Zaloguj się, aby obserwować  
tread71

Stary, dobry, poczciwy Rock - kącik miłośników

2324 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2011 o 17:36, Erton napisał:

Nie wiesz może jakoś dokładniej, o której to ma się zacząć i skończyć. Bo jest obciąg powrotny do Warszawy o > 22:17 (i to chyba z przesiadką) a następny to 4:38. A ja w środę mam na 8 do 18 zajęcia.


Z tego co widze na bilecie to wejscie jest od 18:00, ale calosc zaczyna sie dopiero o godz. 20:00. Nie spodziewam, zeby skonczylo sie to przed 22:00. Moze autem sprobujcie sie z kims zabrac;)
A zajeciami sie tak nie przejmuj, w razie czego przyjdziesz troche pozniej, ale jesli na 4:38 jest pociag to chyba zdazysz na 8? :]

Dnia 11.04.2011 o 17:36, Erton napisał:

Co nie zmienia faktu, że nie mogę się doczekać :)


:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:46, Furrbacca napisał:

Hmm, a jestem ciekaw, jak to jest wiekowo z fanami...


Co do roczników ... Ja mam lat 17 (niecałe niestety) i słucham zespołów takich jak Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Scorpions, The Police, The Who, The Doors, The Troggs, Thin Lizzy, Van Halen, Dire Straits, Status Quo. Wykonawców takich jak Hendrix, Joplin, Santana, Clapton. Jak widać jest to muzyka dla różnych pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 14:11, Nikodem95 napisał:

Kto nie był na koncercie Rogera Watersa, niech żałuje :)


Podpisuje sie pod tym obiema nogami i rekami!

Co prawda nie jest moim ulubionym albumem PF, ale zagrali swietnie. To nie tylko muzyka, ale takze spektakl teatralny :]
Postaram sie wrzucic zdjecia, tylko nie wiem jak bedzie to wygladac na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2011 o 14:41, kuba9876543210 napisał:


Co prawda nie jest moim ulubionym albumem PF, ale zagrali swietnie. To nie tylko muzyka,


A moim właśnie ulubionym.Chociaż mojego ojca nie, ale obaj uwielbiamy dwa kawałki - "Vera" i "Bring The Boys Back Home".A one były według mnie najlepiej wykonane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 14:11, Nikodem95 napisał:

Kto nie był na koncercie Rogera Watersa, niech żałuje :)

Koncert niesamowity, jeden z lepszych na jakich byłem. Gdyby nie to że musiałem wracać do Warszawy we wtorek to na sto procent zostałbym na wtorkowy koncert. Tego najbardziej żałuję właśnie że nie mogłem na drugi koncert zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Krytykujcie dalej, koledzy redaktorzy o mózgach przesiąkniętych techno-rapem." - Tomasz Beksiński.
To a'propos koncertu Black Sabbath i jego krytyki w mediach.

Proponuję przed dyskusją o muzyce zapytać rozmówcę, czy Beksa jest dla niego autorytetem. To może zaoszczędzić wiele nerwów :)

Spoiler

Oczywiście żartuję sobie, bo to taka sama logika jak Beksińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:38, Woo-Cash napisał:

A propos Black Sabbath, czy na amazon.com można pewnie i bezpiecznie kupić to cudo?

Jak najbardziej, kiedyś zamawiałem właśnie z amerykańskiego amazona płyty Erica Claptona w większych pudełkach (czteropłytowe Crossroads - 2 części) i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 00:23, Pietro87 napisał:

Nie wiadomo czasem czy coś się szykuje na 20 rocznice śmierci Freddiego ?


Też mnie to zastanawia, ale chyba nie bo pewnie było by już o tym głośno.

Wiadomo tylko, że na 40lecie Queena które stuknęło w tym roku, wydawane są nowe wersje wszystkich płyt zespołu i płyty Deep Cuts z niedocenionymi perełkami z pierwszych lat działalności zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio trafiłem na zespół TSA na you tube, mam w związku z tym pytanie: od jakiej płyty zacząć, nie chciałbym trafić na jakieś ich eksperymenty muzyczne.
Znacie coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:03, maniekk napisał:

Witam.
Ostatnio trafiłem na zespół TSA na you tube, mam w związku z tym pytanie: od jakiej płyty
zacząć, nie chciałbym trafić na jakieś ich eksperymenty muzyczne.
Znacie coś godnego polecenia?

Każda płyta zawiera klasyki. Proponuję przesłuchać takie kawałki jak: "51", "Trzy Zapałki", "Pierwszy Karabin", "To boli", "Biała Śmierć", "Kocica", "Maratończyk". Po ich przesłuchaniu wybierzesz sobie całą płytę do przesłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować