Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard będzie robił gry na konsole!

66 postów w tym temacie

"Spotkaliśmy się z głównymi producentami konsol, którzy wysunęli kilka całkiem sensownych argumentów."
opłacimy wam marketing, głupie zestawy mapek sprzedają się jak bułeczki, a sami gracze mają niższe wymagania? Jakoś w tym tonie wypowiadał się jeden z szefów Ubi niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wczesniej wiekszosc ich gier na PC byla wydawana tez na konsole wiec to nie bylo by az tak zaskakujace . Ciekawe tylko przy ich tempie jak za 3-5 lat zaczna to kiedy skoncza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki beda tworzyc takze na pc , jest to swietna wiadomosc:) zawsze bylem przeciwnikiem ideii exlusiveow na poszczegolne platformy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale SC 2 z całym jego rozbudowaniem wyprzedzającym o miliony lat świetlnych np. Halo Wars sobie nie wyobrażam na konsolach, Diablo jeszcze ale i tak będzie trochę niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:50, Miniu napisał:

Przeciez wczesniej wiekszosc ich gier na PC byla wydawana tez na konsole wiec to nie
bylo by az tak zaskakujace . Ciekawe tylko przy ich tempie jak za 3-5 lat zaczna to kiedy
skoncza .

Większość? Czy ja coś przespałem? Wiem o Diablo na PSX i nic więcej. Może jakby Mac był konsolą (nonsens) to owszem, ale tak Twój komentarz trąci myszką.

No i Diablo3 na konsole? Z tego co relacjonowano to trzeba non stop używać skilli a nie siekać. Trudno mi sobie wyobrazić Diablo2 na konsolach a co dopiero część trzecią. No ale zobaczymy, w końcu takiego Sacreda2 przenieśli i zebrał lepsze oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[cyt] To w takim razie oczekuję nowego, lepszego i ładniejszego Starcrafta: Ghost na X360 i PS3 pod koniec obecnej generacji konsol ;) [/cyt]

Toć to blizzard, jak za pięć lat zaczną pracę to wyjdzie pod koniec życia konsol które będa po następnej generacji ;). Zakładam naturalnie że nowa generacja = nowy model, bo z obecnych na rynku tylko wii zasługuje na to miano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze.

Mam nadzieje że Blizzard to będzie jeden z innymi kilkunastoma developerami przykładał się do pisania na PS3. Jestem ciekaw ich zdania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że fuzja Activision i Blizzarda tak się skończy. Teraz, to już żadna firma nie będzie chciała robić gier tylko na PC. Koniec świata, armagiedon...kasa z WoWa im nie wystarczy? Mogliby za to dużą wyspę kupić, albo nawet kilka. Mam nadzieję jedynie na to, że cały czas główną platformą Blizza pozostanie PC i to na niego będą robić gry w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze cos omine bo niechce mi sie sprawdzac ale byl Starcraft na N64 i Warcraft2 na PS. Portow na konsole nie maja Diablo 2 , Warcraft 3 i WoW . Jak widac robienie gier na konsole to dla Blizzarda zadna nowosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym chyba w zeszłym roku. Blizzard jest w posiadaniu silnika graficznego na PS3, więc to tylko kwestia czasu :P. Poproszę Diablo III. Co do innych konsol, nie interesuje mnie to ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej określić newsa jako "Blizzard wróci do tworzenia gier na konsole" bo jak czytam niektóre opinie, to nic tylko złapać się za głowę. Sam jestem graczem stricte PC, ale wcale nie mam żalu, nie czuję się "zdradzony" itd.

Przystosowanie Diablo 3 do konsoli, to byłby pikuś. Zastosowanie systemu podobnego jak w X-Men Legends czy jego sequelach i już jest okej. I przycisków by starczyło. Starcraft 2... to już inna bajka, ale akurat w przypadku strategi zawsze uważałem, że gra w nie na konsoli to nie to. No chyba, że za pomocą myszki i klawiatury. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee powiedzcie ze to nie prawda z tymi konsolami. Kolejna firma zejdzie na psy ehh :( . Jesli kiedys dojde do włądzy :p to wydam zakaz używania konsol.
Dlaczego jestem taki niechętny? Dotknąłem sie raz konsoli w media markt i zagralem w gre dobrze mi znaną z pc. Wywarło to na mnie ogromny uraz psychiczny gdyż uznałem że nie da się w to grę grać w taki sposób. Co by było gdybym zaczął od grania na konsolach a nie na PC? a to że całą masę tytułów uznałbym za niemożliwe do grania i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..No faktycznie, diabo 1 & 2 na playa pierwszego wyszło, ale...obsługa itd duuzo gorzej niż na klonie. Nie da się niestety pykać w strategie i gry typu point & click (point & kill ??) na konsolach. W przypadku przebudowy sterowania jak miało to miejsce na PSx (w diablo 2) z lekko RPGowego hack & slasha robi się zręcznościowa naparzanka + rozwój postaci i potiony... To nie to jak dla mnie. Zresztą, już widzę na battle.net klany konsolowców VS pc... Porażka heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować