Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - zaczynamy nowy konkurs!

122 postów w tym temacie

taa w DN3D grałem jak miałem 10 lat i to bardziej ''grałem'' niż grałem bo najpierw musiałem wyprosić brata żeby mi dał chwilę postrzelać a i tak moment i mnie skopywał sprzed kompa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, do dwójki na początku chciałem przypisać RCT3, bo utwór "Buccaneer" jest bardzo podobny do głównego tematu TCoMI, ale sprawdziłem, nie pasowało. I wtedy poszedłem po skojarzeniu, że "piracka muzyczka" i tak wpadłem na Małpią Wyspę. Z kolei do trójki przypisałem Sufferinga, bo muzyka kojarzyła mi się z długim ładowaniem poziomów, dopiero po dłużej chwili mnie olśniło. A czwórka? Bez was bym tego nie zrobił chłopaki. :P

Pozostała trójka to pryszcz, chociaż grałem tylko w Morka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt że dwójka zalatywała karaibskimi motywami, obstawiałem jakąś piracką gierkę, ew. jakąś przygodówkę na tropikalnych wyspach, ale że z przygodówek to grałem tylko w Teenager''a (tak to leciało bodajże), oraz w kilka pozycji z C64, to nie miałem prawa tego kojarzyć (mimo iż wydawało mi się, że gdzieś to słyszałem :). Szóstkę zaś obstawiałem albo na jakąś "mafiną" opowieść (tak początek muzyki mi się kojarzył), ale po przesłuchaniu całości fragmentu stwierdziłem że to na bank jakiś western :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 15:07, Lord-Tyrranoos napisał:

Ale dwa tygodnie na wyniki to chyba przesada lekka?


Stary, sprawdzić taki test z 3 pytaniami to nie jest prosta rzecz ;]
Na serio- podejrzewam, że oni w każdym takim konkursie dostają po prostu masy zgłoszeń, wystarczy spojrzeć po zwycięzcach- masa anonimów, więc albo drugie konta, albo osoby nie wypowiadające się na forum, klienci sklepu itd, słowem- na pewno jest spore zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, przeważnie zawsze na wyniki trzeba było czekać ok 2 tyg. a to sprzętowy konkursik więc i napięcie większe. Tego samego dnia mają też ogłosić wyniki konkursu GB, oj będzie się działo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 17:08, igor8472 napisał:

Tego samego dnia mają też ogłosić wyniki konkursu GB, oj będzie
się działo :-).

Dobrze powiedziane :). Sam też czekam na ten dzień z nadzieją na nagrodę/y :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej się natrudziłem przy pierwszej piosence (ale w końcu sobie przypomniałem o "Księciu"), drugą piosenkę znałem, nawet miałem za czasów Win98 kompozycję pulpitu z "Klątwy...". Po usłyszeniu 10 sekund trzeciego utworu wiedziałem, że to Max Payne 2 (jedynka miała motyw klawiszowy), LocoRoco całe przeszedłem i nie było mowy, żebym nie znał pioseneczki. Motyw tytułowy z Morrowinda powinien znać każdy, kto z RPGami miał większą styczność, no a przy szóstym utworze wahałem się tylko, który survival horror mógł to być.
Tak więc wszystkie odgadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować