Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Fallouta 3 broni Halo 3:ODST

41 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 22:16, Bambusek napisał:

Wiesz, w końcu człowiek z firmy, która z cRPG zrobiła shootera.


F3 ciezko nazwac cRPG tu sie zgadzam. Ale shooterem tez nazwac tego czegos sie nie da. W zadnej innej strzelance nie zdarzylo mi sie miec przeciwnika o 2 cm od lufy mojej broni (dokladnie na srodku klatki piersiowej), strzelic i... nie dosc, ze przeciwnika kula nie trafila to na dodatek wyladowala za nim. Takie rzeczy tylko w F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 08:10, Wojman napisał:

> Wiesz, w końcu człowiek z firmy, która z cRPG zrobiła shootera.

F3 ciezko nazwac cRPG tu sie zgadzam. Ale shooterem tez nazwac tego czegos sie nie da.
W zadnej innej strzelance nie zdarzylo mi sie miec przeciwnika o 2 cm od lufy mojej broni
(dokladnie na srodku klatki piersiowej), strzelic i... nie dosc, ze przeciwnika kula
nie trafila to na dodatek wyladowala za nim. Takie rzeczy tylko w F3.

Jak się trafia gdzie celuje to źle bo shooter, jak statystyki mają znaczenie i się nie trafia to też źle bo "nie wiadomo co". Ludzie zdecydujcie się... W starym F też można było nie trafić stojąc z kimś twarzą w twarz, ale fakt tam nie było widać pocisków to nie było się czego czepiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 09:18, Namaru napisał:

Jak się trafia gdzie celuje to źle bo shooter, jak statystyki mają znaczenie i się nie
trafia to też źle bo "nie wiadomo co". Ludzie zdecydujcie się... W starym F też można
było nie trafić stojąc z kimś twarzą w twarz, ale fakt tam nie było widać pocisków to
nie było się czego czepiać ...

Właściwie to było się czego czepiać jak coś stało za celem. Do dzisiaj pamiętam piękną sytuacje z F2: strzał z strzelby półautomatycznej do bandyty stojącego około 1 m od bohatera, niestety on nie dostał ale urwało głowę dla dziewczynki stojącej po 2 stornie ulicy. I po takiej akcji też zacząłem się zastanawiać czy statystyki muszą być aż tak upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Odst dostajemy dwie płyty jedna z grą druga ze wszystkimi mapami do Halo 3 jakie wszyły fakt że cena z deka przegięta ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 23:47, Marco_Polo napisał:

> Jeżeli F3 to nieudany shooter, to chciałbym jak najwięcej takich nieudanych gier.

Jak mało potrzeba ludziom do szczęścia...


Albo po prostu nie wszyscy będą do końca życia płakać, że f3 to już nie jest ten sam fallout co 1 i 2 (co na pewno jest prawdą), ani że już nie wychodzą tak dobre cRPGi w starym klimacie jak icewindy, baldury czy torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w F3.

W poprzednikach też tak było. W Vampire:Masquarade Blodlines również. Też wtedy narzekałeś :) ? F3 nie zamierzam bronić, bo nie warto - niemniej żeby się akurat tego czepiać to trzeba być już wyjątkowym upierdasem.


BTW. Macie w swoim regulamine napisane, że wszelkie posty odbiegające tematycznie od treści newsa będą kasowane. Gdybyś był bardzo dokładny Szanowny Panie Moderatorze, to musiałbyś wykasować większość swoich postów :) Bo o czymkolwiek nie był by news, to zawsze musisz wylać kubeł pomyj na F3. Podpowiadam - rób to w wątku do tego przeznaczonym :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&u=6242

Kto jak kto, ale moderator chyba powinien takie rzeczy wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem cena jest przegięta, to nie wiem. Gra zawiera dwa mappacki do H3, warte dwadzieścia dolarów, to raz. Dodaje trzy nowe mapy, czyli tyle ile w standardowym map packu, wartym kolejne dziesięć dolarów, to dwa. Dodatkowo dostajemy kampanię na jakieś 5-6 godzin (single, coop) oraz Firefighta. Myślę, źe te ostatnie rzeczy spokojnie mogłyby kosztować po te piętnaście baksów.

Jasne, jak jakiś Amerykanin do tej pory kupił wszystkie map packi to 60$ może wydawać się dużo. Ale jak ja ich nie mam i mam dać 129 zeta za grę, to wg mnie bardzo atrakcyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2009 o 11:00, Blizzard_Beast napisał:


> Jeśli moderator jest tru pece mastaha, to pewne reguły się zmieniają, najwyraźniej.

Ewentualnie Wojman zaczytał się w młodości w "Folwark Zwierzęcy" Orwella i stąd wie, że wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 10:54, Lordpilot napisał:

W poprzednikach też tak było. W Vampire:Masquarade Blodlines również. Też wtedy narzekałeś
:) ?


W Vampire:Masquarade Blodlines nie gralem, ciezko mi wiec cokolwiek o tej grze powiedziec.

Dnia 23.09.2009 o 10:54, Lordpilot napisał:

Bo o czymkolwiek nie był by news,
to zawsze musisz wylać kubeł pomyj na F3.


W takim ukladzie prosze o wskazanie 10 przykladow na potwierdzenie tych slow. Od upomiania uzytkownikow sa Moderatorzy. To raz. Dwa - wiem jakie to obowiazuja zasady. A jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow, bo tak BTW to twoj post tez nie jest stricte na temat newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marco_Polo cóż, widać że to normalny, zdrowy człowiek dla którego gra to tylko gra a nie jakiś znerwicowany i schorowany FANATYK Fallout 1 i 2, któremu komputer i gry już dawno poprzewracały klepki w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 12:42, Wojman napisał:

Czy dopiero jak bede dawac ostrzezenia i/lub degrady za spam to bedziesz dyskutowal na
temat?


Rozumiem, że sobie też wlepisz, za te mądrości o Falloucie tam wyżej?

Jestem jedną z dwóch osób, która pisała na temat. Posyp głowę popiołem jak zrobiłeś źle, i nie pisz w tym wątku, jeśli nie masz nic do napisania na temat ODST.
-----

Jeśli ktoś chce dodatkowo podnieść value jakie dostaje z ODST, to przypominam, że posiadacze Golda mogą pobrać z Marketplace darmowy premium theme. Takie rzeczy też chodzą po trzy dolce na ogół, więc jakiś to tam jest ze strony MS bonus.

Większy problem z tą grą polega na tym, że nie można jej nigdzie dostać, a nie, ze trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 23:50, FranTheMan napisał:

Też nie rozumiem jak można oglądać bleacha.

Ja go nie oglądam, jak już to czytałem (tak to czas przeszły) i to na samym początku jak się pojawił, równie szybko też przestałem. To, że mam avatara z jednym z bohaterów wcale nie oznacza, że jestem fanem tej mangi/anime, bo nie jestem.

TobiAlex

Dnia 22.09.2009 o 23:50, FranTheMan napisał:

Marco_Polo cóż, widać że to normalny, zdrowy człowiek dla którego gra to tylko gra a nie jakiś znerwicowany i schorowany FANATYK Fallout 1 i 2, któremu komputer i gry już dawno poprzewracały klepki w głowie.

I nie jestem fanem tej serii, jeśli pijesz do mnie. O mój stan umysłowy też nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować