Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy patch do NFS: Shift już jest

28 postów w tym temacie

Chryste, chyba najbardziej zabugowany NFS w historii. :( Ja nawet w demo nie zagram porządnie, bo na średnich skacze, a cokolwiek zmienię w opcjach, to wywali do windowsa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bo PS3 ma mocniejsze blachy :PP No ale hej - w końcu mamy niedresiarskiego NFSa, cieszmy się zamiast rozpaczać nad takimi drobniutkimi bugami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Nie mogłem innego skrótu dopasować do sytuacji. Premiera 18 września. Patch 22 września. Wniosek - totalne olanie graczy, albo totalna niekompetencja.

BTW: Czy ta grafika z konsol to najlepsza możliwa? Bo jeśli tak to dla mnie znikają jak we mgle argumenty fanboy''ów konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam żeby nie było trolowskiej wojny konsol !!!
Przykro mi że PS3 ma taki bug bo mi się na x''ie gra przepięknie ! Gra jest świetna ale firma która robiła tą gre ... pogratulować !!! Odbierać taką przyjemność takim czymś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 20:52, RazorBMW napisał:

Chryste, chyba najbardziej zabugowany NFS w historii. :( Ja nawet w demo nie zagram porządnie,
bo na średnich skacze, a cokolwiek zmienię w opcjach, to wywali do windowsa. :(



nie wiesz co mówisz:) W undercovera chyba nie grałeś. Tej gry nic nie pobije jeżeli chodzi o jakość (marność) zaoptymalizowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem, że to anty piracka zabawa z kodem lecz widząc niezniszczalne auto prosto z PS3 zląkłem się, padłem na kolana, wrzasnąłem coś w stylu "Chyba ich Bóg opuścił" a na deser poszedł double facepalm. Dobrze, że silnika nie zapomnieli dodać do każdego auta, no i koła też są po 4 na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za "brakiem" uszkodzeń ( są ale tylko deformacji brakuje... ) na PS 3, nie doświadczyłem innych błędów. Mało tego ma rewelacyjny model jazdy. Gra dużo lepsza od wszystkich części NFS od Underground''a do Undercover''a...

Nie ma dresiarstwa, widok z kokpitu, dużo egzotyków, i dobry model jazdy z dobrą AI... I mamy kolejnego świetnego NFS''a od czasów Porsche 2000... Nareszcie po tak długim wydawaniu badziewia jakim były poprzednie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 20:54, KannX napisał:

Swoją drogą to dziwne, że przed premierą nie wyeliminowali tak poważnych i widocznych
błędów.

Trochę odwalili i na pewno byli świadomi że są błędy ale EA powiedziało że gra wyjdzie 18.09.09 i tak ma być. Jak by przesunęli premierę to zaraz by było "O pewnie coś im nie wyszło i nie już nie kupie tej gry" a tym sposobem ludzie popatrzyli na serwisy, poprzeglądali prasę i zobaczyli że oceny niezłe to warto kupić a jak by nie doszło do premiery to EA na tym by dużo straciło (kampania reklamowa, ludzie niechętnie już by patrzyli na grę która nie została wydana w terminie). Z tym patchem to wydaję mi się że to jak by zabezpieczenie żeby Ci którzy ściągnęli grę nie mogli grać przez LAN ale i tak pewnie niedługo i to będą piraci mogli grać no chyba że trzeba się rejestrować gdzieś na EA i podać cd-key z gry żeby pobrać łatkę to wtedy nic z tym nie zrobią. Każda gra ma jakieś błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 01:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Trochę odwalili i na pewno byli świadomi że są błędy ale EA powiedziało że gra wyjdzie
18.09.09 i tak ma być. Jak by przesunęli premierę to zaraz by było "O pewnie coś im nie
wyszło i nie już nie kupie tej gry" a tym sposobem ludzie popatrzyli na serwisy, poprzeglądali
prasę i zobaczyli że oceny niezłe to warto kupić a jak by nie doszło do premiery to EA
na tym by dużo straciło (kampania reklamowa, ludzie niechętnie już by patrzyli na grę
która nie została wydana w terminie). /.../


Nie zgodzę się. Na tej zasadzie nikt nie kupowałby gier Blizza, który nigdy nie trzyma się terminów (jeśli już w ogóle je podaje). Dla mnie jeśli ktoś przesuwa termin gry, to jest to tylko in plus. Znaczy nie chcą wydać niedoróbki. Zawsze będzie to odbierane lepiej niż wysyłanie na rynek półproduktu, byle tylko trzymać się terminu ...
A jeśli chodzi o samą grę. Pograłem w demo i wyszło, że to gra nie dla mnie. Może dlatego właśnie, że wolę stare NFSy bardziej arkadowe niż te nastawione na "symulacyjność". Poziom trudności odstręczył od niej na dzień dobry. Jak na razie pozostaje dalej NFS:U albo U2 ewentualnie MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować