Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Oczywiście także poszukuję księżniczki ... ale chyba prościej mi będzie zrobić księżniczke i ją hajtnąć za achiki =]

s3kundo - gamertag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie zanim zamówię Fable III.
Jak to jest z otyłością tam? Bo w Fable II jeśli nie miałeś DLC to ciężko było schudnąć bo selery rzadko się spotykało :/
Tutaj też jest problem z byciem szczupłą księżniczką np? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:56, Noma napisał:

A no i czy nadal są te blizny? Jeśli tak to jak je usunąć?

warzyw jest duzo do kupienia na straganach także nie ma co się martwić o wagę;)

Blizny nadal są działają na tej za sadzie ze jak ktoś Ciebie zabije to dostajesz blizne (ale tak na prawde ja przeszedlem całą gre i nie zginąłem ani razu gra jest po prostu łatwa :) ) a środka na ich likwidowanie nie znalazłem nie wiem czy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i mam jeszcze pytanie co do tego ''''DLC'''' które widnieje na aukcjach sklepu gram.pl co to dokładnie za DLC? Daje coś nowego pożytecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 16:48, Noma napisał:

A i mam jeszcze pytanie co do tego ''''DLC'''' które widnieje na aukcjach sklepu gram.pl
co to dokładnie za DLC? Daje coś nowego pożytecznego?

te DLC to chyba pare miksturek zdrowia spowolniena czasu bronie (chyba2 ) nic specjalnego ale za free wiec moze byc :)

Co do limitki to tak (sam taką posiadam) dostajesz psa boksera, miecz (wilcza zguba 66 ATAKU CHYBA ) i powiem Ci ze ten miecz jest bardzo użyteczny będzie Ci towarzyszył przez pół gry na pewno :) dalej dostaniesz jeszcze 2 stroje na każdą płeć ;) aa i dostaniesz jeszcze dodatkowe mieszkanie (nawet specjalne się nie przydaje bo się nim nic nie robi tylko śpi ale ładnie zrobione jest :) no ale sama limitka bardzo ładnie wygląda więc na prawdę dla samego wyglądu warto ją kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 17:29, miodus napisał:

> A i mam jeszcze pytanie co do tego ''''DLC'''' które widnieje na aukcjach sklepu
gram.pl
> co to dokładnie za DLC? Daje coś nowego pożytecznego?
te DLC to chyba pare miksturek zdrowia spowolniena czasu bronie (chyba2 ) nic specjalnego
ale za free wiec moze byc :)

Co do limitki to tak (sam taką posiadam) dostajesz psa boksera, miecz (wilcza zguba 66
ATAKU CHYBA ) i powiem Ci ze ten miecz jest bardzo użyteczny będzie Ci towarzyszył przez
pół gry na pewno :) dalej dostaniesz jeszcze 2 stroje na każdą płeć ;) aa i dostaniesz
jeszcze dodatkowe mieszkanie (nawet specjalne się nie przydaje bo się nim nic nie robi
tylko śpi ale ładnie zrobione jest :) no ale sama limitka bardzo ładnie wygląda więc
na prawdę dla samego wyglądu warto ją kupić :)



A ten DLC można jakoś ściągnąć za free czy on tylko na gram.pl jest? Bo limitka w sklepie gram akurat niedostępna :/ A chciałbym jak najszybciej kupić Fable III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 20:34, miodus napisał:

te zwykle DLC ?
jest dodawane to kazdej nowej gry

a jesli chodzi CI z limitki to nie da rady


Chodziło mi o ten z miksturkami broniami ten taki nic specjalnego ale za free to ok ^^
we wtorek-środę zamówie FIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ożeniłem sie juz zrobiłem dzieciaka i nawiązałem współprace zostało mi jeszcze zdobyć tys w świecie gracza ;)
910/1000 juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 15:22, Noma napisał:

Buuu... miałeś na mnie poczekać do końca tego tygodnia ;s
Widzę prosto się zdobywa achi w FIII

nie są takie trudne spoko pomogę CI jeszcze ;) tylko narazie gre pozyczam koledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mój kod do edycji limitowanej niedziała.

niedostałem psa boksera ani tej miejscówki, która była dołąnczona do edycji limitowanej.

Dostałem jakiegoś innego psa, szkocki strój i niedostałem tej miejscówki.

Pomóżcie mi niewiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 17:07, mistrz917 napisał:

Cześć

Mój kod do edycji limitowanej niedziała.

niedostałem psa boksera ani tej miejscówki, która była dołąnczona do edycji limitowanej.

Dostałem jakiegoś innego psa, szkocki strój i niedostałem tej miejscówki.

Pomóżcie mi niewiem co mam robić.

miałem to samo dostep do miejscowki uzyskasz dopiero gdy otworzysz prezent w sanktuarium (paczka a w środku list od wydawców)
pies itp bedą w skrzynce w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 23:10, mistrz917 napisał:

Ale kiedy dostane te prezenty jak narazie niedostałem żadnej paczki odnoszącej się do
tej miejscówki a psa dostałem tylko seter nie bokser

jak jestes sanktuarium to tam gdzie masz mape po levej stronie masz taką półkę i tam leżą prezenty otwierasz je i dostaniesz ten papier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować