Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alpha Protocol - znamy minimalne wymagania sprzętowe

19 postów w tym temacie

Niskie te wymagania.

E tam, nie tak dużo tego miejsca na dysku, biorąc pod uwagę, jakie pojemności teraz HDD osiągają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich newsach zawsze jest wszystko pięknie, dopóki nie zobaczy się miejsca na dysku twardym. Niby można kupić nowy dyska ale komu chce się znowu babrać z "windą" niepotrzebnie skoro jeszcze nie padła? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę z niecierpliwością. To będzie taki Metal Gear Solid na PC :P. Mam nadzieję, że się nie zawiodę tak jak na Velvet Assassin. Pojemność? Przeżyję, bywały gorsze gry. Wymagania typowe jak na Unreal Engine 3. Na pamięć je znam. Prawie wszystkie gry nim napędzane mają takie wymagania, czyli procek 2,4GHz, 6800GT, lub porównywalny (chyba z kosmosu) 1300XT, 1GB...standardzik jeśli chodzi o UE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugsidian Entertainment i kredyt zaufania? Mało co z krzesła ze śmiechu nie spadłem.

Wymagania dziwnym trafem mi przypominają wymagania NWN2 (P4 2GHz, 512MB RAM, 6800GT)...

Jeśli engine gry ma być napisany w taki sam sposób jak w NWN2, to powyższe wymagania można zwinąć w rulonik i bez wazeliny im....... Ale z drugiej strony, skoro wymagania są tak bardzo podobne mimo upływu czasu i posunięciu się technologii do przodu, to może nauczyli się pisać działający kod? ;-)
There is still hope!

edit: No tak, nie doczytałem, piszą na UE3 - zdecydowanie jest nadzieja ;-) Może nie uda im się za wiele zepsuć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu wszystkie gry na UE3 mają w wymaganiach minimalnych gf6800+ a na 6600 chodzi bez problemu :)
A Pan_Prezes zapomniał ile to gier na UE3 ma takie same wymagania jak Alpha Protocol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:04, Mis776 napisał:

GTA 4 czy Wiedzmin zajmowały wiecej miejsca na dysku czyli z ta grą mój twardziel też
sobie poradzi :)


A nieprawda. Wiedźmin zajmuje 8,5 GB. Dopiero gdy zainstalujesz wszystkie wersje jezykowe (kantoński, fiński, mongolski, estoński, suahili, afrikaans) instalacja wyniesie około 13,5 GB. Wiem, bo mam zainstalowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować