Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 15:04, Ecko09 napisał:

W Fable 3 jest coop tak? Na czym on polega? Z tego co kojarzę nie jest to taki standardowy
coop jak np. w Gears of War.

W co-opie może być max razem dwóch graczy, a polega to na tym że np Ty wbijasz do "świata" kolegi i pomagasz mu w jego przygodach. Możecie ofc mieć ślub,sex czy też dzieci. Możecie założyć wspólny biznes aby zyski były większe.
Ogólnie znudzi się po kilku dniach jak całe Fable. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem, instalacja Fable poszła bez problemu tak samo włączenie. Ale gdy już wczytuje grę grafika zaczyna skakać, rwie strasznie i pojawia się wiele artefaktów tak samo na minimum jak i na maximum detali. Moja grafika to Radeon 4890 2 gb ramu , procesor AMD athlon 5200+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:05, Xanas napisał:

Nic sie nie przegrzewa bo sprawdziłem programami.. więc nie wiem co to może być :(


To nie wiem, a sterowniki do karty graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 16:21, Ecko09 napisał:

Ile zajmuje przejście Fable 3?

Jak dla mnie, jeśli tylko Fabuła to 10h.
Z questami pobocznymi i wszystkimi znajdźkami zejdzie wiadomo "troszkę" dłużej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:04, Noma napisał:

> Ile zajmuje przejście Fable 3?
Jak dla mnie, jeśli tylko Fabuła to 10h.
Z questami pobocznymi i wszystkimi znajdźkami zejdzie wiadomo "troszkę" dłużej. ^^


W pctowej wersji Fable są chyba te dodatki wszystkie, no nie? Nie jestem pewien, ale jesli tak to napewno wiecej niz dyszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 20:27, Almarcino napisał:

W pctowej wersji Fable są chyba te dodatki wszystkie, no nie? Nie jestem pewien, ale
jesli tak to napewno wiecej niz dyszka :D

Czyja wiem? Według moich informacji było tylko 1 DLC do Fable III to z więzieniem. A ono jest na max godzinkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:30, Almarcino napisał:

Lada chwila premiera Fable 3, a tu taka cisza?
Skoncze grać w Wieska 2 i zapewne kupie fable, bo jesli jest chociaz troche tak dobre
jak jedynka to szykują sie kolejne godziny grania. Pierwsza część byla miodna :)


premiera to była w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się dołączyć do świata innego gracza. Pomagałem mu w głównym zadaniu, które akurat już miałem zrobione. Po przejściu jednej bramy...bolek, z którym grałem, wywalił mnie z gry : P.

Później do mojego świata dołączył inny gościu i tu się zastanawiam. Czy mieszkańcy miasta odradzają się jakby ktoś by mi ich zabił? Bo akurat typ dołączył kiedy grałem na lutni i jedynie w tle widziałem jak wyjął pistolet, a potem znikł mi z kadru i zacząłem słyszeć tylko jakieś wybuchy i krzyki (przez co mnie rozpraszał i kusiłem na lutni). Potem jak wylazł to miałem problem z ukończeniem jednego pobocznego zadania i właśnie nie wiem czy to nie przez, że może zastrzelił mi kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty nikogo nie zabiłeś to jasne że on musiał sobie postrzelać kiedy Ty grałeś na lutni.
Twórcy mówili że co-op ma być tutaj czymś większym, więc pewnie to co zrobi Twój kompan w Twoim świecie zostanie już u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie dotyczące wersji PC.
Czy będzie ona kiedykolwiek dostępna w wersji pudełkowej w normalnym sklepie?
W empiku ni widu ni słychu, w media markt i saturnie to samo... W sklepie gram.pl jest dostępna i ostatecznie mógłbym nabyć ją w ten sposób. Wolałbym jednak przejść się do tradycyjnego sklepu.
Wiadomo coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 15:29, Wiles napisał:

Mam takie małe pytanie dotyczące wersji PC.
Czy będzie ona kiedykolwiek dostępna w wersji pudełkowej w normalnym sklepie?
W empiku ni widu ni słychu, w media markt i saturnie to samo... W sklepie gram.pl jest
dostępna i ostatecznie mógłbym nabyć ją w ten sposób. Wolałbym jednak przejść się do
tradycyjnego sklepu.
Wiadomo coś na ten temat?

MOŻNA ZAKUPIĆ W SKLEPIE KOMPUTRONIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fable III na PC jest w wersji pudełkowej, po prostu sklepy w Twoim mieście są słabo zaopatrzone widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować