Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - zaczynamy nowy konkurs!

122 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 12:54, luzac napisał:

Za czwórkę powinni was zastrzelić. Znalezienie jej to był prawdziwy hardkor. Pozostałe
były dużo łatwiejsze...



Jak dla kogo- czwórka to klasyka gatunku, w dodatku kawałek jest tak charakterystyczny, że się go nie zapomni- dla mnie inne kawałki były problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:36, Budo napisał:

czwórka to klasyka gatunku


Wszystkie te utwory są z gier które są klasykami swoich gatunków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że z tytułem nr nigdy nie miałem do czynienia, ale muzyczka jest bardzo charakterystyczna i już drugi strzał był dobry. No i nie wiem jak mogłem na początku nie kojarzyć numeru 1. Jakoś udało się odgadnąć wszystko :)

Więcej takich konkursów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę sobie jedynki przypomnieć choć wydaje mi się że już ją kiedyś słyszałem. Żebym przynajmniej przypomniał sobie gatunek z jakiego pochodzi ta gra (albo może ktoś mi pomógł sobie przypomnieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nie musicie podawać tytułów gier - wystarczy odpowiedzieć na pierwsze trzy pytania, by wziąć udział w konkursie! Warto spróbować, bo Creative przygotował naprawdę wypasione nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:12, DonSzabla napisał:

No to po co są te zagadki typu: "Jaka to melodia?" Dla picu czy jak?

Pytania mają własną pule nagród, melodie mają własną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:15, Cafel napisał:

> No to po co są te zagadki typu: "Jaka to melodia?" Dla picu czy jak?
Pytania mają własną pule nagród, melodie mają własną :)

A no to chyba że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:12, DonSzabla napisał:

No to po co są te zagadki typu: "Jaka to melodia?" Dla picu czy jak?


Wszystko jest wyjaśnione w newsie i na stronie konkursu - osoby które dodatkowo wezmą udział w odgadywaniu gier, mają szansę wygrać słuchawki HS-950 i HS-1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli powiedzmy ktoś wygra w odgadywaniu muzyczek ale na pytania też dobrze odpowiedział to już w drugim losowaniu; nagród za pytania, nie bierze udziału czy można ''podwójnie'' wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 12:54, luzac napisał:

Za czwórkę powinni was zastrzelić. Znalezienie jej to był prawdziwy hardkor. Pozostałe
były dużo łatwiejsze...


Popieram! Dopiero sprawdzenie najlepiej sprzedających się gier na "niszowe konsole" pozwoliło mi znaleźć odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy konkurs, ciekawy. Lepszy niż tradycyjny test jednokrotnego wyboru. No ale nie znam muzyki nr 2 i 6, chociaż 2 może kiedyś słyszałem. Nr 3 i 5 od razu wiedziałem, do nr 1 miałem trzech kandydatów, ale już pierwszy sprawdzony pasował. Nr 4 nigdy bym nie wiedział, no ale dzięki forumowym podpowiedziom, w ciągu minuty to znalazłem :). Ale pozosałych nie mam pojęcia, a nie mam czasu na poszukiwania. Ale mimo to konkurs jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować