Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do World of Warcraft zapowiedziany

78 postów w tym temacie

GENIALNE :D Pierwszy raz komuś udało się mnie zrickrollować, zawsze to ja rickrollowałem xD Ale w WoWa nie gram, więc o samym dodatku nic nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeśli chodzi o rynek gier, to już nawet na blizzardzie nie można polegać. Czytałem jakie zmiany wprowadza dodatek i niestety muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany. Spełniły się moje koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam za wpadkę z trailerem. Pośpiech, natłok informacji i potem tak wychodzi, że się nie ten kod wstawia. Ech... I oczywiście dziękuję za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, obejrzałem trailer i myślę sobie, że Blizzard ciut przegiął z Worgenami, ale powrót Goblinów do Hordy, przynajmniej częściowy, jest IMHO bardzo dobrą zagrywką. Latające mounty w Azeroth? Gites. Transformacja świata? Very nice. Ale wymieszanie ras/klas jest po prostu głupotą, zagrywką pod publiczkę wymagającą jedynie MMORPGowej, czystej rozrywki. Chętnie zobaczę DOBRE wytłumaczenie, dlaczego taki Tauren mógłby śmigać jako Paladyn.
Ale co ja mogę? Jestem dziwką Blizzarda. Już odkładam kasę, żeby kupić sobie EK Cataclysmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiaq - co do Świętych Krów - poleć sobie do Thunder Bluff do Elder Rise i posłuchaj rozmowy dwóch druidów, a będziesz miał odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać lore, bo wiele zmian jest w lepszy lub gorszy sposób wytłumaczone. Przykładowo spodobał mi się sposób wprowadzenia magow dla Night Elfów. Co do samego filmiku i zmian - idealne :) Nie mogę się doczekać Orgrimaru nowego. Czyzby miał przypominać Warsong Holdt w Northrendzie z architektury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:28, pepsi napisał:

Najmocniej przepraszam za wpadkę z trailerem. Pośpiech, natłok informacji i potem tak
wychodzi, że się nie ten kod wstawia. Ech... I oczywiście dziękuję za zwrócenie uwagi.


Jaka tam pomyłka :P. Przyznaj się, że chciałeś wszystkich wyrickrollować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować