Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2011 o 16:21, Ecko09 napisał:

Jakieś porady od nośnie rozwoju postaci?

A po co? w ciągu pierwszych 2 godzin gry znalazłem sobie miecz, którym potem biłem do samego końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:21, Ecko09 napisał:

Jakieś porady od nośnie rozwoju postaci?

Eeee za bardzo nie rozumiem Twojego pytania, wszystkie młoty,miecze czy bronie palne nie różnią się od siebie niczym [tzn inne miecze od innych itp] Kombinacje w magii też nie muszą być jakieś specjalne. Grę przejdziesz bez najmniejszego problemu z maszowaniem "x" lub "lpm".
Ja Fable III nie uznaje za rpg, raczej za imitacje rpgo-slashera? tak coś w tym stylu. Gra jest prosta i oczywiście nudna po jednym dniu grania [tzn powyżej 24h przegranych już]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 11:39, Ecko09 napisał:

Czy jeśli ja gram na PC to mogę grać z kolegą ,który gra na X360?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 13:19, karolekx23x napisał:

Mam pytanie.
Jak jest z gra na PC, długość rozgrywki, sama rozgrywka itd ? Warto kupowac czy czekac
jak kiedys stanieje.

Jest tak samo jak na x36, jeśli grasz samą fabułę to max do 11h będziesz grać. Jeśli będziesz chciał na 100%[czyli znajdźki itp] to na pewno zajmie Ci to więcej czasu. A sama gra jest łatwiejsza niż na x36. Ja radziłbym jak stanieje bo aktualnie są lepsze tytuły do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak otworzyć prezenty czy coś tam? Wiem, ze to gdzieś w sanktuarium, ale gdzie -,-''
2. Kiedy będzie jakiś sklep czy cokolwiek z tatuażami? Jestem w Brightwall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 13:27, Ecko09 napisał:

1. Jak otworzyć prezenty czy coś tam? Wiem, ze to gdzieś w sanktuarium, ale gdzie -,-''
2. Kiedy będzie jakiś sklep czy cokolwiek z tatuażami? Jestem w Brightwall.

Ad 1. O drazu gdy pojawisz się w sanktuarium masz półkę z prezentami? Nie mów że nie zauważyłeś tego :O [obok Twojego psa tuż za Jasper''em]

Ad 2. Większość tatuaży będziesz musiał znaleść. w Brightwall dostaniesz pierwszy tatuaż na ramię[wymaga tego misja] wtedy właśnie w

Spoiler

obozie najemników możesz znaleść wszystkie części tatuaża z tego seta


Ale kilka też kupisz na "Rynku Bowerstone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Fable: The Balverine Order. Czytało się to fajnie, ale ogólne wrażenie psuje przewidywalność (szczególnie znając fabułę Fable III) i stereotypowa walka dobra ze złem czyli ogólnie ugrzeczniona historia bez rozlewu krwi. Kod DLC dodawany do każdej książki odblokowuje miecz Shardborne o obrażeniach 16-89. Czy w gruncie rzeczy nic specjalnego. Po szczegóły odsyłam do recenzji na moim gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 13:39, Ecko09 napisał:

Jak zdobyć te osiągnięcia? Domyślam się, ze za questy, ale od kogo i gdzie?

To są achievementy z DLC Traitor''s Keep. Musisz posiadać dodatek aby odblokować osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 15:57, Sandro napisał:

> Jak zdobyć te osiągnięcia? Domyślam się, ze za questy, ale od kogo i gdzie?
To są achievementy z DLC Traitor''s Keep. Musisz posiadać dodatek aby odblokować osiągnięcia.


Na PC gram, więc ten dodatek jest już wbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 16:13, Ecko09 napisał:


Na PC gram, więc ten dodatek jest już wbudowany.

Nawet jeśli jest wbudowany to i tak sprawdź w komnacie bo może trzeba go pobrać tak jak to było z DLC w AC:B z Leonardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:00, Ecko09 napisał:

W komnacie nie widzę tego DLC. Moglibyście po prostu napisać kto i gdzie zleca te questy
-,-''

One o ile dobrze pamiętam same się zaczynają. "Siedzisz sobie na tronie i pojawia się zabójca który ma na Ciebie zlecenie" więc może jednak nie masz tych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To DLC aktywuje się gdy przejdziesz grę. Przedtem nie da się zacząć tego zadania.

Wiem, bo je scalakowałem na xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 19:01, Ecko09 napisał:

Przeszedłem już grę...mam się udać do sali tronowej w zamku jak rozumiem?


W Sanktuarium w mapie włącz zadania. Powinno się tam pojawić stosowne (wyróżni się większą ilością pieczęci do zdobycia), nazwy nie pamiętam. Zaznacz je jako aktywne i idź za świetlistym paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować