Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2010 o 19:50, barsum napisał:

> No raczej ;)

Co do wersji PC to ciągle nie wiadomo. Peter chce aby ta wersja była równie dobra jak
konsolowa, więc trochę może to potrwać.:P


To źle bo zaczynam się niecierpliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 22:22, diablolod napisał:

kiedy premiera na pc?

O ile wiem dokładna data nie jest jeszcze znana, ale wszędzie pisze, że jeszcze w tym roku prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, skończyłem właśnie Fable 3 i skrobnąłem dość pokaźną recenzję na konsolowiec.pl - jeśli ktoś jest zainteresowany, to rzucę całym linkiem, tymczasem skopiuję kawałek podsumowania, żeby nie robić zbytniej reklamy dla strony ;-) Gra dostała ode mnie 7/10.
[...]Nie zrozumcie mnie źle. Fable 3 jest dobrą grą, przy której spędzicie wiele miłych chwil – szkoda tylko, że po dopracowaniu dosłownie kilku detali i przywróceniu tego, co zdecydowano się wyciąć mogło być o wiele, wiele lepiej. Kolejny ogromny, niewykorzystany potencjał – ale skoro bawi, to chyba jednak zasługuje na tę, dość wysoką ocenę, prawda dziewczyny?
Ot, taki przystojny, umięśniony kastrat z ładnym głosem i doczepionymi przeszczepami dinozaura. Jak to przy rewolucjach bywa.

Werdykt:
Można kupować – będzie inaczej, co nie znaczy, że niefajnie, choć GOTY to się nawet nie spodziewajcie. Przynajmniej wciąż można kopać kurczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 20:52, Izrafel92 napisał:

Ja "skonczylem" gre dzisiaj, neicale 20 min temu. Zajelo mi to ok 16h. Ale nie spieszylem
sie zbytnio wiec mozna szybciej.

Gra..swietna :D


aj to krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hammerfall87 - ale jeżeli się wgrasz, zaczniesz robić wszystko co popadnie, achievementy, coop, przejście gry innym charakterem, to czas się wydłuża. Gry z serii Fable to gry na dwa razy. Co najmniej.

@Orion - też ich nienawidziłem. Aż sam klocka kupiłem.

Ja gierę oceniam na 8.5. Jest na poziomie dwójki. Poprawiono błędy dwójki, usunięto to co wydało mi się nie potrzebne, ale także pozbawili grę tych elementów które dla Fable były kluczowe. Można powiedzieć, że dwójka i trojka się uzupełniają. Liczę na genialny balans w czwartej części.

A poza tym, ktoś gra kobietą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 21:56, Sipso2008 napisał:

A poza tym, ktoś gra kobietą? :D


Ja. Nie miałem ochoty gapić się te kilkanaście - kilkadziesiąt godzin na męski tyłek. Chociaż kanoniczna fabuła pewnie będzie się tyczyć faceta, brat mi opowie jak będą jakieś różnice, on gra gościem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można ściągnąć wieśniaka, którego zrobiłem na stronie, do gry? Oczywiście użyłem kodu i połączyłem go ze swoim kontem. Sam się ściąga przy włączeniu gry czy jak to jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 08:24, I_dont_know napisał:

Pytanie:

Spoiler

Czy po objęciu władzy w Albionie, można jeszcze wrócić na drogę do władzy?



dla tych co pytają o wersje PC, znalazłem http://gamexn.pl/newsy/read/komputerowe-fable-3-w-marcu-164


tak można :)

OGŁOSZENIE !:D
Poszukuje księżniczki z którą mogłym się ożenić zrobić jakiegoś dzieciaka i zarobić troche złota 1 tys wystarczy :D
Jako dobry Król Albionu zapewnię mojej wybrance dostatek i zamek ;P


a tak na serio to potrzebuje pare osiągnieć ca co-pa :) jest ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:35, miodus napisał:

> Pytanie:

Spoiler

Czy po objęciu władzy w Albionie, można jeszcze wrócić na drogę do władzy?



>
> dla tych co pytają o wersje PC, znalazłem http://gamexn.pl/newsy/read/komputerowe-fable-3-w-marcu-164


tak można :)

OGŁOSZENIE !:D
Poszukuje księżniczki z którą mogłym się ożenić zrobić jakiegoś dzieciaka i zarobić troche
złota 1 tys wystarczy :D
Jako dobry Król Albionu zapewnię mojej wybrance dostatek i zamek ;P


a tak na serio to potrzebuje pare osiągnieć ca co-pa :) jest ktoś chętny ?


@@barsum

Odalasz gre i wtedy masz aktualizację (w tym czasie pobiera CI sie ta postać) ale powiem CI szczeze ze nawet tego nie zauważysz beznadziejnie to zrobili


kurde zamiast edytuj wcisnąłem odp <facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do grających w Fable III. Czy jeśli mamy rozwiniętą wole na spory poziom to pojawiają nam się te magiczne żyły(niebieskie) jak w Fable II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 09:41, Noma napisał:

Cześć, mam pytanie do grających w Fable III. Czy jeśli mamy rozwiniętą wole na spory
poziom to pojawiają nam się te magiczne żyły(niebieskie) jak w Fable II?


na stałe nie :) ale podczas rzucania czasru bedą się pojawiać :) chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 10:31, miodus napisał:

> Cześć, mam pytanie do grających w Fable III. Czy jeśli mamy rozwiniętą wole na spory

> poziom to pojawiają nam się te magiczne żyły(niebieskie) jak w Fable II?

na stałe nie :) ale podczas rzucania czasru bedą się pojawiać :) chyba


W takim razie możesz liczyć na swoją księżniczkę w tym tygodniu jeśli jeszcze żadnej nie znalazłeś :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 11:10, Noma napisał:

> > Cześć, mam pytanie do grających w Fable III. Czy jeśli mamy rozwiniętą wole
na spory
>
> > poziom to pojawiają nam się te magiczne żyły(niebieskie) jak w Fable II?

>
> na stałe nie :) ale podczas rzucania czasru bedą się pojawiać :) chyba

W takim razie możesz liczyć na swoją księżniczkę w tym tygodniu jeśli jeszcze żadnej
nie znalazłeś :d

brak chętnych mój ksiąze jest chyba za mało atrakcyjny ;P no to się ugadamy przy okazji otworzymy demoniczne drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować