymi pudelkami to nie wiem, ale pewnie tez moga byc klopoty. A wkrotce samo GFWL idzie do likwidacji, wiec co to bedzie? niewiadomo-co innego miec gre na koncie, co innego dopiero co kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że w Polsce jako tako Microsoft nie ma swojego wydawnictwa gier, wszystkie gry mają jeszcze jakiegoś pośredniczącego wydawcę. Jak np. Flight Simulator na PC był od CDPu, a gry konsolowe maja roznych polskich wydawców, Thief na Xboxa jest od Cenegi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 23:21, Kirabaxior napisał:

Wydaje mi sie że w Polsce jako tako Microsoft nie ma swojego wydawnictwa gier, wszystkie
gry mają jeszcze jakiegoś pośredniczącego wydawcę. Jak np. Flight Simulator na PC był
od CDPu, a gry konsolowe maja roznych polskich wydawców, Thief na Xboxa jest od Cenegi
itd.

Sytuacja ostatnio chyba się zmieniła, bo takiego Dance Central 3 (końcówka 2012 roku), czy nawet Forza 5 były już w Polsce wydawane właśnie przez sam Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 18:38, Sarinew napisał:

A moze to przez Games for Windows Live? Na forum steam gry jest info, ze gry nie da sie
aktywowac, bo gfwl marketplace jest wylaczony. Wiec kupno nowego pudelka/klucza nic nie
da. Z uzywanymi pudelkami to nie wiem, ale pewnie tez moga byc klopoty. A wkrotce samo
GFWL idzie do likwidacji, wiec co to bedzie? niewiadomo-co innego miec gre na koncie,
co innego dopiero co kupic.


Tyle, że gry nie można było kupić już w dniu premiery, w 2011 roku, gdy GFWL jeszcze działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable III miało spore problemy z usługą GFWL. Steamowców (a może i wszystkich graczy), Microsoft traktował jak frajerów, którzy kupili grę i mają "wyimaginowane" problemy z nią.

Na Steamie było taki osób z problemami na tyle dużo, że Microsoft przyjrzał się sprawie. Przy okazji połowa kluczy nie działała, więc ludzie kupowali nie działającą grę. W końcu wywalili grę ze Stima i skasowali retaile.

To oczywiście tylko taka plotka, ale kto wie... Prawdziwego powodu raczej nigdy nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 14:18, Ecko09 napisał:

Wiadomo może co się stanie z Fable 3 jak zamkną GfW? Na steama przeniosą czy olewka?


Totalna olewka. Skupią się jedynie na tym,żeby DLCki dla graczy steamowych działały. A tak, to Fable III jest związane z GFWLem i upadek jednego wiąże się z upadkiem drugiego. Nie planują wskrzeszać Fable III.

Oficjalne info: http://forum.lionhead.com/yaf_postst2313_Fable-III-Steam-GFWL-Availability.aspx?= [post numer 1]


Zresztą nie ma co się dziwić, jak Molyneux uznał, że Fable III to była porażka. Poza tym Lionhead jest mocno związane z Microsoftem, a ten by sobie nie pozwolił, żeby taki partner powiedział, że GFWL to syf i on na Steam przenosi swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 12:51, maniekk napisał:

Hmm, można już kupić Fable normalnie, czy od kiedy wyłączyli gfwl gra jest martwa i nie
ma szans, aby w nią grać legalnie?

Dołączam się do pytania. Z chęcią pograłbym w wersję Steam, ale mimo że gra jest na mojej liście życzeń, to nie można jej kupić... :( wiadomo coś kiedy albo czy w ogóle będzie dostępna do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 00:18, Manigoldo napisał:

> Hmm, można już kupić Fable normalnie, czy od kiedy wyłączyli gfwl gra jest martwa
i nie
> ma szans, aby w nią grać legalnie?
Dołączam się do pytania. Z chęcią pograłbym w wersję Steam, ale mimo że gra jest na mojej
liście życzeń, to nie można jej kupić... :( wiadomo coś kiedy albo czy w ogóle będzie
dostępna do kupienia?


Z tego co patrzyłem na oficjalnym forum gry , to raczej nie będzie. Nie jesteśmy jedyni, przeważają żale, że po prostu twórcy olali grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 01:29, Manigoldo napisał:

Bez komentarza! A potem jest zdziwienie, że ludzie piracą... nie dali dwójki na PC -
spoko, ale czemu olali trójkę?!


Nie wiadomo. Podobno ten kto ściągnął dlc to je ma, ten który dopiero chciał, a w między czasie wyłączyli gfwl to ma pecha. Może przeniosą na steam, ale jest mała szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 01:29, Manigoldo napisał:

Bez komentarza! A potem jest zdziwienie, że ludzie piracą... nie dali dwójki na PC -
spoko, ale czemu olali trójkę?!


Ok, może trochę późno, ale testowałem i można zrobić offlinowy profil i normalnie grać. Znaczy gra się uruchamia i jest wybór postaci mężczyzna/kobieta. Nie grałem dalej, ale na 99% powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować