Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PC opóźniony!

67 postów w tym temacie

Przecież to było pewne już od dawna.
Powody wg. mnie są dwa:
1) Piractwo na PC, a na konsolach mniejsze na X360 jest duże, ale pewnie nie tak jak na PC) - w związku z przełożeniem premiery część "multiplatformowców" zdecyduje się na wersję na konsole.
2) Piractwo na PC - Ubi aktualnie pracuje nad nowym systemem zabezpieczeń i chce go pewnie wykorzystać w AC (coś czuje, że będzie sytuacja jak przy jednej grze z serii Splinter Cell). A, że proces tworzenia zabezpieczeń się pewnie przedłużył to i premierę hitu należy przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam cierpliwie. Może dostaniemy jakąś lepszą wersję z dodatkowymi misjami itp. Obecny natłok nadchodzących tytułów jest i tak spory, porządnie odchudzi portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:18, Growin napisał:

1) Piractwo na PC, a na konsolach mniejsze na X360 jest duże, ale pewnie nie tak jak
na PC) - w związku z przełożeniem premiery część "multiplatformowców" zdecyduje się na
wersję na konsole.

Już wcześniej w tym temacie były podawane argumenty na temat rzekomej szkodliwości piractwa na PC.

Dnia 24.09.2009 o 14:18, Growin napisał:

2) Piractwo na PC - Ubi aktualnie pracuje nad nowym systemem zabezpieczeń i chce go pewnie
wykorzystać w AC (coś czuje, że będzie sytuacja jak przy jednej grze z serii Splinter
Cell). A, że proces tworzenia zabezpieczeń się pewnie przedłużył to i premierę hitu należy
przesunąć.

Jak zawsze po jakimś czasie zabezpieczenie zostanie złamane, nawet sławetny i niemożliwy do obejścia Steam doczekał się tego. Uczciwi gracze będą cierpieć, ci mniej uczciwy i wkurzeni na Ubisoft będą grali na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to spodziewałem się tego. Nie wiem tylko czy starczy kasy i czasu na ogranie wszystkiego co wyjdzie w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale i tak najbardziej czekam na Wiedźmina 2, a nie jakieś tam AS2, MW2 czy ME2 ;P Geralt rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:15, gram_virus666 napisał:

> Cel takiej decyzji jest wiadomy. Na PC króluje piractwo, nie ma się co oszukiwać.
Aktualnie
> dużo osób posiada PC oraz konsolę, więc Ubi woli przekonać graczy, żeby wybrali
wersję
> konsolową, mniej zagrożoną piractwem. Dla niezdecydowanych wersja PC ukaże się później.

> Z drugiej strony nie wróżę zbyt wielkiej sprzedaży na PC grze, którą da się ukończyć

> w ok. 7 godzin. Od tego są konsole, na komputerach osobistych ludzi zachęca się
sieciową
> rozgrywką. Albo Simsami.

bez obrazy ale pieprzysz jak potluczony, gdyby faktycznie stopien piractwa na PC byl
powodem przesuniecia premiery to na xklocka premiere tez powinni przeniesc, no bo nie
oszukujmy sie ale ilosc osob bawiacych sie w "tanie granie" tj przerobiony xbox + torrenty
jest ogromna, np w Polsce duuuzo wieksza niz osob kupujacych oryginaly, a wbrew pozorom
ludzie na zachodzie wcale nie pozostaja za nmi tak bardz z tylu

co do przesuniecia samej premiery to pozwole sobie tego nie skomentowac poniewaz gdybym
sprobowal musialbym uzyc ogromnej ilosci slow wulgarnych, powiem tyle ze Ubi wlasnie
sporo stracilo w moich oczach i juz nie wiem czy wogole kupie ta gre odrazu po premierze
;) z pozycji must have przeskoczyla moze na 5msc zaraz za Mafia i kilkoma innymi tytulami
ktore maja sie pokazac w 2010roku. Jezeli o to chodzilo Ubi no to gratuluje.



Porównujesz rynek Polski do rynku Europejskiego, Amerykańskiego - pieprzysz jak potłuczony... Porownanie jest niemiarodajne, gdyz u nas wszystkiego schodzi najmniej.

Nie znam osobiscie osoby, ktora gra na oryginalnych grach majac x''a. Prawde powiedziawszy istnieje bardzo duza zaleznosc w Polsce miedzy wiekiem a posiadaną konsolą. X''a maja przewaznie małolaty, ktorzy na rozrywke wydadzą tyle co koszt konsoli, prąd, internet i czyste DVD (paradoksalnie wszyscy, ktorych znam sa grubo po 25). Natomiast PS3 to sprzet juz z lekka zamozniejszy i nie chodzi tutaj o roznice cenowa ktora rowna sie cenie jednej gry na konsole...

Co do tematu - wiele osob ma tutaj racje. Ubisoft po prostu naklania do zakupu wersji konsolowej, zapewne wersja na PC jest dopracowana mniej niz na konsole - wiedza na czym sprzedaje sie najwiecej. To swoiste kieszonkowe jesli chodzi o wplywy ze sprzedazy ten nasz PC-towy AC2.

Tak wiec dzieje sie slabo, czasami zachodze w glowe, ze ATI z nVidią potrafia walczyc na tak szeroka skale przy tak monstrualnych srodkach na tak nieefektywnym rynku... Paradoksem sa te zestawienia gdzie obroty rynku PC-towego szacuje sie na 11 miliardow dolarow... Gdzie to k...a wszystko schodzi! Chyba najwiecej pakowane jest w produkty niszowe typu przygodowki, gry pod chinskie masy i zacietrzewiony rynek niemiecki gdzie wszyscy graja na PC-tach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

(...) i zacietrzewiony rynek niemiecki gdzie wszyscy graja na PC-tach...

Czy mam to rozumieć jako granie na PC=zacietrzewienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg a tak się cieszyłem z AC II T.T Eh... niekiedy takie informacje zwalają z nóg nie dlatego ze przełożyli premiere ale choćby dlatego że mogli to ogłośic dużo wczesniej. Na szczęście mam xboxa360 tylko nie wiem czy bedzie się opłacać kupowac angielskiej wersji i to jeszcze po 250 zl hah : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 15:44, Baluk25 napisał:

Mam chęć rozwalić cały Ubisoft...


Pomóc Ci?
Szlag jasny mnie trafił...
Cholerne UBI, zapowiadał się cudowny listopad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy za AC nie przepadałem, ale szkoda, że kolejne hity są przesuwane na 2010. Chociaż narzekać również za bardzo nie można, bo końcówka roku przyniesie jednak kilka hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

> > Cel takiej decyzji jest wiadomy. Na PC króluje piractwo, nie ma się co oszukiwać.

> Aktualnie
> > dużo osób posiada PC oraz konsolę, więc Ubi woli przekonać graczy, żeby wybrali

> wersję
> > konsolową, mniej zagrożoną piractwem. Dla niezdecydowanych wersja PC ukaże
się później.
>
> > Z drugiej strony nie wróżę zbyt wielkiej sprzedaży na PC grze, którą da się
ukończyć
>
> > w ok. 7 godzin. Od tego są konsole, na komputerach osobistych ludzi zachęca
się
> sieciową
> > rozgrywką. Albo Simsami.
>
> bez obrazy ale pieprzysz jak potluczony, gdyby faktycznie stopien piractwa na PC
byl
> powodem przesuniecia premiery to na xklocka premiere tez powinni przeniesc, no bo
nie
> oszukujmy sie ale ilosc osob bawiacych sie w "tanie granie" tj przerobiony xbox
+ torrenty
> jest ogromna, np w Polsce duuuzo wieksza niz osob kupujacych oryginaly, a wbrew
pozorom
> ludzie na zachodzie wcale nie pozostaja za nmi tak bardz z tylu
>
> co do przesuniecia samej premiery to pozwole sobie tego nie skomentowac poniewaz
gdybym
> sprobowal musialbym uzyc ogromnej ilosci slow wulgarnych, powiem tyle ze Ubi wlasnie

> sporo stracilo w moich oczach i juz nie wiem czy wogole kupie ta gre odrazu po premierze

> ;) z pozycji must have przeskoczyla moze na 5msc zaraz za Mafia i kilkoma innymi
tytulami
> ktore maja sie pokazac w 2010roku. Jezeli o to chodzilo Ubi no to gratuluje.


Porównujesz rynek Polski do rynku Europejskiego, Amerykańskiego - pieprzysz jak potłuczony...
Porownanie jest niemiarodajne, gdyz u nas wszystkiego schodzi najmniej.

Nie znam osobiscie osoby, ktora gra na oryginalnych grach majac x''a. Prawde powiedziawszy
istnieje bardzo duza zaleznosc w Polsce miedzy wiekiem a posiadaną konsolą. X''a maja
przewaznie małolaty, ktorzy na rozrywke wydadzą tyle co koszt konsoli, prąd, internet
i czyste DVD (paradoksalnie wszyscy, ktorych znam sa grubo po 25). Natomiast PS3 to sprzet
juz z lekka zamozniejszy i nie chodzi tutaj o roznice cenowa ktora rowna sie cenie jednej
gry na konsole...

Co do tematu - wiele osob ma tutaj racje. Ubisoft po prostu naklania do zakupu wersji
konsolowej, zapewne wersja na PC jest dopracowana mniej niz na konsole - wiedza na czym
sprzedaje sie najwiecej. To swoiste kieszonkowe jesli chodzi o wplywy ze sprzedazy ten
nasz PC-towy AC2.

Tak wiec dzieje sie slabo, czasami zachodze w glowe, ze ATI z nVidią potrafia walczyc
na tak szeroka skale przy tak monstrualnych srodkach na tak nieefektywnym rynku... Paradoksem
sa te zestawienia gdzie obroty rynku PC-towego szacuje sie na 11 miliardow dolarow...
Gdzie to k...a wszystko schodzi! Chyba najwiecej pakowane jest w produkty niszowe typu
przygodowki, gry pod chinskie masy i zacietrzewiony rynek niemiecki gdzie wszyscy graja
na PC-tach...


a widzisz tutaj jakies porownanie? czy moze tylko stwierdzenie faktu ze w Polsce na xklocku gra sie na piratach a zachod wcale nie jest taki rozowy pod tym wzgledem jak nam sie wydaje?

polecam elementarz ew. kurs czytania ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie... Mnie takie zagrywki wieniają, nie dlatego, że jakoś tęskię za ACII (bo nie tęsknie), ale wnerwia mnie traktowanie PCtowców jako graczy 2-giej kategorii? Co takiego powoduje, że premiera PC się przedłuża? Zapewne: a) Zdurne zabezpieczenia, które ktoś złamie w 3 dni (4 miesiące czekania, by piraci zstracili 3 dni "pracy"? Czy tylko ja tu widze bezsens takiego zagrania?). Może to zabrzmi infantylnie i egoistycznie - mam to gdzieś, że jest piractwo na PC. Kupuję oryginalne gry, mam 50-55 tytułów na półce. Graczem jestem uczciwym. Dlaczego zawsze tym uczciwym dostaje się po łbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

Nie znam osobiscie osoby, ktora gra na oryginalnych grach majac x''a. Prawde powiedziawszy
istnieje bardzo duza zaleznosc w Polsce miedzy wiekiem a posiadaną konsolą. X''a maja
przewaznie małolaty,


Będąc szczerym gratuluję znajomych. Ja osobiście nie znam nikogo ze znajomych co grałby na piratach. I najlepsze osoby które znam i mają Xa to nie małolaty. Ba co za frajda grać na piratach gdy połowa fajniejszych gier jest na multi bądź kooperację. Gadanie że PS jest zamożniejszy to wyjęte z worka jest. Że niby Xa mają piratujące dzieciaki a PS mądrzy ludzie którzy są wzorami przestrzegania prawa?:) Tak to chaotycznie ująłeś, też i inaczej zrozumieć się nie da.
Skąd się wam biorą ludzie takie schematy, banialuki które wypisujecie.
Jeden poprawia drugiego popierając się "śiakimiś" faktami bla bla bla wyciągniętymi z... No właśnie.

A najbardziej uwielbiam takie wypowiedzi jak lis_23 napisał
"Taaak ... wersja konsolowa za ok 200 zł + konsola + porządny tv - dziękuję,postoję."

Choć najlepsze że odpowiadał osobie która napisała o posiadaczach zarówno PC i konsoli.
Znów banialuki. Ubzdurali sobie niektórzy że kupno gry na konsolę to konsola + gra + porządny TV.
Co wszyscy z tym TV? Ja mam monitor 22 cale i podpiętego kompa jak i konsolę. Nie potrzebny do tego super telewizor w 180 calach HD. Jak ktoś ma konsolę to tylko kupuje grę i tyle po cholerę wywalanie takich kosztów z kosmosu.


Nie pisze już od dawna na gramie, a że dzień miałem kiepski się nie powstrzymam, bo wchodzi człowiek raz na jakiś czas to pierdy wypisują :P ale to ledwo się czytać da. Trudno to nazwać dyskusją. To ciągłe wymyślanie pseudo faktów i poprawianie się, brak czytania ze zrozumieniem jest zastraszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:07, NBlast napisał:

Genialnie... Mnie takie zagrywki wieniają, nie dlatego, że jakoś tęskię za ACII (bo nie
tęsknie), ale wnerwia mnie traktowanie PCtowców jako graczy 2-giej kategorii? Co takiego
powoduje, że premiera PC się przedłuża? Zapewne: a) Zdurne zabezpieczenia, które ktoś
złamie w 3 dni (4 miesiące czekania, by piraci zstracili 3 dni "pracy"? Czy tylko ja
tu widze bezsens takiego zagrania?). Może to zabrzmi infantylnie i egoistycznie - mam
to gdzieś, że jest piractwo na PC. Kupuję oryginalne gry, mam 50-55 tytułów na półce.
Graczem jestem uczciwym. Dlaczego zawsze tym uczciwym dostaje się po łbie?



Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram obydwóch moich przedmówców: wszystkich graczy z PC traktuje się tak samo - jak złodziei, którzy tylko czyhają na biednego AC2, żeby ściągnąć i grać. Firmy wydają kolosalne pieniądze na zabezpieczenia, które utrudniają życie jedynie uczciwym. Co robi pirat? Gwizda na to, kopiuje wisienkę i gra w najlepsze. Tłumaczenia typu - za droga gra na konsolę - nikt nikogo nie zmusza do jej kupna, to nie chleb, bez gry też żyć się da. A jak cię nie stać, to poczekaj na tańszą edycję danej gry, wszystkie w końcu tanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować