Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Hans Zimmer skomponuje muzykę do Modern Warfare 2

14 postów w tym temacie

No ja też się cieszę i powiem szczerze, że gdybym nie miał w planie kupna tej gry to zrobiłbym to dla samego soundtracku (zresztą pewnie i tak będzie dostępny oddzielnie). Jeden z trzech najlepszych kompozytorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gwiazdy podkładają głos do MW2, teraz jeden z najlepszych kompozytorów robi muzykę. Do tego pewnie świetnie przedstawiony konflikt zbrojny i najlepsza rozgrywka, jaką może oferować gatunek FPS. Czego chcieć więcej? Tylko kupować. Gra roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GSA to praktycznie najpoważniejsza agnecja, skupia większość najlepszych i najbardziej rozchwytywanych kompozytorów. Jeśli na ich stronie pojawiła się taka informacja, to moim zdaniem śmiało można ją uznać za oficjalne potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ilość newsów na temat MW2 i nazwiska w jakich są wymieniane, coraz mniej dziwie się słowom pewnego analityka. Hans Zimmer, ekhm, 50 groszy, Gaz, kurczaki, tak doborowej obsady to dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o tą grę jestem spokojny gdy tylko dowiedzialem sie ze robi ją IW :) Chłopaki już przy 3 grach nie nawalili , wręcz przeciwnie więc IMO i tym razem będzie hicior :) A coraz to nowsze newsy i gameplaye tylko to potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony kompozytor muzyki filmowej ;] To kolejny argument za zakupieniem tej gry. Raczej nie zdarzają mu się słabsze soundtracki więc szykuje się świetna oprawa audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka pana Zimmera jest świetna, szkoda tylko, że często powtarza już znane kawałki. Posłuchajcie sobie jego soundtracków z filmów, do których komponował muzykę to zauważycie, że większość jest bardzo do siebie podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Muzyka pana Zimmera jest świetna, szkoda tylko, że często powtarza już znane kawałki. Posłuchajcie sobie jego soundtracków z filmów, do których komponował muzykę to zauważycie, że większość jest bardzo do siebie podobna.


no z deczka są podbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować