Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na co czekają posiadacze PSP?

25 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

PlayStation Portable to naprawdę dobry sprzęt - można przeglądać internet, słuchać muzyki, pokazać znajomym zdjęcia, czy odpalić film. Wielu graczy uważa jednak, że Sony zapomniało o podstawowej funkcji konsoli i PSP cierpi na brak dobrych gier.

Przeczytaj cały tekst "Na co czekają posiadacze PSP?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Dissidii jestem skłonny kupić PSP ale dopiero jak kupie PS3 :)

A dodam że gra początkowo była robiona na PS2 szkoda że nie skończono ale posiadacze PSP będą mieli genialną bijatyke w realiach FF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PSP i na 100% muszę mieć któryś z tych tytułów. Co do Assassin''s Creeda, będzie to kontynuacja pierwszej części znanej z PC czy innych konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omajgad... wiedziałem, że PSP ma mocny line-up, ale że aż tak? ;''o
Na koniec roku przewidywałem ''tylko'' kupno nowej grafiki i MW2, skąd ja wezmę kasę na moje must-have''y z peepeka? ;F
LBP bo tak, Soul Calibur bo Tekken był straszliwie nudny, a AC:B... bo smutno by było przegapić spinoffa Assassina, który jest exclusivem akurat na jedyną konsolę, którą posiadam ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP i zaluje, ze najpierw nie nabylem iPhone. Bo gdybym najpierw mial iPhone to bym PSP nie kupowal. A tak konsolka Sony lezy i kurzy sie. No czasem w Tekkena zagram, ktory byl dolaczony do zestawu. Jesli chodzi o sluchanie muzyki to mam iPhone. Podobnie jesli chodzi o odpalenie filmu, pokazanie zdjec czy przegladanie internetu. Co sie zas tyczy gier to wiele bardzo fajnych na iPhone jest calkowicie za darmo w AppStore. A te platne kosztuja najwyzej 9.99 euro, ale i tak czesto sa promocje i przeceny. Wiec jesli chodzi o granie na iPhonie to jest bardzo tanie, wygodne i dajace sporo frajdy. No i jeszcze moge dzwonic i wyslylac SMSy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze PSP czekają na pieniądze za które kupią inną konsolkę.

Naprawdę.
Niektóre gry wyglądają jakby robione były na komórkę. Co znaczy, że znane tytuły nie dają nawet połowy przyjemności czerpanej z oryginalnych wersji. Po co na PSP gry FPP z uciążliwym sterowaniem i z bezsensownym wspomaganiem celowania. Dużo lepiej prezentują się gry w stylu Loco Roco (casual czy tam niezależne)) lub ewentualnie samochodówki (tu 3d ma sens). Reszta to żałosne próby oddania wersji ze stacjonarnych konsol, służące raczej szpanowaniu 3d w małym pudełku :). To trochę jak 3d w komórkach. Niby dobrze wygląda, ale... no właśnie.


PSP nie polecam, chyba, że ktoś planuje grać w gry z pomysłem, których niestety większość wychodzi tylko w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PSP przeszedłem 2 tytuły, GoW i KILLZONE i leży i się kurzy. Do tego w GoW zrobiłem juz wszystko po kilka razy co było do zrobienia. Nawet bateria już całkiem padła jak sprawdzałem ostatnio. GT i AC pewnie kupię, ale to zdecydowanie za mało żeby ożywić ta konsolkę. Podobnie sytuacja ma się z PS3 kilka tytułów które zajmują zaledwie kilka godzin??? Też stoi i się kurzy... Więcej gier chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na dobre tytuły na PSP...i liczę na to że tym razem się nie zawiodę. Moje największe nadzieję
i obawy wiąże z AC. Altair był niesamowity na "dużych" konsolach i chciałbym żeby taki był na moim PSPku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem to co zawsze mówi sony: rok PSP/PS3 będzie w tym/przyszłym roku...
soul calibur i tekken... tego mi będzie brakować na NDS... ponadto żałuję że nie zagram w god of war... a jeżelibym miał PSP to do kolekcji bym jeszcze dołożył killzone i LBP... i więcej gier mnie interesujących nie widzę na tę konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych gier wymienionych w newsie, należy jeszcze doliczyć wiele innych ( niekoniecznie tytułów ekskluzywnych )
Colin McRae: DiRT 2, Need for Speed Shift, Marvel: Ultimate Alliance 2, MotorStorm: Arctic Edge, Shadow of Memories, Jak and Daxter: The Lost Frontier, Grand Theft Auto: Chinatown Wars, F1 2009, Tekken 6, Football Manager 2010, WWE SmackDown vs. Raw 2010, Silent Hill: Shattered Memories, SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3.
Czyli będzie w co grać.
A i przyszły rok zapowiada się równie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Little Big Planet na PSP, fajnie :-) Ale ja chętnie oczekuję na Gran Turismo i chętnie też zagram w Assassin''s Creed tylko mam nadzieję, że nie będzie on "inny" czyli np. widok z góry itp jak to było w przypadku killzone który w sumie i tak nie jest zły. A Soul Calibur: Broken Destiny , hmm... na razie gram w tekkena i raczej poczekam na tekkena 6. Wolał bym Street Fighter IV na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Assasina nie powiedzial bym abym czekał bo wersja pc mnie szybko znudziła i Gran Turismo bo jakoś samochodówki mnie na psp nie wciągneły. Brakuje tu innych tytułów na które czekam : Persona 3, Valkyrie Chronicles 2, Tekken 6, Silent Hill: Shattered Memories, Kingdom Hearts Birth by Sleep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:43, Tom_pl napisał:

i tak jestem w trakcie kupna NDSi.


Eeee, no co ty? Co ci się podoba w NDSI które jest prawie 2x droższe od psp?... aparat który masz zapewne w telefonie? Gry które są o wiele słabsze i gorsze niż te na psp? A może dotykowy ekran którym chcesz przepłacić 400zł i gry ? No jak tam chcesz, ja mam od tygodnia psp i jestem zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby dwie konsole cierpią na brak dobrych gier. Na DSa jak jest już dobra to nie 3D. Na PSP niewygodnie sterowanie. Teraz widzę wyjdą fajne gierki na PSP i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować