Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 12:16, Arkads napisał:

W sumie też muszę sobie załatwić N, cholernie bym pooglądał mecze NCAA.

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Warszawie na platformach cyfrowych Aster i UPC jest kanał ESPN America. Nie tylko na Nce.

Dnia 28.02.2010 o 12:16, Arkads napisał:

I ciekawe co Jordan zrobi z Bobcast.

Gwoli wyjaśnienia, MJ był współwłaścicielem Bobków już od dłuższego czasu i to w głównej mierze dzięki niemu, dzisiaj oglądamy taką drużynę Charlotte, której boją się największe potęgi ligi. Teraz jedynie wykupił resztę udziałów i jest jedynym właścicielem klubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie tak się zastanawiałem, dlaczego akurat Bobcast :) a nie, dajmy przykład, Chicago, praktycznie Jego największa historia, no nic.

I drażni mnie Miami. Jeśli po tym sezonie odejdzie D-Wade, to będzie porażka. Bez Niego przegrali wczoraj dość dużym wynikiem.

No i Iglauskas wraca do Cleveland, co jest śmieszne bo Wizards praktycznie oddali Jamisona za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 12:22, Arkads napisał:

No i Iglauskas wraca do Cleveland, co jest śmieszne bo Wizards praktycznie oddali Jamisona
za darmo.


Sukcesywnie czyszczą sobie salary cap. Zobaczymy jakich wolnych agentów uda im się wyłuskać ;) Ciekawe jeszcze jakie miejsce dostaną w drafcie, bo mogą mieć naprawdę dobry skład w następnym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:22, Arkads napisał:

I drażni mnie Miami. Jeśli po tym sezonie odejdzie D-Wade, to będzie porażka. Bez Niego
przegrali wczoraj dość dużym wynikiem.


Pat Riley się nie popisał i teraz na własne życzenie traci swoją główną gwiazdę. Myślę, że Wade pójdzie do Chicago. To jego miejsce urodzenia to tutaj stawiał pierwsze koszykarskie kroki i myślę, że stanowiłby świetny duet z Rosem... Do tego Bosha jeszcze i mamy piękny skład. Rose, Wade, Deng, Bosh, Noah... Pretty cool ^^;D.
Akrads---> Bo tylko Bobcats w poprzednich latach zgodzili się na sprzedaż części udziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby Bosh poszedł do Chicago, coś mi się zdaje że zostanie w Toronto, jak Ci zrobią jakieś dobre transfery. Sam mówił że nie widzi potrzeby wymieniania kogokolwiek z Raptors, mówił żeby się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:04, Arkads napisał:

Wątpię żeby Bosh poszedł do Chicago, coś mi się zdaje że zostanie w Toronto, jak Ci zrobią
jakieś dobre transfery. Sam mówił że nie widzi potrzeby wymieniania kogokolwiek z Raptors,
mówił żeby się powstrzymać.

No tak, ale RS mówi jedno, a po PO będzie mówił 2. Przecież w rezultacie jeśli utrzymają się na tym piątym miejscu na wschodzie to powinni móc coś ugrać. Jak kolejny sezom będzie porażek to Bosh powinien się zastanowić czy w innej ekipie nie będzię mógł zrobić więcej.
News:
Big-Z wraca do Cavs. Umowę będzię mógł podpisać dopiero 22 marca. Moim zdaniem przepisy NBA są bezsenu... Jamison za nic praktycznie, a Cavs jeszcze się wzmocnią. ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:36, mc1908 napisał:

ja się interesuję, ponieważ jestem kibicem ŁKS-u

Dzisiaj niestety łodzianie przegra z Tychami ponad dwudziestoma punktami i to już niestety
drugi z rzędu fatalny mecz eŁKaeSiaków


Mecz łodzian widziałem tylko raz jak przyjechali do Tarnobrzega. Pamiętam że zagrali świetnie miedzy innym Pisarczyk który przeszedł do właśnie Siarki Tarnobrzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że Prokom w Elite8. Co prawda przegraliśmy z Zalgarisem (choć nie dużo, co miało też znaczenie), ale CSKA za to wygrało z Malagą, więc wątpliwe by nas wyprzedzone No i jeszcze warto wspomnieć o Wiśle Kraków w Eurolidze kobiet. Final Four ;). Dziw, że kobieca koszykówka stoi na wyższym poziomie niż męska. Ciekawe czy noga w wykonaniu kobiet też jest atrakcyjniejsza ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie już wiecie, Allan Iverson nie zagra do końca tego sezonu z powodu problemów w życiu osobistym.
Do chorego dziecka dostał w bonusie od losu pozew o rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:16, Soresu napisał:

Jak pewnie już wiecie, Allan Iverson nie zagra do końca tego sezonu z powodu problemów
w życiu osobistym.
Do chorego dziecka dostał w bonusie od losu pozew o rozwód.


Z jednej strony szkoda, że tak musiał to zakończyć, zwłaszcza, że w Sixers spokorniał i grał jak niezły Role Player. Z drugiej strony, to chyba jednak dobrze, bo kto by chciał oglądać coraz gorszego Iversona. Po prostu łzy w oczach stają gdy się widzi jego grę i nie dlatego, że gra jak pokraka tylko dlatego, że lata zrobiły swoje i ze "streetballowca" co się nawet kontuzjami nie przejmował stał się przeciętnym graczem, któremu pozostała jedynie sława za dawne lata. No cóż może w przyszłym sezonie do jakiegoś contendera, by zdobyć mistrzostwo? Nie ważne ile i jak będzie grał, byle miał szansę je zdobyć, bo mu się należy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Griszczuk trenerem reprezentacji... Czy to dobry wybor? Jego kariera trenerska to tylko Anwil, a PLK daleko do reprezentacji... No nic zobaczymy. Mam nadzieje, ze cos ugraja pod jego skrzydlami.
P.S. Sory za brak polskich znakow, komputer tatka z angielska klawa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, widziałem to dziś rano. Brawo Marcin, w sumie ogromny zaszczyt być w Top 10 na pierwszym miejscu!

Polish Machine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 13:46, Arkads napisał:

Ha, widziałem to dziś rano. Brawo Marcin, w sumie ogromny zaszczyt być w Top 10 na pierwszym
miejscu! /.../


No i Howarda wyprzedził, który miał drugie miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 14:23, Arkads napisał:

Ogólnie to Howard tą miną powinien wygrać :D


Ano :D
Rozwalił mnie tym.
Ale niech się powoli przyzwyczaja, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, Lee chce przejść do Nets po kontrakcie z Knicks''ami. Jak Nets dostaną nr1 draftu, wylosują Wall''a, Lee na PF, środkowy Lopez, Harris odejdzie za jakiegoś dobrego SG z 3pt i Terrence na SF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collison dziś, uwaga, 20 asyst.
Kontuzja Paula zdaje się być, gwiazdką z nieba dla tego młodziana.
Jeśli popracuje nad systematycznością to może być dobrym graczem.
Podobnie Curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować