Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzujemy grę Blacksite z najnowszego pakietu eXtra Klasyki

22 postów w tym temacie

Brawo! Spodziewalem sie oceny na poziomie 5.0 bo to w koncu nowa gra z serri extraklasyka :D...chociaz w sumie moze cd-action robiac swoja strone zagralo troche na nerwach gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zgodzę się z Mastermindem i w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie gry - przecież w XK znajdzie się za te 30 zł rewelacyjnych gier, po co wydawać je na jakiegoś przeciętniaka? A jeśli nie ma się na co wydać, to lepiej zachować tę kwotę i kupić sobie kiedyś jakiś dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może średniawa (mocno) ale za tą cenę można łyknąć i nie czuć w trzewiach że to zmarnowana kasa. Już wole kupić to niż (s)hita z City Interactive po podobnej cenie. Tanie serie do jedyna szansa na jakąś sprzedaż dla takich sredniaków jak Blacksite, Timeshift czy Dark Sector.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Revanchist- albo ktoś po prostu chce sobie pograć właśnie w przeciętniaka, bo ma słaby komp. lub po prostu uwielbia FPS-y . Kiedyś to kosztowało 99 zł , teraz grosze niemal. Poza tym, strzelanie do "obcych" to jakaś odnowa od zabijania szwabów, terrorystów w serii CoD, albo counter torrist w Counter Strike;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fainie ze przypominacie recki gier ktore dajecie w ExtraKlasyce. Warto sobie przypomniec.
No a co do poziomu nowych gier to jest na... 5 z + ale jak bedzie perełka typu Gears of War to bedzie 6 a nawet 4 6 ;]
Tak trzymac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 18:59, Revanchist napisał:

Tyle tylko, że akurat ten przeciętniak może być całkiem wymagający. Jak ktoś ma słabego
kompa, to niech sobie kupi np. Planescape Torment.

No to pojechałeś:D Myślę, że trochę inny target...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem NA PRZYKŁAD. Nie orientuję się obecnie za bardzo, jakie są inne strzelanki w XK, które spokojnie pójdą na słabszym sprzęcie, ale nie sądzę, żeby Blacksite akurat się do nich zaliczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja z niecierpliwością czekam na wydanie CD-A, gdy dodadzą ten tytuł - oczywiście mniej niż na U3 czy GoW .
Taki średniaczek może być całkiem całkiem - dawno do ogromnych obcych nie strzelałem . . . !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukazanie się w CD-A tych tytułów jest możliwe , dajmy na to Loki ( dawno to było ale kiedy CD-A go dało, było miesiąc po premierze) , Sins of a Solar Empire, Jade Empire itp. GoW w CD-A - szok ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie "biorąc poprawkę na upływ czasu - nawet grafika" jest w tym przypadku bardzo nietrafne a nawet głupie. Dlaczego? Gra napędzana jest przez Unreal Engine 3, który do dziś jestem jednym z najlepszych (jak dla mnie najlepszy). Gry które wychodzą dziś oparte na tym engine posiadają jedną z najlepszych grafik a przecież to ten sam engine co w BSA51. W tym przypadku czas nie ma znaczenia. Jak wyjdzie UE4 i gry na nim oparte to tak będzie można pisać, ale do póki engine ten króluje to według mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NicRAM95 co było miesiąc po premierze? Bo na pewno nie miesiąc po premierze gry Loki. Gra w Polsce miała premierę dokładnie 7 września 2007 (na świecie 4 czerwca 2007), natomiast w CDA pojawiła się w sierpniu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 20:40, TobiAlex napisał:

Stwierdzenie "biorąc poprawkę na upływ czasu - nawet grafika" jest w tym przypadku bardzo
nietrafne a nawet głupie. Dlaczego? Gra napędzana jest przez Unreal Engine 3, który do
dziś jestem jednym z najlepszych (jak dla mnie najlepszy). Gry które wychodzą dziś oparte
na tym engine posiadają jedną z najlepszych grafik a przecież to ten sam engine co w
BSA51. W tym przypadku czas nie ma znaczenia. Jak wyjdzie UE4 i gry na nim oparte to
tak będzie można pisać, ale do póki engine ten króluje to według mnie nie.


Tyle że gra bardzo słąbo korzysta z dobrodziejstw tego silnika,o czym można się przekonać grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować