Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim - zapowiedziano demo

17 postów w tym temacie

Oby dwójeczka okazała się chociaż w połowie tak świetna jak część pierwsza a będę się bardzo cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<zaciska kciuki>
No no, to ten rok może jednak nie będzie growo taki straszny! ^^

Jedyne co mnie smuci to fakt, że pod duperelowatym niusem "hey, a w MW2 będzie można grać jak Max Payne, yiihaa!" wpisał się cały tabun ludków, a pod wiadomością o demie całkiem obiecującej gry, następcy wielce sympatycznej strategii (?) jestem dopiero ósmą osobą, która się jakoś bardziej zainteresowała. Co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Dexter_McAaron
Zgadzam się z Tobą, że gierka jest pierwsza klasa ALE chyba więcej osób woli pograć w strzelanki czy gry akcji, niż w strategie. To też zależy jaką gra ma promocje. Nie wszyscy w gąszczu nowości trafią akurat na tą czy inną pozycje. Tak o tym myśle, i ciekaw jestem jaki gatunek zajmowałby 1 miejsce wśród gier komputerowych, jaki 2, 3 i tak dalej.
Swoją drogą to REDAKCJA gram.pl mogłaby wprowadzić jakąś sondę dotyczącą najbardziej lubianych gatunków !!! :-)
Tylko jest sporo osób które nie uważają tylko jednego gatunku, a kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A M2 kupie bez zastanowienia na .... xklocka oczywiście :] Oby tylko dobrze wersje na konsole dobrze opracowali (a nie jak niektórych tytułów bo różne rzeczy się zdarzały ;]) A co do jedynki mmmmmmiodna gram :D nawet dziś można z miłą rososzką ją odpalić i patrzyć z zachwytem jak całe królestwo rośnie,żyje,walczy na twych oczach.

Po prostu mym jedynym małym marzeniem jest aby Jedynka była choćby tak samo dobra jak dwójka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 20:21, Kacper_1984 napisał:

Tylko jest sporo osób które nie uważają tylko jednego gatunku, a kilka...

Ale znacznie więcej takich, co nie odróżniają FPS od RPG więc taką sądę można sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 01:46, Dexter_McAaron napisał:

Dobrodzieju, Failout wyszedł już rok temu...... Też nad nim ubolewam, też szaty rozrywam,
ale trzeba żyć dalej!

Oblivion, Fallout, Bioshock, Mass Effect - to przeszłość ale świadomość graczy trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ale czemu do tego grona wrzuciłeś Bioshocka? o.O Ta gra przecież nigdy nie udawała że jest czymś więcej niż FPSem z ciekawą historią oraz systemem rozbudowy broni i "broni", co też wcale w świecie shooterów ewenementem nie było.

A to, że żyjemy w świecie oraz w czasach gdy niektórym ludkom wystarczy to, aby nazywać to już elementami RPG, to raczej nie jest winą twórców. I troszkę mi szkoda że zestawiłeś ich produkt z wątpliwymi dziełami Bety albo upadłego Bioware''u.

Zaś kwestia "świadomości graczy"... well, jak widzę hype wokół Originsów, gdzie wystarczy wrzucić aż wulgarnie cycate panie, smoki i juchę ściekającą z monitora by mówić o następcy Baldurów, to po prostu wycofuję się na upatrzone pozycje. Po co tracić nerwy w walce z wiatrakami i się stresować? Ostatnio odkryłem dla siebie GOGa, tam teraz mój dom, a wokół niech się dzieje co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:03, Dexter_McAaron napisał:

Ojej, ale czemu do tego grona wrzuciłeś Bioshocka? o.O Ta gra przecież nigdy nie udawała
że jest czymś więcej niż FPSem z ciekawą historią oraz systemem rozbudowy broni i "broni",
co też wcale w świecie shooterów ewenementem nie było.

Ale nagrodę za RPG roku gdzieś dostała a przynajmniej była do niej nominowana. Czy to o czymś nie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować