Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PC opóźniony!

67 postów w tym temacie

Konswolowcy ,nagadaliście sie już?Po krytytkowaliście nas?No wynocha stąd.

Nie każdego stać na kupno za te 1300 zł konsoli i kupowanie do nie ,gier za 200 zl.A jak jest Xbox ,to płacenie abonamentów.

To raczej z was konsolowców ,firmy Sony i Microsoft ,nabijają ogromne pieniądze.Przez różne PSN czy XBL.
Więc sie odczepcie.Zarobiliście ,dostaliście na konsole więc się radujcie.I nie każdy PCtowiec jest złodziejem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się i nie obrażaj innych (konsolowców). Nie stać was aby kupić konsolę? PS3 jest w cenach 1100zł a X360 już od 600zł. Co do gier. Nie przesadzaj 200zł to durny stereotyp. Nówki kosztują 160 coś tym stylu, a ja zawsze kupuje w okolicach 100zł. Niestety kupując sprzęt aby grac bez męczarni, trzeba za to płacić cenami gier.
PS. Aha czyli kupowanie gier z PSN/Xbl to nabijanie kasy? Olo przecież to normalne gry. Płacimy i dostajemy to co chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:09, Kaucz napisał:

Uspokój się i nie obrażaj innych (konsolowców). Nie stać was aby kupić konsolę? PS3 jest
w cenach 1100zł a X360 już od 600zł. Co do gier. Nie przesadzaj 200zł to durny stereotyp.
Nówki kosztują 160 coś tym stylu, a ja zawsze kupuje w okolicach 100zł. Niestety kupując
sprzęt aby grac bez męczarni, trzeba za to płacić cenami gier.


Krócej mówiąc - taniej wychodzi na pececie, a na dodatek jest bardziej uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:09, DoomnY napisał:

Co to Stardock?


Nikt taki, tylko wydawca strategii roku 2008. Takiej tam gierki, co to powstała za śmieszne pieniądze i okazała się lepsza od tego "genialnego" (według Ubi) Endwara. Sins of a Solar Empire, może słyszałeś. Firma może i mała (ale się rozwijają), jednak dzięki temu mogą dawać światu gry, których nie da Ubi, EA czy Activision.

Majesty 2 - akurat w Polsce jest sytuacja taka, że nie została jeszcze wydana, wiec pewnie jest ściągana na potęgę (a cena ze steama czy Impulse jkest dla nas zaporowa). Jednak co innego Zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

Tak wiec dzieje sie slabo, czasami zachodze w glowe, ze ATI z nVidią potrafia walczyc
na tak szeroka skale przy tak monstrualnych srodkach na tak nieefektywnym rynku...


A nie przyszło do głowy, ze skoro powstają kolejne karty graficzne to znaczy, ze jest na nie zapotrzebowanie i te firmy mają dostęp do danych, do których Ty nie masz?

Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

Paradoksem
sa te zestawienia gdzie obroty rynku PC-towego szacuje sie na 11 miliardow dolarow...


Czemu paradoks? Bo przeczą wielkiej teorii "konsole rox, PC umiera"? Bo mimo wielkiego hypu ten !@@#%#$% rynek PC nie chce zdechnąć i jeszcze śmie rywalizować z każdą konsolą osobno (bo jasne, że razem wzięte wygrywają, tylko wtedy jest walka pięciu na jednego)?

Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

Gdzie to k...a wszystko schodzi! Chyba najwiecej pakowane jest w produkty niszowe typu
przygodowki, gry pod chinskie masy i zacietrzewiony rynek niemiecki gdzie wszyscy graja
na PC-tach...


Hehe, no tak, niektórzy śmią mieć własny gust, własne zdanie, a nie gnać na oślep jak owce za resztą stadka to od razu zacietrzewieni. Oczywiście w przeciwieństwie do zapewne postepowych Japończyków, którzy grają tylko na konsolach. A myślałem już, że gadki w stylu "plujesz na PC jesteś gość, plujesz na konsole jesteś nikim" się skończyły.

Te 11 miliardów to też kwestia wpływów z abonamentu za MMO, fakt. Z WoWem wyszło, że Chiny generują 6% wszystkich zysków jakie ten tytuł przynosi. Gry niszowe - są są, ale jak ich nazwa wskazuje, są skierowane do grupki fanów, więc też miliardów raczej nie generują.

Prawda jest taka, że po prostu do nas nie dociera pełny obraz branży. Nie ma na PC jakiejś firmy matki, której by zależało na zasypywaniu ludzi wynikami sprzedaży gier (Sony i M$ za to na tym bardzo zależy i to radośnie robią, bo taka polityka jest elementem wojenek konsol). Zauważ, że np. wyniki sprzedaży ze Steama czy D2D są od niedawna publikowane, a i wtedy to suche top 10, bez choćby podania ile egzemplarzy danego tytułu zeszło.

Dnia 24.09.2009 o 14:55, golic napisał:

Cholerne UBI, zapowiadał się cudowny listopad...


Będziesz miał Dragon Age. Chociaż sam nie wierzę, że ta gra będzie tak długa, jak powinna być. Ja dostałem w CDA Sins of a Solar Empire, pod koniec miesiąca kupię dodatek i już wiem, że mam zabawę na miesiące (i to bez tykania multi). Do tego na dysku leżą: Diablo 2 LoD, Demigod, Majesty 1 Gold (i czekam na polska premierę dwójki). Ponadto wciąż nie ukończyłem Blood Bowl choćby jedną drużyną (a nadal jest multi tam bardzo dobre), Batmana AA będę pewnie też miał w listopadzie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:16, Stfforex napisał:

Co wszyscy z tym TV? Ja mam monitor 22 cale i podpiętego kompa jak i konsolę. Nie potrzebny
do tego super telewizor w 180 calach HD.


Ty to Ty, ale poczytaj sobie wojenki PC vs konsola. Co chwila argument, że konsola super bo kanapa, bo TV HD 40" minimum itd. To nie stereotyp ani banialuki - konsolowcy SAMI nakreślili taki obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:53, lis_23 napisał:

Taaak ... wersja konsolowa za ok 200 zł + konsola + porządny tv - dziękuję,postoję.


Lol. To do pogrania na PC nie jest potrzebna wersja pecetowa za 120zł + porządny komp + porządny tv/monitor? :D Wielka mi różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:32, Revanchist napisał:

100 zł - te 20 zł robi różnicę ;P. Poza tym pecetowe hity możesz po jakimś czasie kupić
za śmieszne pieniądze.


Konsolowe też - żaden argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:22, Blizzard_Beast napisał:

> Taaak ... wersja konsolowa za ok 200 zł + konsola + porządny tv - dziękuję,postoję.


Lol. To do pogrania na PC nie jest potrzebna wersja pecetowa za 120zł + porządny komp
+ porządny tv/monitor? :D Wielka mi różnica :D


Prawda jest taka,że komp jest uniwersalny,wszechstronny,wielozadaniowy - na konsoli można sobie / oprócz grania / obejrzeć film i od biedy posłuchać muzyki - myślę,że jest też takie poczucie,że skoro konsola jest tylko do zabawy,to jest to rzecz zbędna,a komp jest niezbędny,np.do pracy - przy kompie zawsze można zabajerować,że on do grania,nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jestem wściekły. Wczoraj późno w nocy zamówiłem ACII razem ze Street Fighterem IV no i teraz zapewne poczekam na obie gry do przyszłego roku. No przecież to jest paranoja jakaś.
Co do rynku gier PC - istnieje, istniał i istnieć będzie. To, że wydawcy twierdzą że rynek PC opanowało piractwo nie oznacza że rynek ten jest mały. Śmiem przypuszczać że w krajach takich jak Polska rynek wzrasta (pomijając kryzysy) bo coraz więcej ludzi lubi mieć na półce oryginał. Natomiast rynek ten jest trochę bardziej dojrzały i nie lubi bzdurnych zabezpieczeń, nie trawi gniotów, ogólnie jest inny od rynku konsolowego. Dlatego traktowany jest po macoszemu pod bzdurnym hasłem walki z piractwem. W ogóle ostatnio prowadzony jest jakiś zmasowany atak ''obrońców praw autorskich''. Aż mi się odechciewa nowe tytuły kupować. Ale bynajmniej nikt nigdy nie zmusi mnie do zakupu konsoli. Prędzej przestanę grać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu - to musiało się stać.. to już tradycja. PC zawsze jest później.. zawsze...

Dobrze, że mam x''a to sobie pogram : )

PS. AC2 na konsole bedzie z polska wersja kinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 22:18, Dyffryn napisał:

W ogóle ostatnio prowadzony jest jakiś zmasowany atak ''obrońców praw autorskich''.

Będzie zupełnie poza tematem. Ostatnio czytałem, że koncerny fonograficzne chcą wprowadzić opłaty za słuchanie w internecie próbek utworów, czekać tylko jak branża filmowa i growa podchwyci, i za oglądanie trailerów i gameplayów też zażyczą sobie opłat. Ludziom się naprawdę w głowach przewraca, najśmieszniejsze jest to, że podobno, według szacunków, więcej się wydaje na walkę z piractwem fonograficznym niż wynosi wartość potencjalnych (i tak wydumanych przez koncerny) strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - orientujecie się może czy w zapowiedziach ACII była mowa o obsłudze DX11? Może chcą ją dodać, chociaż jeśli tak to szybko się obudzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować