Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Ja mogę opisać, bo chociaż go nie mam to dużo o nim czytałem. Całe DLC nie da ci więcej niż godziny gry, nawet achievementów do niego nie dodali. W tych 250MB Free Weapons Packa jest już ukryte, czyli było przygotowane od dawna(znowu wycinają mały skrawek gry...). A teraz do rzeczy co jest w tej godzinie:
1. Quest dziejący się pod Bowerstone. Jest on krótki (ok. 25 min), pod koniec dokonujesz wyboru(wpływ bardziej widoczny niż te królewskie) oraz dostajesz dodatkową zonkę z budynkami do kupienia oraz nowymi obywatelami królestwa.
2. Obóz najemników postanowił być stworzyć atrakcję turystyczną. Strzelnica z nagrodą niczym w F2, tyle że niestety łatwiejsza.
3. Odblokowana zostaje arena w domu Łupieżcy. Też niestety łatwa.

DLC jak już wiesz działa i kosztuje 400 MSP. Jak jesteś fanem Fable to możesz wziąć, ale wg mnie, chociaż bardzo lubię tę grę, nie opłaca się wydawać tych punktów na ten dodatek. W szczególności, że jest teraz promocja i Trials HD kosztuje tyle samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z questem pobocznym. Chodzi o wyścigi kurczaków, nie da się tego questa ukończyć. Postawiłem już chyba z 20x i nic. Wchodząc w mapkę i chcąc wybrać jakiś inny quest z dostępnych w mieście dostaję wiadomość, że nie mogę go teraz zaznaczyć, bo wykonuję aktualnie właśnie to zadanie z kurczakami. To jakiś błąd? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie na odgrzanie kotleta a mianowicie, wpadłem dzisiaj na jeden news dot. Fable

http://www.gram.pl/news_8QfqHOm0_Zapowiedziano_powiesc_osadzona_w_swiecie_Fable_do_ktorej_dolaczony_bedzie_kupon_na_bron.html

I zastanawiam się, czy ktoś wie czy ta książka zostanie wydana w Polsce ? Lub czy może już została wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś sobie ową książkę osadzoną w świecie Fable. O samej książce póki co jeszcze nic nie mogę powiedzieć (poza tym, że ma fają okładkę) gdyż nie zacząłem jeszcze czytać. Mogę natomiast powiedzieć, że kod na broń dołączony do książki odblokowuje miecz Shardborne o obrażeniach 16 (0 gwiazdek) - 89 (5 gwiazdek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi którzy ukończyli grę jako "dobry władca" czyli wasz skarbiec był na 0 lub mniej.
Otóż po ataku ciemności na ulicach Albionu nie ma żadnych ludzi.. sklepy pozamykane a ja nie mam z kim wejść w interakcję ;s Biega czasem kilku strażników ale i tych jest mało. To z czasem minie czy muszę przejść grę jako "zły władca" aby uratować ludzi i później z nimi biegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 09:19, Noma napisał:

Mam pytanie do ludzi którzy ukończyli grę jako "dobry władca" czyli wasz skarbiec był
na 0 lub mniej.
Otóż po ataku ciemności na ulicach Albionu nie ma żadnych ludzi.. sklepy pozamykane a
ja nie mam z kim wejść w interakcję ;s Biega czasem kilku strażników ale i tych jest
mało. To z czasem minie czy muszę przejść grę jako "zły władca" aby uratować ludzi i
później z nimi biegać?



Wystarczy uzbierać kasę przed ostateczną bitwą. Wystarczy kupować wszystkie posiadłości i je wynajmować. Ja sam przed ostatnią bitwą miałem ostrą nadwyżkę, więc albionczycy nie mieli się czego obawiać.

Ale, tak. Tak już pozostanie, sami strażnicy i ewentualnie ludzie z zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to troche głupie że musimy zostać złym władcą aby później mieć kogo złapać za rękę.. no nic zaczynam grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 15:06, Noma napisał:

Aha, no to troche głupie że musimy zostać złym władcą aby później mieć kogo złapać za
rękę.. no nic zaczynam grać od nowa.


Nie musisz! Złym zostajesz gdy słuchasz Łupieżcy i ignorujesz lud. Dobrym gdy go nie słuchasz i opiekujesz się poddanymi, ale także możesz ich uratować będąc dobrym. Wystarczy jak mówiłem uzbierać kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 15:12, Sipso2008 napisał:

> Aha, no to troche głupie że musimy zostać złym władcą aby później mieć kogo złapać
za
> rękę.. no nic zaczynam grać od nowa.

Nie musisz! Złym zostajesz gdy słuchasz Łupieżcy i ignorujesz lud. Dobrym gdy go nie
słuchasz i opiekujesz się poddanymi, ale także możesz ich uratować będąc dobrym. Wystarczy
jak mówiłem uzbierać kasę...

Tzn mogę być dobry tyle że i tak muszę jeszcze raz grać tak? [jestem już po bitwie o Albion z ciemnościami na 1 save]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak. Po prostu graj dobrą postacią, tylko, że tym razem zbieraj kasę. Kupuj posiadłości i je wynajmuj. Przy okazji wbijesz aczika na wartość posiadłości. Pod koniec powinieneś mieć dwa razy tyle kasy ile potrzeba na uratowanie całego Albionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:26, Ecko09 napisał:

Fable 3 brać na PC czy na x360?

Bierz gdzie Ci się będzie lepiej grało.
Na PC ma dojść tryb "hardcore" ale znając życie nie będzie dużo cięższy od normalnego skoro i tak w Fable jesteśmy nieśmiertelni, najbogatsi[ co wiąże się z kupnem mnóstwa mikstur]
Ja FIII mam na x36 ale jeśli będzie luźna kasa kiedyś lub promocja to spróbuje na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zdobyć ostatnie ulepszenie pistoletu muszę zaprowadzić do łóżka cztery osoby na raz. Problem w tym, że nie mogę złapać za rękę więcej niż jedną osobę. Próbowałem prowadzić je do swojego domu po kolei, ale przyprowadzone wieśniaczki nie chcą czekać i jak tylko wyruszę po kolejną "ofiarę" ta pierwsza ucieka. Zauważyłem, że prostytutki podążają za nami bez konieczności trzymania za rękę, ale znowu - więcej niż jedna nie chce za mną iść. Tak więc udało mi się złapać żonę za rękę i namówić jedną prostytutkę (męską - sic!) aby za mną podążały, ale to maksimum. W jaki sposób zaciągnąć na raz cztery osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:26, Ecko09 napisał:

Fable 3 brać na PC czy na x360?


360 = acziwmenty

ciemna strona czeka, dołącz do niej. mamy ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować